Lahzeakhar.com

تور مشهد با قطار

امتیاز 5 از 5 | از 5844
ارزانترین گرانترین به‌روزترین نزدیکترین تاریخ مرتب سازی بر اساس :
تور ترکیبی مشهد ۲۲ و ۲۹ بهمن و ۱۷ اسفند ویژه نیمه شعبان
۲
قشم ایر - قطار اتوبوسی صبا
۲۲ بهمن - ۱۹ اسفند
ندا پرواز
۱,۳۱۰,۰۰۰
۱
از ۲۲ بهمن تا ۲۴ اسفند
۲ شب
تابان - قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۱,۳۱۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۲۹ بهمن تا ۱ اسفند
۲ شب
وارش - قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۱,۳۲۰,۰۰۰
مشاهده تور
۳
از ۱۷ اسفند تا ۱۹ اسفند
۲ شب
ایران ایر تور - قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۱,۳۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور زمینی مشهد ۲۹ بهمن و ۳ و ۴ اسفند ویژه عید مبعث
۲
قطار اتوبوسی صبا - قطار اتوبوسی صبا
۲۹ بهمن - ۶ اسفند
ندا پرواز
۵۵۵,۰۰۰
۱
از ۲۹ بهمن تا ۱ اسفند
۲ شب
قطار اتوبوسی صبا - قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۵۵۵,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۳ اسفند تا ۵ اسفند
۲ شب
قطار اتوبوسی صبا - قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۵۵۵,۰۰۰
مشاهده تور
۳
از ۴ اسفند تا ۶ اسفند
۲ شب
قطار اتوبوسی صبا - قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۵۵۵,۰۰۰
مشاهده تور
تور اقساطی مشهد ۲۱ و ۲۲ بهمن و ۱۰ اسفند ویژه تعطیلات بهمن
۲
کاسپین - ساها
۲۱ بهمن - ۱۲ اسفند
ندا پرواز
۱,۹۲۵,۰۰۰
۱
از ۲۲ بهمن تا ۲۴ بهمن
۲ شب
کاسپین - ساها
ساها
۱,۹۲۵,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۲۱ بهمن تا ۲۳ بهمن
۲ شب
تابان - کاسپین
کاسپین
۲,۱۹۵,۰۰۰
مشاهده تور
۳
از ۱۰ اسفند تا ۱۲ اسفند
۲ شب
وارش - ایران ایر تور
ایران ایر تور
۲,۲۲۵,۰۰۰
مشاهده تور
تور مشهد بهمن و اسفند
۲
ساها - کاسپین
۲۲ بهمن - ۸ اسفند
آرشین پرواز
۱,۹۲۵,۰۰۰
۱
از ۲۱ بهمن تا ۲۳ بهمن
۲ شب
تابان - کاسپین
کاسپین
۲,۱۹۵,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۲۲ بهمن تا ۲۴ بهمن
۲ شب
ساها - کاسپین
کاسپین
۱,۹۲۵,۰۰۰
مشاهده تور
۳
از ۲۳ بهمن تا ۲۵ بهمن
۲ شب
ساها - کاسپین
کاسپین
۲,۴۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۴
از ۲۴ بهمن تا ۲۶ بهمن
۲ شب
کاسپین - زاگرس
زاگرس
۲,۴۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۵
از ۲۵ بهمن تا ۲۷ بهمن
۲ شب
کاسپین - زاگرس
زاگرس
۲,۵۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۶
از ۵ اسفند تا ۷ اسفند
۲ شب
کاسپین - ایران ایر تور
ایران ایر تور
۲,۵۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۷
از ۶ اسفند تا ۸ اسفند
۲ شب
کاسپین - سپهران
سپهران
۲,۵۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور مشهد ۲۳ بهمن و ۴ اسفند
۳
ماهان - وارش
۴ اسفند - ۷ اسفند
سورتمه گشت
۲,۷۰۰,۰۰۰
۱
از ۴ اسفند تا ۷ اسفند
۳ شب
ماهان - وارش
وارش
۲,۷۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۲۳ بهمن تا ۲۶ بهمن
۳ شب
زاگرس - زاگرس
زاگرس
۲,۳۶۰,۰۰۰
مشاهده تور
۳
از ۶ بهمن تا ۹ بهمن
۳ شب
وارش - ماهان
ماهان
۲,۷۰۰,۰۰۰
مشاهده تور

رزرو تور مشهد با قطار شروع یک سفر ارزان و خاطره انگیز به مشهد؛ تور مشهد با قطار با قطارهای نورالرضا، غزال، غدیر، سیمرغ، فدک و زندگی برگزار می‌شود که قطارهای فدک و زندگی به علت ویژگی‌ها و مزایای 4 تخته که برای زائران دارند، هزینه‌ای به مراتب بیشتری را به نسبت دیگر قطارها می‌خواهد. لازم به ذکر است که اغلب تورهایی اختصاصی مشهد با قطارهای با فدک و زندگی برگزار می‌شود.

اگر قصد دارید تا در طی مسیر استراحت کنید، قطارهای اتوبوسی انتخاب مناسبی نیستند؛ چون صندلی‌ها همانند مترو روبرو هم دارند و در طی مسیر امکان خستگی زیاد است؛ قطار اتوبوس صبا در میان دیگر قطارها قیمت مناسبی دارد و زائرین مشهد را در طی 10 ساعت به مقصد می‌رساند. اما اگر به قطارهای لوکس علاقه دارید، قطار پردیس بهترین و سریعترین قطار مسیر تهران – مشهد محسوب می‌شود که در طی 8 ساعت خط ریلی تهران – مشهد را طی می‌کند؛ ولی دیگر قطارهای تهران – مشهد مسافرین حدود 15 در مسیر هستند.

همچنین مسافرین تور مشهد بهتر است برنامه‌ریزی بر روی رفت و برگشت قطار تهران – مشهد داشته باشند تا در ساعات نیمه‌شب به مشهد نرسند! چون امکان دارد مسافر هزینه یک شب از هتل را پرداخت کند. در این زمان پیشنهاد لحظه آخر به مسافران، قطارهای شب است که زائرین در ساعات ظهر به مشهد می‌رسند.


تور مشهد به طور خاص یکی از پر طرفدارترین تورهای گردشگری و زیارتی داخل ایران می باشد. تورهای این مسیر هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی برگزار می شوند اما بین تمامی آن ها شاید محبوب ترین راه سفر به آستان قدس رضوی، تور مشهد با قطار باشد. این بخش از سایت لحظه آخر به بررسی اطلاعات مربوط به تورهای مشهد با قطار اختصاص دارد و در صورتی شما نیز می خواهید سفر خوبی را با قطار تهران به مشهد تجربه کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

قطار تهران مشهد

امروزه خطوط ریلی متعددی برای سفر زمینی به مشهد احداث شده است که در حال جابجایی مسافران تور مشهد و ارائه خدمات به زائران حرم امام رضا (ع) هستند. خطوط ریلی که به شهر مشهد راه دارند شهرهای اصفهان، تبریز، اهواز، قم، زنجان، کرج، کرمان، شیراز و غیره هستند. تمامی شهرهای نام برده دارای قطارهایی برای مسیرهای رفت و برگشت از مشهد به همه مقاصد نامبرده هستند، اما خط ریلی قطار مشهد تهران و تهران مشهد، پر تردد ترین مسیر ریلی در سراسر کشور به شمار می آید که معمولا پیشرفته ترین قطارها نیز در این مسیر تردد دارند. به همین خاطر نیز تور مشهد از تهران با قطار جزء محبوب ترین تورهای زیارتی و مسافرتی در این مسیر شناخته شده است.

تور مشهد قطار

همه روزه تورهای زیادی تحت عنوان تور تهران مشهد با قطار توسط آژانس های مسافرتی در حال برگزاری است که هرکدام آن ها دارای ویژگی های مختص خود هستند. به طور مثال نوع قطار، یکی از مهم ترین ویژگی های یک تور مشهد با قطار است که قبل از خرید تور باید حتما به آن توجه داشته باشید.

تور مشهد با قطارهای مختلف نظیر قطار فدک، زندگی، سیمرغ، غدیر، سبز، غزال، قطارهای رجا، قطارهای عادی، قطارهای تندروی پردیس، نورالرضا و غیره ارائه می شوند. در میان تمامی برندهای نام برده قطار فدک، زندگی و سیمرغ بهترین قطارهایی هستند که در این مسیر ریلی فعالیت می کنند.

بهترین قطار تهران مشهد

قطار های فدک و زندگی بهترین قطارهای کل کشور هستند. این نوع قطارها فقط در مسیر ریلی مشهد تردد می کنند، به همین خاطر معمولا تور اختصاصی مشهد با قطارهای فدک و زندگی ارائه می شود. مسافران عزیز توجه داشته باشند که قطار مشهد به تهران نیز از طریق همین مسیر ریلی صورت می گیرد.

قیمت تور مشهد با قطار

قیمت فاکتور اصلی و مهمی است که قطعا مسافران پیش از هر چیز به آن توجه خواهند کرد. از آن جایی که دین با فرهنگ و زندگی مردم ما نهادینه شده است، هر فرد در طول سال ممکن است چندین بار با تور قطار مشهد برای زیارت حرم امام رضا (ع) به این شهر سفر کند، بنابراین در این شرایط قیمت تور مشهد با قطار یک فاکتور مهم و اساسی به حساب می آید. قیمت این دسته از تورها به نوع قطار (قطار عادی یا سریع السیر، قطار 5 ستاره، قطار زندگی یا فدک یا ...)، زمان خرید تور (اول هفته یا آخر هفته)، مدت زمان اقامت در مشهد و همچنین نوع اقامتگاهتان بستگی دارد.. اطلاعات تکمیلی مربوط به هر یک از موارد ذکر شده، متعاقبا در همین صفحه از سایت به اطلاعتان خواهد رسید.

تور ارزان مشهد با قطار

قیمت تورهای مشهد با قطار عموما خیلی گران نیستند و تا حدودی جزء تورهای ارزان قیمت این مسیر به شمار می آیند، مگر در شرایطی که قطار شما بسیار لوکس و پنج ستاره باشد. با این حال اگر بخواهید تور ارزان مشهد با قطار بخرید، امکان استفاده از آفرهای ویژه و تورهای لحظه آخری این مسیر برای زائران عزیز وجود دارد.

تور لحظه آخری مشهد با قطار

خرید تور لحظه آخری بهترین فرصت برای کسانی است که می خواهند تور با قیمت مناسب و کیفیت خوب خریداری نمایند. برای رزرو تور لحظه آخری مشهد با قطار، مسافران و زائران عزیز می توانند به سایت های گردشگری مثل لحظه آخر و یا آژانس های مسافرتی فعال در این زمینه مراجعه نمایند.

سفر به مشهد چگونه است؟

سفر به مشهد را از جنبه‌های گوناگون می‌توان بررسی کرد. هر فرد برای سفر باید پروسه خاصی را طی کند تا یک تور متناسب با نیاز و میزان بودجه خود پیدا کرده و سفری خوش و به یاد ماندنی در مشهد مقدس تجربه نماید. آشنایی شما با مقصد مورد نظر می‌تواند از طریق منابع مختلفی صورت گیرد‌‌‌؛ اما چیزی که شاید بخش بزرگی از نیازهای شما را جامه عمل می‌پوشاند، داشتن اطلاعات جامع درباره قیمت تورهای مشهد و همچنین راه‌های مختلف سفر به این شهر مذهبی است که لحظه آخر با در اختیار قرار دادن این اطلاعات مهم و مفید شما را در خرید و رزرو تور مشهد دلخواهتان کمک خواهد کرد.

تور مشهد

قیمت تور مشهد

بی اغراق قیمت تور مشهد مهم‌ترین دغدغه هر زائر و مسافر است و شاید درصد بسیار کمی از مسافران در زمان خرید تور مشهد قیمت آن را در نظر نگرفته و تنها به کیفیت و خدمات سفر خود اهمیت دهند. پس اگر از آن دسته مسافرانی هستید که هزینه برایتان اولویت دارد، باید سفرتان را به نحوی برنامه‌ریزی کنید تا تردد در این شهر کمتر از دیگر روزهای سال باشد. ماه‌های امتحان دانشگاه و مدارس، تعطیلات پس از نوروز و روزهای اوایل هفته قیمت تور مشهد کاهش پیدا می‌کند؛ اما قیمت تور مشهد در روزهای مذهبی افزایش چشمگیری دارد.

ایرلاین ماهان و ایران ایر بهترین و در حین حال گرانترین پروازها را به سمت مشهد مقدس دارند. از دیگر دلایلی که می‌تواند بر روی قیمت تور مشهد موثر باشد، نزدیک بودن یا دور بودن هتل به حرم امام رضا (ع) است.

زمان سفر در قیمت تور مشهد چه تاثیری دارد؟

دیگر عاملی که قیمت تور مشهد را در طول سال تغییر می‌دهد، زمان و فصل سفر است. به عبارتی باید بدانید که فصل‌های کم‌گردشگر سال مثل زمستان با افت قیمت زیادی رو به رو هستیم و در مقابل در تعطیلات نوروز قیمت تورهای مشهد افزایش چشمگیری دارد. بنابراین مسافران تور مشهد نوروز به این موضوع توجه داشته باشند که ممکن است سفر پر هزینه‌تری نسبت به سفر در دیگر ماه های سال تجربه کنند و از طرفی سفر با تور مشهد بهمن ماه به خاطر ارزان بودن پروازها و همچنین هزینه رزرو اتاق در هتل ها، بسیار کم هزینه و مقرون به صرفه است.
البته لازم به ذکر است که زمان خرید تور مشهد می‌تواند از منظر دیگری نیز بررسی گردد. احتمالا افرادی که معمولا خرید تور مشهد را برای سفر به این مقصد انتخاب می‌کنند با این موضوع آشناییت داشته باشند که تورهای اول هفته و آخر هفته دارای اختلاف قیمت فاحشی هستند، بنابراین این موضوع نیز می‌تواند تاثیر به سزایی در قیمت بلیط هواپیما مشهد داشته باشد.

هزینه هتل های مشهد

شهر مشهد سالانه میزبان چیزی حدود 20 میلیون زائر در طول سال است به همین جهت در این شهر بیش از 500 اقامتگاه جهت اسکان مسافران تعبیه شده که هرکدام آن‌ها بسته به امکانات و خدماتی که به مسافران ارائه می‌دهند، دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. بنابراین متناسب با هتل رزرو شده، قیمت تور مشهد نیز متغیر خواهد بود.

خدمات تور و هتل از موارد مهم تاثیرگذار تور مشهد

خدمات تور مسافرتی مشهد که توسط آژانس هواپیمایی ارائه می‌شود نیز در قیمت تور مشهد تاثیر دارد. از جمله این خدمات می‌توان به ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و غیره اشاره کرد. تا اینجا شما را با فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت تور مشهد آشنا کردیم. حالا سوال این است چگونه و از کجا تور مشهد ارزان قیمت خریداری کنیم؟!

تور ارزان مشهد

قیمت تور مشهد برای زائرینی که قصد دارند تورهای اقتصادی مشهد مقدس را تهیه نمانید، اهمیت زیادی دارد. مسافرین برای اینکه بتوانند تور ارزان مشهد را تهیه نمایند، باید به زمان سفر، نوع حمل و نقل، مدت زمان اقامت و هتل توجه ویژه‌ای داشته باشند. خانواده قوی و چارتر کننده لحظه آخر این امکان را به زائرین می‌دهد تا بتوانند انواع تورهای مشهد را تهیه نمایند

یکی از بهترین روش‌ها برای تهیه تور ارزان مشهد، تور لحظه آخری مشهد است. تورهای لحظه آخری را زائرین و مسافران زمانی می‌توانند تهیه نمایند که زمان برگزاری تور استاندارد نزدیک باشد و همچنان ظرفیت تور تکمیل نشده باشد. لازم به ذکر است بدانید، از آنجا که میزان پرواز تهران – مشهد به نسبت دیگر کلان شهرها بیشتر است، امکان برگزاری تورهای لحظه آخر به مراتب افزایش پیدا می‌کند. همچنین این تورها اغلب در ماه‌های کم گردشگر و ایام غیرخاص و تعطیل ارائه می‌شوند.

تورهای زمینی مشهد، از دیگر مواردی به حساب می‌آید که باعث کاهش قیمت تور مشهد می‌شود؛ بلیط هواپیما مشهد به نسبت بلیط قطار مشهد گرانتر است و همین گرانی باعث شده تا برخی از زائرینی که به دنبال رزرو تور ارزان مشهد هستند، تورهای زمینی با قطار مشهد را انتخاب نمایند.

انتخاب اقامتگاه ارزان

تور لحظه آخری مشهد

تور لحظه آخری مشهد یکی از بهترین گزینه‌ها برای مسافرینی است که قصد دارند تمامی کیفیت تورهای استاندارد را با قیمتی پایینتر خریداری کنند. تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 مشهد بدین معناست که صندلی‌های چارتر شده توسط آژانس‌های گردشگری هنوز تکمیل ظرفیت نشده و مسافرین می‌توانند با آفر و تخفیف‌های ویژه‌ای تور مشهد را خریداری کنند. از جمله نکاتی که باید در تور لحظه آخری مشهد به آن دقت داشته باشید، این است که مسافرین زمان محدودی برای بستن چمدان دارند و همچنین هنگامی که مسافر تور لحظه آخری مشهد را تهیه نموده؛ ولی به دلایلی از سفر خود پشیمان می‌شوند، برخی از آژانس‌های گردشگری تمامی هزینه را به عنوان جریمه دریافت می‌کنند.

آفر تور مشهد

آفر تور مشهد یکی از بهترین و هوشمندانه‌ترین روش‌ها برای مسافرانی است که قصد سفری ارزان قیمت داشته باشند. آژانس‌های مسافرتی و گردشگری در ایام و روزهای کم تردد زائرین، آفرهایی را برای تورهای استاندارد مشهد در نظر می‌گیرند؛ معمولا این آفرها یا تخفیف‌ها بسته به آژانس مسافرتی تعیین می‌شود که اغلب 10 تا 50 درصد است. به عنوان مثال: در ایام زمستان و اوایل هفته به علت سرد بودن آب و هوای مشهد، هزینه تورها کاهش پیدا می‌کند.  

تور زمینی مشهد

تور زمینی مشهد، تجربه سفری سیاحتی به پایتخت معنوی ایران با هزینه‌ای اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه؛ تورهای زمینی مشهد اغلب با قطار برگزار می‌شود که هزینه این تورها بسته به نوع قطار، مدت زمان اقامت و نزدیک یا دور بودن هتل به حرم تعیین می‌شود. تور زمینی مشهد با قطار از تهران بیشتر از دیگر شهرهای ایران به سمت مشهد حرکت می‌کند که حدود 10 ساعت مسافرین تهران در مسیر ریلی هستند. همچنین قطارهایی که در حال حاضر به سمت مشهد فعال هستند، کوپه‌ای و اتوبوسی است که هر کوپه 4 یا 6 تخته هستند. قطارهای اتوبوسی در دو کلاس تندرو و معمولی به سمت مشهد حرکت می‌کنند. همچنین قطارهای 5 ستاره فدک به عنوان باکیفیت‌ترین قطارهای مشهد به حساب می‌آید.

قطارهای 4 تخته‌ای که در مسیر ریلی به سمت مشهد برگزار می‌شود، می‌توان به قطار غزال، نورالرضا، سروش و پرستو اشاره کرد؛ اما قطارهای 6 تخته، قطارها کویر و مهتاب است.

چارتر مشهد

بین مسافران معمولا این ابهام وجود دارد که تور لحظه آخری مشهد با چارتر مشهد چه تفاوتی دارد. در پاسخ می‌توان چند فرق اساسی این دو را برای شما شرح دهیم.
تور لحظه آخری مشهد معمولا چند روز یا چند ساعت مانده به پرواز ارائه می‌شود و ممکن است پرواز یا هتل و یا هر دو آن‌ها شامل تخفیف باشد اما چارتر مشهد مخصوص پروازهای این مسیر بوده و ممکن است حتی چند هفته مانده به پرواز ارائه شود.

مشهد در شمال شرقی ایران و در استان خراسان رضوی یکی از کلان شهرهای ایران واقع شده است. مشهد مقدس سه پایانه مسافربری، ایستگاه راه آهن و یک فرودگاه بین المللی برای میزبانی از گردشگران تور مشهد و زائران حرم مطهر امام رضا دارد. حمل و نقل داخلی این شهر نیز از طریق سازمان اتوبوسرانی، تاکسیرانی و قطار درون شهری است. در صورتی که قصد سفر به مشهد را دارید، ما در این بخش به شما اطلاعات مفیدی درباره موقعیت شهری و فاصله آن با شهرهای مهم در اختیارتان قرار خواهیم داد. مشهد دومین شهر پهناور و پر جمعیت ایران پس از کلان شهر تهران است. این شهر در منطقه مرزی بین شمال و جنوب خراسان و بخش مرکزی شهرستان مشهد قرار گرفته است.

