امتیاز 5 از 5 | از بین 5681 امتیاز دهنده به تور مشهد هوایی

تور مشهد هوایی

در این صفحه از وب سایت لحظه آخر شما فهرستی از به روز ترین تورهای مشهد را با بهترین قیمت ها مشاهده می کنید که روزانه توسط آژانس های مسافرتی معتبر و فعال ارائه می شوند. صفحه تور مشهد هوایی روزانه و به صورت آنلاین توسط کارشناسان ما چک می شود تا نرخ ها به صورت کاملا واقعی به کاربران نمایش داده شوند. متقاضیان خرید تور مشهد هوایی می توانند پس از انجام بررسی های لازم نسبت به خرید تور خود اقدام کرده و با آژانس مربوطه تماس حاصل فرمایند.

تور مشهد یکی از پر طرفدار ترین تورهای مسافرتی و زیارتی در ایران است، به طوری که این شهر سالانه میزان حدود 20 میلیون گردشگر از سراسر ایران و جهان می باشد. این بخش از سایت لحظه آخر نیز به نمایش تور مشهد هوایی اختصاص دارد، در صورتی که قصد سفر هوایی به مشهد را دارید در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات خوبی در این باره در اختیارتان قرار دهیم.
تور مشهد به دو صورت هوایی و زمینی توسط آژانس های مسافرتی یا شرکت های ارائه دهنده خدمات گردشگری در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. تور مشهد هوایی معمولا محبوب ترین روش سفر به این شهر است، چرا که تور مشهد با قطار و به طور کلی تور زمینی مشهد زمان بیشتری از مسافران گرفته و خستگی بیشتری برای مسافران به همراه خواهد داشت. 
تور هوایی مشهد توسط خطوط هوایی متعددی ارائه می شوند که در میان آن ها پرواز ایرلاین های ماهان، معراج و ایران ایر از کیفیت و خدمات بهتری برخوردار بوده و در عین حال قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند. البته لازم به ذکر است یکی از مواردی که در قیمت تور هوایی مشهد تاثیر گذار است، ساعت رفت و برگشت پرواز است. بسیاری از مسافران ممکن است در هنگام خرید تور مشهد هوایی به این موضوع توجه نکنن اما باید بدانید که بهترین ساعت رفت به مشهد 9 صبح تا 12 ظهر و بهترین ساعت برگشت نیز 14 الی 18 بعد از ظهر می باشد. چرا که در هتل ها معمولا ساعت تحویل اتاق 12 است و یک ساعت از قبل از پرواز هم باید در فرودگاه مشهد حضور داشته باشید. به همین علت این موضوع نیز تاثیر زیادی در نرخ تورهای هوایی مشهد دارد.
در آخر خوب است بدانید که مدت زمان پرواز تورهای هوایی مشهد، حدود 1 ساعت و 15 دقیقه است اما توجه داشته باشید این تنها مدت زمان پرواز بوده و سفر شما ممکن است بیشتر طول بکشد. مواردی که در زمان خرید تور مشهد هوایی باید به آن ها توجه داشته باشید به شرح زیر است:
-    زمان رسیدن به فرودگاه از خانه
-    یک ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حاضر باشید
-    تاخیرهای احتمالی پرواز که ممکن حتی به 1 الی 2 ساعت هم برسد
-    زمان توقف در فرودگاه مشهد و رسیدن به سالن دریافت چمدان ها
همه این احتمالات ممکن است بیش از یک الی دو ساعت وقت شما بگیرد و سفر هوایی به مشهد ممکن است تا 4 ساعت طول بکشد. لازم به ذکر است با وجود تمام این احتمالات، اختلاف مدت زمان سفر هوایی و زمینی به مشهد حدود 7 الی 8 ساعت می باشد.
 

سوالات متداول تور مشهد هوایی

1- مدت زمان سفر با تور هوایی مشهد چقدر است؟

پاسخ : مدت زمان پرواز تورهای هوایی مشهد از تهران، حدود 1 ساعت و 15 دقیقه است؛ اما توجه داشته باشید که این زمان فقط مربوط به زمان پرواز بوده و سفر شما ممکن است با احتساب تاخیر و زمان رسیدن به فرودگاه و رسیدن به سالن و گرفتن چمدان ها بیش از 3 الی 4 ساعت طول بکشد.


2- آیا قیمت تور هوایی مشهد نسبت به تورهای زمینی این مسیر گران تر است؟

پاسخ : اگر شرایط اقامت و دیگر خدمات تور یکسان باشد، بله؛ قطعاً تور مشهد با هواپیما از تورهای زمینی با قطار و اتوبوس گران تر هستند.


3- ارزانترین زمان برای خرید تور هوایی مشهد چه زمانی است؟

پاسخ : مهر ماه همزمان با باز شدن مدارس، دی و خرداد ماه همزمان با شروع امتحانات و اواخر فروردین به سبب اتمام تعطیلات نوروزی، تورهای هوایی مشهد با قیمت ارزان تری در اختیار مسافران قرار می گیرند.


4- برای کاهش تاخیرهای احتمالی در پرواز های تور هوایی مشهد چه باید کرد؟

پاسخ : بهترین روش برای پایین آوردن احتمال مواجهه با تاخیر در پروازهای تهران - مشهد، انتخاب پرواز های صبح می باشد.


درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر