Lahzeakhar.com

تور مادرید

امتیاز 5 از 5 | از 100

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های مادرید

تور مادرید

در ادامه صفحه تور مادرید می توانید لیستی از به روز ترین تورهای مادرید آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

شهر مادرید واقع در کشور اسپانیا، در مرکز این کشور در فلات اسپانیا قرار دارد. همچنین مادرید پایتخت اسپانیا و مرکز استان مادرید می باشد. گردشگران تور مادرید جالب از بدانند که این شهر پس از شهر های پاریس و لندن بزرگترین شهر اتحادیه اروپا محسوب می شود. جمعیت این شهر همراه با مناطق اطراف آن در حدود 6 میلیون نفر بوده و مساحت مادرید حدود 600 کیلومتر مربع است. فرهنگ منحصر بفرد این شهر و جاذبه های گردشگری آن باعث شده سالانه گرشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید از این شهر، تور مادرید را در برنامه سفر خود قرار دهند. گردشگران تور مادرید در تمام نقاط این شهر به مترو دسترسی دارند، زیرا مادرید دارای سومین شبکه بزرگ مترو در اروپا است، که در سال 1919 میلادی تاسیس شده و امروزه دارای 13 خط و 300 ایستگاه می باشد. امروزه این شهر به مکانی شلوغ و پر رفت آمد تبدیل شده است. از معروف ترین جاذبه های گردشگری تور مادرید می توان به کاخ سلطنتی، موزه باستان شناسی . پارک رتیرو اشاره کرد. مسافران تور مادرید لازم است بدانند که اختلاف زمانی این شهر با ایران در حدود 2 ساعت و 30 دقیقه بوده و واحد پول مادرید یورو می باشد، همچنین زبان رسمی مردم مادرید اسپانیایی است. به طور کلی آب های این شهر معتدل بوده و در فصل های مختلف سال آب و هوای این شهر تغییر چندانی ندارد. بهترین زمان سفر به مادرید را می توان فصل های بهار و پاییز دانست تاریخچه تشکیل این شهر به قرن نهم میلادی باز می گردد. جالب است بدانید که مادرید یکی از شهر های زلزله خیز و پر جمعیت در دنیا می باشد. یکی از شدید ترین زلزله ها در این شهر به قرن 17 میلادی باز می گردد، در آن زلزله هزاران نفر از مردم این شهر از بین رفتند.

شهر مادرید پایتخت کشور اسپانیا بوده که بزرگ ترین شهر آن هم به حساب می آید و هر ساله تعداد زیادی از گردشگران تور مادرید را پذیرا می باشد. مادرید پایتخت استان مادرید هم محسوب می شود. این شهر که در قرن نهم میلادی شناخته شد، دارای زبان رسمی اسپانیایی می باشد و اغلب ساکنان آن به این زبان صحبت می کنند. بسیاری از ادارات مهم و مراکز سیاسی اسپانیا در این شهر قرار دارند که این امر سبب تعجب گردشگران تور مادرید شده است.
این شهر در بخش مرکزی کشور اسپانیا قرار دارد. طبق سرشماری های انجام شده، این کلان شهر حدود 3200000 نفر جمعیت دارد. مساحت کلی شهر مادرید به طور تقریبی 605 کیلومتر مربع است. این شهر در جوار رودخانه مانزانارس و مابین ایالات لئون و کاستیل لامانچا واقع شده است. ارتفاع مادرید از سطح دریا حدود 800 متر می باشد.
شهر مادرید دارای آب و هوای مدیترانه ای بوده و زمستان هایی نسبتا سرد و خنک دارد. تابستان های این شهر نیز گرم بوده و اختلاف دمای شب و روز در آن محسوس است. در فصل پاییز و بهار هوا مطلوب بوده و گردشگران تور مادرید اغلب در این فصل به این شهر سفر می کنند. گاهی ممکن است در این 2 فصل بارندگی هم رخ دهد.
بعد از شهرهای لندن و برلین، مادرید بزرگ ترین شهر اتحادیه اروپا است و در سال های اخیر پیشرفتی شگرف داشته که سبب شده جایگاهی ویژه در اروپا پیدا کند. همچنین این شهر از نظر حمل و نقل نیز بسیار پیشرفته شده، به طوری که عنوان سومین شبکه متروی بزرگ اروپا را به خود اختصاص داده است. تعداد بی شماری از گردشگران تور مادرید همه روزه از خطوط متروی این شهر استفاده می کنند و به وسیله آن در سطح شهر جابجا می شوند.
در این شهر همواره محله هایی اصیل و باستانی وجود دارد که مورد توجه گردشگران تور مادرید قرار گرفته است. در شهر مادرید جاذبه های گردشگری معروفی مانند: کاخ سلطنتی، موزه دل پرادو، موزه تیسن بورنمیسا، پارک رتیرو و موزه ملی مرکز هنری رئینا سوفیا وجود دارد که گردشگران تور مادرید می توانند از آن ها بازدید کنند.

شهر مادرید که یکی از شهرهای مهم گردشگری در اسپانیا می باشد، مورد توجه تعداد زیادی از گردشگران تور مادرید قرار گرفته است. مسافران تور مادرید از 3 فرودگاه "باراخاس"، "کواترو وینتوس" و "تورجون" می توانند بهره ببرند.
مهم ترین فرودگاه شهر مادرید که گردشگران امکان بهره برداری از آن را دارند، "فرودگاه بین المللی مادرید باراخاس" نامیده می شود که تنها 9 کیلومتر تا مرکز شهر مادرید فاصله دارد. این فرودگاه که در سال 1928 احداث گشته، امروزه در فهرست بزرگ ترین فرودگاه های قاره اروپا قرار دارد. در سال 2007 حدود 52 میلیون مسافر و گردشگر تور مادرید به وسیله این فرودگاه جابجا شدند. فرودگاه بین المللی مادرید باراخاس چهارمین فرودگاه پر ازدحام اروپا می باشد که کیفیتی بسیار خوب و مثال زدنی دارد و امکانات کارایی را برای مسافران ارائه می دهد. مساحت کلی زمینی که این فرودگاه در آن احداث شده حدود 7500 هکتار بوده که آن را به فرودگاهی بسیار بزرگ تبدیل کرده است. در فرودگاه باراخاس 5 ترمینال مسافربری برای پروازهای خارجی و داخلی تهبیه شده که گردشگران تور مادرید می توانند از آن ها استفاده کنند. فرودگاه بین المللی مادرید باراخاس برای شرکت هواپیمایی ایبریا قطب اصلی محسوب می شود.
فرودگاه کواترو وینتوس که در شهر مادرید واقع شده، فرودگاهی نظامی و عمومی است که کد یاتا آن MCV می باشد. این فرودگاه دارای 1 باند فرود آسفالت است که طول آن حدود 1500 متر می باشد و در ارتفاع تقربی 690 متری از سطح دریا قرار دارد.
فرودگاه تورجون که یکی دیگر از فرودگاه های شهر مادرید است و گردشگران تور مادرید امکان بهره بردن از آن را دارند، یک فرودگاه همگانی و نظامی است که کد یاتا آن TOJ بوده و ارتفاع آن ازسطح دریا حدود 618 متر است. این فرودگاه یک باند فرود آسفالت دارد که طول آن به حدود 4800 متر می رسد.

آب و هوای شهر مقصد یکی از مواردی است که پیش از سفر باید مورد بررسی قرار بگیرد به همین جهت اگر قصد سفر با تور مادرید را دارید در این بخش از سایت لحظه آخر ما را همراهی کنید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با وضعیت آب و هوایی و میانگین دمای این شهر در طول سال در اختیارتان قرار دهیم
بهار:
شهر مادرید در فصل بهار دارای آب و هوایی بسیار مطلوب می باشد، دما هوای این شهر در فصل بهار بین ۱۵ تا ۲۱ درجه سانتی گراد متغیر است. خوب است بدانید شرایط آب و هوایی شهر مادرید در فصل بهار به گونه ای است که بسیاری از گردشگران تور مادرید این فصل را برای سفر به این شهر انتخاب می کنند.
تابستان:
شهر مادرید در فصل تابستان گرم ترین آب و هوای خود را دارد به گونه ای که بسیاری از اهالی و مغازه داران این شهر در این فصل به تعطیلات رفته و فروشگاه های خود را می بندند. لازم به ذکر است که میانگین دمای هوای این شهر در تابستان حدود 25 درجه سانتی گراد می باشد.
پاییز:
در فصل پاییز آب و هوای شهر مادرید رو به خنکی می رود و میانگین دمای این شهر در پاییز بین 10 تا 15 درجه سانتی گراد می باشد
زمستان:
این فصل سردترین فصل شهر مادرید می باشد و از نظر اقتصادی بهترین فصل سفر با تور مادرید می باشد و گردشگرانی که مشکلی با آب و هوای سرد ندارند می توانند این فصل را برای سفر با تور مادرید انتخاب کنند.
البته توجه داشته باشید که سردترین دمای ثبت شده در این شهر 1- درجه سانتی گراد می باشد.
به طور کلی می توان گفت بهترین زمان سفر با تور مادرید فصل های بهار و تابستان می باشند و اغلب گردشگران این فصل ها را برای سفر به مادرید انتخاب می کنند.
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است