متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های لوکس اروپایی

  • درباره سفر لوکس اروپایی

تور لوکس اروپایی

در ادامه صفحه تور لوکس اروپایی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای لوکس اروپایی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

قاره اروپا از دیر باز تا کنون یکی از بهترین مقاصد گردشگری دنیا بوده و لوکس ترین ‏کشور ها را در خود جای داده است. سالانه تعداد زیادی از مردم ایران با تور اروپا به این ‏قاره سفر کرده و از دیدنی های آن بازدید می کنند. اما برخی از گردشگران تمایل دارند در ‏سفر خود به اروپا از لوکس ترین امکانات دنیا که در این قاره وجود دارد استفاده کنند و ‏تیم لحظه آخر برای پوشش سلیقه این دسته از کاربران تور های لوکس اروپایی را ارائه ‏می دهد. اگر می خواهید اقامت در شیک ترین هتل های دنیا و استفاده از پیشرفته ‏ترین و بهترین امکانات و تفریحات را تجربه کنید پیشنهاد ما به شما سفر با تور لوکس ‏اروپایی می باشد. تور هایی که در دسته تور لوکس اروپایی قرار می گیرند لوکس ترین و ‏بهترین امکانات را به گردشگران ارائه می دهند و سفر با هر یک از این تور ها بی شک به ‏یادماندنی و خاطره ساز خواهد بود. در طی سفر با تور لوکس اروپایی گردشگران از چندین کشور زیبا و لوکس قاره اروپا دیدن ‏می کنند و در یکی از مجلل ترین هتل های هر کشور اقامت دارند.
لازم به ذکر است این تور ها با توجه به کیفیت خدماتی که در آن ها ارائه می شود دارای ‏قیمت نسبتا بالایی هستند، از این رو متقاضیان خاصی دارند و به صورت محدود برگزار ‏می شوند. اگر قصد سفر با یکی از تور های دسته تور لوکس اروپایی را دارید باید بدانید مقاصدی ‏که در تور های این دسته قرار می گیرند عموما کشور های معروف و محبوب قاره اروپا ‏نظیر فرانسه، ایتالیا، یونان و غیره هستند. همچنین مدت زمان برگزاری این تور های ‏لوکس و بی نظیر معمولا بین 10 تا 20 روز می باشد که بسته به نوع و تعداد مقاصد ‏متغیر است.

نظرات کاربران

رامین تیر 1397
تور لوکس اروپایی شامل چه مسیر هایی میشه ؟و اینکه خود مسافر انتخاب میکنه که چه مسیر هایی دوست داره بره
امتیاز 5 از 5 | از بین 1197 امتیاز کاربران به تورلوکس اروپایی