تور مشهد

 

تور زمینی مشهد

همان طور که گفته شد زائران و عشاق امام رضا برای رفتن به مشهد می‌توانند از دو طریق زمینی و هوایی به این شهر سفر کنند که ما اطلاعات مربوط به تور مشهد با هواپیما را در بخش اطلاعات پرواز به طور مفصل برای شما شرح داده‌ایم. سفر زمینی به مشهد نیز توسط سه وسیله حمل و نقل ماشین شخصی، اتوبوس و قطار صورت می‌پذیرد که قطعا سفر با قطار مزایای بیشتر نسبت به سفر با اتوبوس دارد. از این رو ما در این بخش اطلاعات مربوط به تور مشهد با قطار را شرح خواهیم داد.

تور مشهد با قطار

بسیاری از قطارهای موجود در کشور در مسیر تهران – مشهد و بالعکس درحال جابجایی مسافران و زوار محترم و ارائه خدمات به آنها هستند که از انواع آن‌ها می‌توان به قطارهای فدک و زندگی اشاره کرد. این نوع قطارها از بهترین قطارهای مسیر تهران مشهد بوده که چند سالی است در این مسیر ریلی فعالیت می‌کنند. از دیگر قطارهای موجود که همه روزه در حال تردد در مسیر مذکور هستند می‌توان به قطارهای نورالرضا، غزال، غدیر و سیمرغ اشاره کرد که به مراتب دارای کیفیت پایین‌تری نسبت به قطارهای فدک و زندگی بوده و به طبع دارای قیمت ارزانتری هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و خرید بلیط انواع قطار به مقصد مشهد می‌توانید به سایت Raja.ir مراجعه نمایید.

تور مشهد هوایی

روزانه تورهای مسافرتی و زیارتی متعددی توسط آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گردشگری برگزار می‌شود که در میان آن‌ها تور هوایی ارزان مشهد معمولا مخاطب بیشتری دارد. دلیل این موضوع را نیز می‌توان صرفه جویی در زمان و راحتی سفر با هواپیما دانست. پرواز مشهد همه روزه از ساعت 6 صبح الی 12 بامداد توسط خطوط هوایی متعددی برگزار می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به شرکت‌های هواپیمایی معراج، ماهان، ترکیش و ایران ایر اشاره کرد. گفتنی است که ایرلاین‌های نام برده از بهترین شرکت‌های هواپیمایی ارائه دهنده پرواز مشهد بوده و بلیط آن‌ها نسبت به دیگر ایرلاین های فعال در این مسیر گران تر است. علاوه بر ایرلاین‌های ذکر شده شرکت‌های هواپیمایی که در حال حاضر به عاشقان حرم امام رضا و مسافران تور مشهد خدمات ارائه می‌دهند شامل: هواپیمایی زاگرس، تابان، آسمان، کاسپین، اترک، آتا، آریانا، قطر ایرویز، عمان ایر و ... است؛ که قیمت بلیط آن‌ها مقرون به صرفه و به مراتب ارزان‌تر است.

 

تور هوایی مشهد

 

تور مشهد ارزان

تور مشهد لحظه آخری یکی از راه‌های مناسب برای سفر به مشهد است که شما می‌توانید به راحتی در سایت لحظه آخر تور مورد نظر خود را رزرو کنید و با تور آفری مشهد سفری خاطره انگیز رقم بزنید. لازم به ذکر است که تمامی پروازهای ورودی و خروجی مشهد در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد صورت می‌گیرد. همچنین جالب است بدانید که فرودگاه مشهد به عنوان دومین فرودگاه پر رفت و آمد ایران پس از فرودگاه مهرآباد شناخته شده است و این بدین معناست که از فرودگاه امام خمینی نیز ترافیک پروازی بیشتری دارد.

تور زیارتی مشهد

سالانه حدود 20 میلیون نفر گردشگر به قصد زیارت از حرم امام رضا به شهر مشهد مسافرت می‌کنند. پایتخت مذهبی ایران استان خراسان رضوی است که حرم امام رضا (ع) در شهر مشهد در این استان قرار گرفته است. حرم امام هشتم شیعیان هر ساله زائران بیشماری را از سراسر دنیا به سمت خود می‌کشاند.
همانطور که گفته شد پرواز مشهد همه روزه از ساعت 6 صبح الی 12 بامداد توسط خطوط هوایی متعددی برگزار می‌شود.

 • تور مشهد از تهران

مدت زمان پرواز تهران مشهد: حدود 1:25

 • تور مشهد از اصفهان

مدت زمان پرواز اصفهان مشهد: حدود 1:30

 • تور مشهد از شیراز

مدت زمان پرواز شیراز مشهد: حدود 1:25

 • تور مشهد از تبریز

مدت زمان پرواز تبریز مشهد: حدود 1:40

تور مشهد هوایی از کدام ایر لاین ها انجام می‌گیرد؟

روزانه تورهای مسافرتی و زیارتی متعددی توسط آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات گردشگری برگزار می‌شود که در میان آن‌ها تور هوایی ارزان مشهد معمولا مخاطب بیشتری دارد. دلیل این موضوع را نیز می‌توان صرفه جویی در زمان و راحتی سفر با هواپیما دانست. پرواز مشهد همه روزه از ساعت 6 صبح الی 12 بامداد توسط خطوط هوایی متعددی برگزار می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به شرکت‌های هواپیمایی معراج، ماهان، ترکیش و ایران ایر اشاره کرد. گفتنی است که ایرلاین‌های نام برده از بهترین شرکت‌های هواپیمایی ارائه دهنده پرواز مشهد بوده و بلیط آن‌ها نسبت به دیگر ایرلاین های فعال در این مسیر گران تر است. علاوه بر ایرلاین‌های ذکر شده شرکت‌های هواپیمایی که در حال حاضر به عاشقان حرم امام رضا و مسافران تور مشهد خدمات ارائه می‌دهند شامل: هواپیمایی زاگرس، تابان، آسمان، کاسپین، اترک، آتا، آریانا، قطر ایرویز، عمان ایر و ... است؛ که قیمت بلیط آن‌ها مقرون به صرفه و به مراتب ارزان‌تر است.

 

تور مشهد هوایی

 

تور مشهد ارزان چه شرایطی دارد؟

تور مشهد لحظه آخری یکی از راه‌های مناسب برای سفر به مشهد است که شما می‌توانید به راحتی در سایت لحظه آخر تور مورد نظر خود را رزرو کنید و با تور آفری مشهد سفری خاطره انگیز رقم بزنید. لازم به ذکر است که تمامی پروازهای ورودی و خروجی مشهد در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد صورت می‌گیرد. همچنین جالب است بدانید که فرودگاه مشهد به عنوان دومین فرودگاه پر رفت و آمد ایران پس از فرودگاه مهرآباد شناخته شده است و این بدین معناست که از فرودگاه امام خمینی نیز ترافیک پروازی بیشتری دارد.

 

تور مشهد ارزان

 

تور زیارتی مشهد از شهرهای مختلف چگونه است؟

سالانه حدود 20 میلیون نفر گردشگر به قصد زیارت از حرم امام رضا به شهر مشهد مسافرت می‌کنند. پایتخت مذهبی ایران استان خراسان رضوی است که حرم امام رضا (ع) در شهر مشهد در این استان قرار گرفته است. حرم امام هشتم شیعیان هر ساله زائران بیشماری را از سراسر دنیا به سمت خود می‌کشاند.
همانطور که گفته شد پرواز مشهد همه روزه از ساعت 6 صبح الی 12 بامداد توسط خطوط هوایی متعددی برگزار می‌شود.

 • تور مشهد از تهران: مدت زمان پرواز تهران مشهد : حدود 1:25
 • تور مشهد از اصفهان: مدت زمان پرواز اصفهان مشهد : حدود 1:30
 • تور مشهد از شیراز: مدت زمان پرواز شیراز مشهد : حدود 1:25
 • تور مشهد از تبریز: مدت زمان پرواز تبریز مشهد : حدود 1:40

مشهد به سبب موقعیت جغرافیایی خاصی که در آن قرار دارد، دارای آب و هوا و ویژگی‌های خاص اقلیمی است. هوای این شهر تحت تاثیر جبهه‌های مختلف آب و هوایی، در طول سال بسیار متغیر است، اما به طور کلی دارای اقلیم آب و هوایی معتدل رو به سرد و خشک می باشد. این شهر در طول سال زمستان‌های سرد و مرطوب و تابستان‌های گرم و خشک را تجربه می‌کند، اما در واقع خشکی هوا غالب بوده و بهار نیز جزء فصل‌های خشک در مشهد به شمار می‌آید. بیشترین دمای هوای مشهد را در فصل تابستان با 40 درجه سانتی گراد شاهد هستیم و همچنین سرد ترین روز سال در مشهد با دمای منفی 20 درجه سانتی گراد در فصل زمستان است. وزش باد در این شهر بیشتر در جهت جنوب‌ شرقی به شمال ‌غربی اتفاق می‌افتد. در ادامه اطلاعات آب و هوایی شهر مشهد را در فصول مختلف سال بررسی کرده و در اختیار زائران و مسافران تور مشهد قرار می‌دهیم. همچنین در صورت نیاز برای مشاهده آب و هوای مشهد به صورت آنلاین می‌توانید به سایت accuweather.com مراجعه نمایید.

تور مشهد

 

فصل بهار در شهر مشهد

در بهار آب و هوای مشهد نه خیلی سرد است و نه خیلی گرم. به عبارت دیگر این فصل دارای آب و هوای بسیار مناسب و مطبوع است. دمای هوای مشهد در فروردین ماه بین 12 تا 25 درجه سانتی گراد متغیر بوده و در اردیبهشت دمای هوا بین 21 تا 34 درجه سانتی قرار دارد. از اواخر اردیبهشت دمای هوا رو به گرمی رفته و خرداد ماه دمای هوای مشهد در برخی از روزهای ماه به 39 درجه سانتی گراد نیز می رسد. مشهد در فصل بهار مملو از گردشگر و زائرانی است که برای زیارت حرم امام رضا به این شهر سفر کرده‌اند و به عبارتی فروردین همزمان با تعطیلات نوروزی، مشهد شلوغ‌ترین روزهای خود را در سال تجربه می‌کند.

فصل تابستان در شهر مشهد

دمای هوا در فصل تابستان بین 29 تا 42 درجه سانتی گراد متغیر است، البته توجه داشته باشید که تنها در برخی از روزهای این فصل هوا روی 29 درجه قرار می‌گیرد و می‌توان گفت 99 درصد مواقع دمای هوا 39 تا 42 درجه سانتی گراد است. در فصل تابستان شهر مشهد کمترین بارش ممکن را در سال تجربه خواهد کرد و با وجود گرمای بیش از حد هوا، میزان جذب توریست و زائر به خاطر تعطیلات تابستانه، به قوت خود باقی است.

فصل پاییز در شهر مشهد

با شروع فصل پاییز دمای هوای شهر مشهد رو به سردی رفته و در مهر ماه حداکثر دمای هوای این شهر 28 درجه سانتی گراد و حداقل 2 درجه سانتی گراد است. آبان ماه این دما به 22 و 6 درجه سانتی گراد رسیده و آذر ماه اوج سردی هوا را در پاییز مشهد شاهد هستیم، که دمای هوا در برخی از روزهای سال به منفی 2 درجه سانتی گراد هم می‌رسد. میانگین بارش در این فصل حدود 10 میلی متر است، یعنی در صورتی که در این زمان قصد خرید تور مشهد را دارید توجه داشته باشید که در طول ماه حداقل دو روز بارانی را در مشهد خواهید داشت.

فصل زمستان در شهر مشهد

دمای هوای مشهد در فصل زمستان به اوج سرما و یخبندان می‌رسد. دمای هوای این شهر در زمستان حتی به منفی 20 درجه نیز نفوذ کرده و به طور میانگین هفته‌ای 2 روز بارانی در مشهد داریم. کمترین میزان توریست و زائر در مشهد را در فصل زمستان خواهیم داشت که البته در مناسبت‌های خاص شلوغ تر از روزهای عادی می‌شود، با این حال قیمت تور دی مشهد ، بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

 

فصل زمستان در مشهد

 

بهترین زمان سفر به شهر مشهد

بهترین زمان سفر به مشهد برای هر فرد ممکن است متفاوت باشد، یعنی ابتدا باید مشخص کنید که چه موضوعی بیشترین اهمیت را در زمان سفر به مشهد برای شما دارد. ما در ادامه این موضوع را بر اساس سه فاکتور مهم و اصلی یعنی آب و هوا، قیمت و خلوتی شهر برای زیارت بررسی کرده و در اختیار مسافران تور مشهد قرار می دهیم:

 • بهترین زمان سفر از لحاظ آب و هوا: اردیبهشت و مهر
 • بهترین زمان سفر از لحاظ ارزانی و خلوتی شهر: نیمه دوم فروردین، خرداد، مهر همزمان با شروع مدارس و ماه های سرد سال (فصل زمستان)

تور مشهد به طور خاص یکی از پر طرفدارترین تورهای گردشگری و زیارتی داخل ایران می باشد. تورهای این مسیر هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی برگزار می شوند اما بین تمامی آن ها شاید محبوب ترین راه سفر به آستان قدس رضوی، تور مشهد با قطار باشد. این بخش از سایت لحظه آخر به بررسی اطلاعات مربوط به تورهای مشهد با قطار اختصاص دارد و در صورتی شما نیز می خواهید سفر خوبی را با قطار تهران به مشهد تجربه کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

قطار تهران مشهد

امروزه خطوط ریلی متعددی برای سفر زمینی به مشهد احداث شده است که در حال جابجایی مسافران تور مشهد و ارائه خدمات به زائران حرم امام رضا (ع) هستند. خطوط ریلی که به شهر مشهد راه دارند شهرهای اصفهان، تبریز، اهواز، قم، زنجان، کرج، کرمان، شیراز و غیره هستند. تمامی شهرهای نام برده دارای قطارهایی برای مسیرهای رفت و برگشت از مشهد به همه مقاصد نامبرده هستند، اما خط ریلی قطار مشهد تهران و تهران مشهد، پر تردد ترین مسیر ریلی در سراسر کشور به شمار می آید که معمولا پیشرفته ترین قطارها نیز در این مسیر تردد دارند. به همین خاطر نیز تور مشهد از تهران با قطار جزء محبوب ترین تورهای زیارتی و مسافرتی در این مسیر شناخته شده است.

تور مشهد قطار

همه روزه تورهای زیادی تحت عنوان تور تهران مشهد با قطار توسط آژانس های مسافرتی در حال برگزاری است که هرکدام آن ها دارای ویژگی های مختص خود هستند. به طور مثال نوع قطار، یکی از مهم ترین ویژگی های یک تور مشهد با قطار است که قبل از خرید تور باید حتما به آن توجه داشته باشید.

تور مشهد با قطارهای مختلف نظیر قطار فدک، زندگی، سیمرغ، غدیر، سبز، غزال، قطارهای رجا، قطارهای عادی، قطارهای تندروی پردیس، نورالرضا و غیره ارائه می شوند. در میان تمامی برندهای نام برده قطار فدک، زندگی و سیمرغ بهترین قطارهایی هستند که در این مسیر ریلی فعالیت می کنند.

بهترین قطار تهران مشهد

قطار های فدک و زندگی بهترین قطارهای کل کشور هستند. این نوع قطارها فقط در مسیر ریلی مشهد تردد می کنند، به همین خاطر معمولا تور اختصاصی مشهد با قطارهای فدک و زندگی ارائه می شود. مسافران عزیز توجه داشته باشند که قطار مشهد به تهران نیز از طریق همین مسیر ریلی صورت می گیرد.

