امتیاز 5 از 5 | از بین 2558 امتیاز دهنده به تور چارتر آنتالیا

تور چارتر آنتالیا

تور چارتر آنتالیا از محبوب ترین و پر متقاضی ترین تور ها میان گردشگران ایرانی می باشد، در این قسمت می توانید لیستی از تور های آنتالیا را به همراه نرخ های واقعی و توضیحات کامل شامل مدت زمان اقامت، قیمت، ایرلاین و آژانس برگزار کننده تور، مشاهده نمایید.

آنتالیا یکی از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه می باشد که امروزه بین گردشگران ایرانی محبوبیت خاصی به دست آورده، به طوری که سالانه مسافران بسیاری نسبت به خرید تور آنتالیا اقدام می کنند، به همین منظور لحظه آخر این بخش از سایت را به بررسی اطلاعات لازم برای خرید تور چارتر آنتالیا اختصاص داده است. در صورتی که قصد سفر به ترکیه و خرید تور چارتر آنتالیا را دارید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

تور چارتر آنتالیا

پس از آن که چارتر کننده بلیط هواپیما مسیر آنتالیا ترکیه را از ایرلاین مورد نظر خریداری نمود، با یک شخص واسطه (کارگزار) جهت رزرو هتل های آنتالیا قرارداد بسته و در نهایت این پکیج را در قالب یک تور چارتر آنتالیا برای فروش عرضه می کند. این بخش از سایت نیز ویژه نمایش پکیج تور آنتالیا چارتری ارائه شده توسط آژانس های طرف قرار با لحظه آخر می باشد.

مزایا و معایب خرید تور چارتر آنتالیا

پرواز های چارتری نیز همانند پرواز های سیستمی دارای معایب و مزایایی است که در ادامه به صورت خلاصه به شرح هریک از آن ها می پردازیم:

متغیر بودن قیمت

بلیط چارتری بر عکس پرواز های سیستمی دارای نوسانات قیمتی بسیار زیادی هستند. به طور مثال در فصول کم سفر، قیمت بلیط های چارتری کاهش یافته و این در حالی است که پرواز های سیستمی با همان قیمت عادی خود عرضه می شوند. حال اگر قیمت بایط چارتری کاهش یابد، در نتیجه تور چارتر نیز با قیمت پایین تری برگزار می شود و درست در همین زمان است که اصطلاح تور لحظه آخری معنا پیدا می کند. البته در مورد تور های چارتری ذهنیتی مبنی بر ارزان بودن اینگونه تور های بین مردم رواج یافته که کاملا غلط می باشد، چرا که قیمت تور های چارتری کاملا متغیر می باشند.

مشخص بودن تاریخ پرواز

یکی دیگر از مزایای تور های چارتری در این است که تاریخ پرواز مشخص است، که در این حالت مسافران در فصل های پر گردشگر با مشکلاتی نظیر نبود یا کمبود بلیط و یا پر بودن خطوط پروازی و غیره مواجه نمی شوند.

با توجه به مطالب ذکر شده و در واقع مزایایی که یک تور چارتر آنتالیا (متغیر بودن قیمت آن) داراست، خرید اینگونه تورها برای مسافران صرفه اقتصادی داشته و می توانند سفری ارزان و مقرون به صرفه داشته باشند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر