Lahzeakhar.com

تور نمایشگاهی چین

امتیاز 5 از 5 | از 1657

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های نمایشگاهی چین

در ادامه صفحه تور نمایشگاهی چین می توانید لیستی از به روز ترین تورهای نمایشگاهی چین آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


تور نمایشگاهی چین، از آن دسته تور هایی است که تنها افراد خاصی به آن روی آورده و با آن به کشور و شهر های دیگر سفر می کنند. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات کلی درباره نمایشگاه های معروف کشور چین، تور نمایشگاهی، تور نمایشگاهی چین و همچنین ذکر تعدادی از نمایشگاه های معروف چین در اختیار شما گردشگران عزیز قرار دهیم. چین که در بین مردم جهان و علی الخصوص ایرانیان، به نمایشگاه های خاص شهرت دارد، سالانه به برگزاری نمایشگاه های جذاب و تخصصی شغل های گوناگون می پردازد. از جمله این نمایشگاه های خاص می توان به نمایشگاه های تخصصی سلامت و تناسب اندام در شانگهای، نمایشگاه لیزر و فوتونیک، نمایشگاه محصولات الکترونیکی (Productronica)، نمایشگاه تجهیزات برق در شانگهای، نمایشگاه تجهیزات پزشکی، نمایشگاه مبلمان خانگی در گوانژو، نمایشگاه بازی و سرگرمی در گوانژو، نمایشگاه آلات موسیقی در گوانژو، نمایشگاه محصولات منزل و مراقبت شخصی در شانگهای (PCHi) و غیره اشاره کرد.
همان طور که مشاهده می کنید، نمایشگاه هایی که در این کشور برگزار می شوند بسیار تخصصی و خاص بوده و عموم افراد برای بازدید از این نمایشگاه ها به این کشور سفر نمی کنند، بدین منظور لحظه آخر پکیج تور نمایشگاهی چین را در اختیار گردشگران قرار داده تا افرادی که قصد دارند تنها برای بازدید از نمایشگاه های چین و یا برگزاری کنفراس و جلسات کاری به این کشور سفر کنند، از تور نمایشگاهی چین استفاده کنند. البته لازم به ذکر است تور نمایشگاهی چین برای آن دسته از افراد که علاقه زیادی به خرید و یا بازدید اجناس دارند نیز جذاب می باشد. چرا که می توانند به راحتی و بدون رفتن به مراکز خرید مختلف اجناس مورد نیاز خود را از این نمایشگاه ها تهیه کنند. گفتنی است این نمایشگاه ها هر یک در ماه های به خصوصی از سال برگزار می شوند.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است