قیمت تور مشهد با قطار

قیمت فاکتور اصلی و مهمی است که قطعا مسافران پیش از هر چیز به آن توجه خواهند کرد. از آن جایی که دین با فرهنگ و زندگی مردم ما نهادینه شده است، هر فرد در طول سال ممکن است چندین بار با تور قطار مشهد برای زیارت حرم امام رضا (ع) به این شهر سفر کند، بنابراین در این شرایط قیمت تور مشهد با قطار یک فاکتور مهم و اساسی به حساب می آید. قیمت این دسته از تورها به نوع قطار (قطار عادی یا سریع السیر، قطار 5 ستاره، قطار زندگی یا فدک یا ...)، زمان خرید تور (اول هفته یا آخر هفته)، مدت زمان اقامت در مشهد و همچنین نوع اقامتگاهتان بستگی دارد.. اطلاعات تکمیلی مربوط به هر یک از موارد ذکر شده، متعاقبا در همین صفحه از سایت به اطلاعتان خواهد رسید.

تور ارزان مشهد با قطار

قیمت تورهای مشهد با قطار عموما خیلی گران نیستند و تا حدودی جزء تورهای ارزان قیمت این مسیر به شمار می آیند، مگر در شرایطی که قطار شما بسیار لوکس و پنج ستاره باشد. با این حال اگر بخواهید تور ارزان مشهد با قطار بخرید، امکان استفاده از آفرهای ویژه و تورهای لحظه آخری این مسیر برای زائران عزیز وجود دارد.

تور لحظه آخری مشهد با قطار

خرید تور لحظه آخری بهترین فرصت برای کسانی است که می خواهند تور با قیمت مناسب و کیفیت خوب خریداری نمایند. برای رزرو تور لحظه آخری مشهد با قطار، مسافران و زائران عزیز می توانند به سایت های گردشگری مثل لحظه آخر و یا آژانس های مسافرتی فعال در این زمینه مراجعه نمایند.

سوالات متداول تور مشهد

قیمت تور مشهد در فصل زمستان به پایین ترین قیمت خود می رسد همچنین با توجه به هتل انتخابی شما و مدت زمان اقامت ممکن است قیمت تور تغییر کند. برای اطلاع دقیق از قیمت ها به سایت لحظه آخر مراجعه کنید

 

خیر. امکانات تور لحظه آخری مشهد مانند تورهای معمولی است و تفاوتی ندارد. در واقع تور لحظه آخری همان تور معمولی است که ظرفیت آن پر نشده و قیمت پایین تری دارد.

معمولاً ارزان ترین فصل سفر به هر کشور و شهری، فصول کم گردشگر است. برای داشتن سفر ارزان به مشهد بهتر است در فصل زمستان، در زمان های غیر مناسبتی یا در فاصله زمانی بعد از عید نوروز تا قبل از آغاز تابستان اقدام کنید

بهترین فصل سفر به مشهد از لحاظ خلوتی شهر برای زیارت حرم امام رضا فصل زمستان است، به یاد داشته باشید که قیمت تورهای مشهد در این فصل به دلیل کم بودن مسافران و سرمای هوا از دیگر فصل ها ارزان تر است. شما می توانید با سفر در فصل زمستان با خیال راحت به زیارت امام رضا بروید

مشهد علاوه بر حرم مطهر امام رضا (ع)، جاذبه های گردشگری بسیاری دارد که برخی از معروف ترین آن ها عبارتند از:

 • مقبره فردوسی
 • آرامگاه نادرشاه افشار
 • بند 500 ساله گلستان

تفریحات این شهر نیز بسیار متنوع بوده و شما می توانید به مراکز زیر اشاره کرد

 • سرزمین موج های آبی
 • باغ وحش وکیل آباد
 • طرقبه
 • شاندیز
 • پارک کوهسنگی
 • هفت حوض

در شهر مقدس مشهد اقامتگاه های بسیاری جهت استقبال و میزبانی از زوار عزیز وجود دارد که در بین آن ها هتل های نزدیک حرم مشهد از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و اکثر زائران ترجیح می دهند در هتل های اطراف حرم اقامت داشته باشند تا از مزیت سهولت رفت و آمد به حرم برخوردار باشد. به همین دلیل مسافران عزیز می توانند برای پیدا کردن هتل مناسب نزدیک حرم به سایت لحظه آخر و بخش لیست برترین هتل های مشهد مراجعه نمایند.

از بهترین مراکز خرید در مشهد می توان به موارد زیر اشاه کرد :

 • مشهد مال
 • بازار رضا
 • فردوسی
 • بعثت
 • گوهرشاد
نظرات کاربران
تیموری دی 1398
9 نفر پسندیدند
فک کنم تنها توری که انقدر تو طول سال و حتی تو سال های متوالی انقدر قیمتش بالا پایین میشه، مشهد باشه. من هر بار خواستم تور مشهد بخرم یه قیمتی دیدم مخصوصا اگر دیگه یه مناسبتی هم باشه تولد امام رضایی .. عیدی .. شهادتی .. عاشورایی چیزی، قیمت تورهای مشهد سر به فلک میکشه. بعد ما هم دقیقا نذر داریم روز تولد امام رضا سال دیگه مشهد باشیم ولی نمیخوایم انقدر واسه یه تور هزینه کنیم. شما چه پیشنهادی میدید واسه اینکه هم بتونم همون تایم برم مشهد ولی انقدرم هزینه نکنیم؟ برای 4 نفر بلیط میخوام هتلی هم 1 تا دو سه ستاره باشه کفایت میکنه. ممنون میشم جواب بدید