امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور هنگ کنگ

تور هنگ کنگ

در ادامه صفحه تور هنگ کنگ می توانید لیستی از به روز ترین تورهای هنگ کنگ آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

هنگ کنگ یکی از شهرهای جنوبی کشور چین است که هرساله پذیرای جهانگردان زیادی می باشد. هنگ کنگ که تقریبا 5 هزار سال از سکونت انسان ها در آن می گذرد، به معنای "بندرگاه عطر آگین" می باشد. این شهر جزیره ای به دلیل دارا بودن بازارهای تجاری مهم و بندری عمیق جایگاه ویژه ای در قاره آسیا پیدا کرده است.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد هنگ کنگ ساختمان ها و برج های بسیار بلند آن است که نظر گردشگران تور هنگ کنگ را به خود جلب کرده است. در بین 15 برج بلند دنیا، 4 برج در این شهر قرار دارد و وجود این ساختمان های مرتفع باعث شده که این شهر را "شهر آسمان خراش ها" بنامند. این شهر غالب بر 200 جزیره را در خود جای داده که وسیع ترین جزیره آن "لانتاو" نام دارد و گردشگران تور هنگ کنگ از آن ها بازدید می کنند.
جمعیت این شهر طبق سرشماری های صورت گرفته در سال 2010 حدود 7 میلیون نفر بوده است که اغلب آن ها تبار چینی دارند و عنوان چهارم را در فهرست پرجمعیت ترین مناطق جهان از آن خود کرده است. بخش عظیمی از مردم این شهر دین خاصی ندارند و بی دین هستند و این مسئله موجب تعجب گردشگران تور هنگ کنگ شده است. آن دسته از افراد که مقید به دین می باشند هم، پیرو آیین های کنفوسیوس، بودایی و تائویسم هستند. زبان رسمی اهالی بومی در شهر هنگ کنگ انگلیسی، کانتونی و چینی و واحد پول رسمی آن دلار هنگ کنگ است.
مساحت کلی این شهر حدود 2750 کیلومتر است و اغلب بخش های آن را تپه و کوه تشکیل می دهد و زمین های هموار آن محدود است. هنگ کنگ در اطراف رودخانه مروارید ماکائو واقع شده و از سمت جنوب با دریای چین، از شمال با استان گوانگ دونگ همسایگی دارد. این شهر شامل 3 بخش مهم به نام های شبه جزیره کولون، جزیره هنگ کنگ و منطقه های جدید می شود که گردشگران تور هنگ کنگ می توانند از آن ها بازدید کنند.

آخرین نظرات ثبت شده
بهرنگ 11 تیر 1397
3
مسافرین تور هنگ کنگ بدانند که این منطقه یک منطقه خود مختار و جدا از کشور چین هست
حانیه 3 مرداد 1397
3
خواهر من به اتفاق همسرش برای سفر ماه عسل با تور هنگ کنک رفت سفر.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری