Lahzeakhar.com

تور کرمانشاه

امتیاز 5 از 5 | از 105

در ادامه صفحه تور کرمانشاه می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کرمانشاه آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


شهر کرمانشاه که یکی از کلان شهر های ایران می باشد، دارای جاذبه های گردشگری، تاریخی و تفریحی بسیاری است و گردشگران داخلی و خارجی بسیاری تور کرمانشاه را برای سفر انتخاب می کنند.
در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی درباره موقعیت جغرافیایی، آب و هوا، زبان، دین، اطلاعات پرواز و جاذبه های گردشگری کرمانشاه در اختیار گردشگران تور کرمانشاه قرار دهیم.
همان طور که اشاره کردیم، کرمانشاه یکی از کلان شهر های ایران بوده و نهمین شهر پر جمعیت این کشور می باشد. مساحت این شهر چیزی حدود 24434 کیلو متر مربع می باشد و جمعیتی حدود 851405 نفر را در خود جای داده است. مورد توجه گردشگران تور کرمانشاه، این شهر که از کهن ترین شهر های ایران است، بزرگ ترین شهر کرد نشین این کشور بوده و عنوان پر جمعیت ترین شهر در ناحیه مرکزی باختر را به خود اختصاص داده است. این شهر از شرق به همدان، از غرب به کشور عراق و از جنوب به استان های لرستان و ایلام منتهی می شود.
زبان مردم کرمانشاه کردی بوده و برخی اهالی این شهر با لهجه فارسی کرمانشاهی سخن می گویند. گردشگران تور کرمانشاه خیلی نباید نگران صحبت کردن با مردم این شهر باشند چرا که لهجه کرمانشاهی تقریبا قابل فهم می باشد. بیشتر مردم کرمانشاه از پیروان مذاهب شیعه، سنت و اهل حق می باشند. کرمانشاه دارای اقلیم آب و هوایی معتدل کوهستانی بوده و از این حیث مناسب برای گردشگران تور کرمانشاه می باشد. میانگین دمای سالانه در کرمانشاه حدود 14 درجه سانتی گراد و همچنین میانگین بارش سالیانه در این شهر حدود 456.8 میلی ‌متر می باشد.
گردشگران تور کرمانشاه برای سفر هوایی به این شهر می توانند از فرودگاه بین المللی اشرفی اصفهانی که استاندارد ترین و مهم ترین فرودگاه در غرب ایران می باشد، استفاده نمایند.
از مهم ترین جاذبه های گردشگری تور کرمانشاه می توان به طاق بستان، بیستون، تکیه معاون الملک، پارک کوهستان، سراب صحنه، غار قوری قلعه، سراب نیلوفر و غیره اشاره کرد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است