متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های مالت

  • درباره سفر مالت
  • اطلاعات و موقعیت

تور مالت

در ادامه صفحه تور مالت می توانید لیستی از به روز ترین تورهای مالت آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

در جنوب اروپا، کشوری بسیار مهم به اسم جمهوری مالت وجود دارد. این کشور از مجموعه جزایری کوچک، تشکیل شده که نقش راهبردی ویژه ای در طی تاریخ ایفا کرده است و همین امر، تور مالت را به یکی از تورهای محبوب تبدیل کرده است. شهر والتا، پایتخت کشور مالت می باشد.
این کشور دارای 3 جزیره قابل اسکان: مالت، گزو و کومینو می باشد که توریست های تور بالت می توانند از آن ها بازدید کنند و همچنین 3 جزیره غیر قابل اسکان: فیلفلا، کومینوتو و سنت پاول دارد. وسعت کلی این جزیره تقریبا 300 کیلومتر بوده و از نظر موقعیت جغرافیایی، در حدود 90 کیلومتری جزیره سیسیل، 300 کیلومتری شمال کشور لیبی و 300 کیلومتری شرق کشور تونس واقع شده است.
ارتفاع این مجمع الجزایر کم بوده و بلند ترین مکان آن "تازوتا" نام دارد که در جنوب غربی جزیره مالت قرار دارد و بلندای آن حدود 250 متر از سطح دریا است و این منطقه برای گردشگران تور مالت بسیار جذاب می باشد. قابل توجه مسافران تور مالت، آب و هوای این کشور، مدیترانه ای بوده و زمستان های پربارش و تابستان های بسیار گرمی دارد.
خاک این مجمع الجزایر پرسنگ و کم مراتع است و در آن گیاه و درخت اندک پیدا می شود. با این حال وجود جنگل های بوسکت، در میان دره پر آبی در قسمت جنوبی این جزیره برای گردشگران تور مالت بسیار حیرت انگیز و شگفت آور است. درختان این جنگل اغلب صنوبر و پرتقال هستند.
کشور مالت جاذبه های تفریحی زیادی دارد و هم اکنون مهمان پذیرهای تجهیز شده ای در این کشور، برای رفاه حال گردشگران تور مالت در نظر گرفته شده است. تعداد جهانگردان تور مالت که به این کشور سفر می کنند از تعداد جهانگردان مالتی، خیلی بیشتر است و این رویه همچنان در حال افزایش است. در این کشور قومیت های مختلف ایتالیایی، عرب و سیسیلی زندگی می کنند. زبان های رسمی این کشور، زبان های مالتی و انگلیسی می باشد که زبان مالتی یک گویش آفریقایی آسیایی است و این زبان به صورت لاتینی نوشته می شود. اکثریت مردم این کشور مقلد دین کاتولیک هستند.

در این قسمت از سایت قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با جغرافیا و موقعیت مکانی ‏مالت در اختیار کاربران سایت و گردشگران تور مالت قرار دهیم. مالت کشوری در جنوب قاره اروپا می باشد که در مرکز دریای مدیترانه واقع شده است. این کشور از مجمع‌ الجزایر کوچکی تشکیل شده که نقش استراتژیک مهمی در طول تاریخ داشته‌ اند و مکان مبارزه بین اروپایی ها و آفریقایی ها بوده است. پایتخت این کشور، شهر والتا می‌باشد. اگر قصد سفر با تور مالت را دارید خوب است بدانید که والتا پایتخت کشور مالت و یکی از شهرهای کم جمعیت اروپا است. این شهر کوچک تنها یک کیلومتر طول و 600 متر عرض دارد، ولی با معماری خاص خود یکی از زیباترین شهرهای اروپایی به حساب می آید و به همین دلیل هر ساله گردشگران زیادی با تور مالت به این شهر سفر می کنند. از شهر های مهم کشور مالت می توان به کورمی، زابار، سلیما، آتارد، زوریک و غیره اشاره کرد.
کشور مالت شامل سه جزیره مسکونی به نام ‌های مالت (Malta)، گزو (Gozo)، و کومینو (Comino) و سه جزیره غیر مسکونی به نام های کومینوتو(Cominotto) ، فیلفلا (Filfla) و سنت پاول (St. Paul) می باشد. این جزایر به طور کل حدود 316 کیلومتر مربع مساحت دارند. کشور مالت در حدود 93 کیلومتری جنوب جزیره سیسیل (ایتالیا)، 290 کیلومتری شرق تونس و 290 کیلومتری شمال لیبی قرار گرفته‌ است. بلندترین نقطه این کشور که در کرانه ‌های جنوب غربی جزیره اصلی مالت قرار گرفته، تازوتا (Ta Zuta) نامیده می ‌شود که حدود 250 متر از سطح دریا فاصله دارد این منطقه بسیار زیبا است مکان مناسبی برای بازدید گردشگران تور مالت می باشد. مسافران تور مالت خوب است بدانند که آب و هوای مالت مدیترانه‌ای است، مالت زمستان های معتدل و بارانی و تابستان های گرم و خشک دارد.

نظرات کاربران

علی محمد حسینی فروردین 1398
لطفا برای شرایط وبزا تماس بگیرید
بهنوش مرداد 1397
سلام ممنونم از مقاله های کامل و جامعتون من و خواهرم، چون خیلی اهل گشت و گزاریم قصد کردیم که با تور مالت به این کشور زیبا سفر کنیم
امتیاز 5 از 5 | از بین 932 امتیاز کاربران به تورمالت