امتیاز 5 از 5 | از بین 3429 امتیاز دهنده به تور لوکس ترکیبی

تور لوکس ترکیبی

در ادامه صفحه تور لوکس ترکیبی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای لوکس ترکیبی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

  • تور لوکس ترکیبی

امروزه برای رفاه حال گردشگران تورهای مختلفی ارائه می شود که یکی از این تورها تور لوکس ترکیبی می باشد. تور لوکس، توری غیر معمولی است که با تورهای عادی متفاوت است و تشریفات و امکاناتی ویژه دارد. تور لوکس ترکیبی اخیرا بین جوانان ایرانی بسیار محبوب گردیده است. گردشگران برای این که بتوانند از سفر خود نهایت لذت را ببرند، ترجیح می دهند تور لوکس ترکیبی را که از همه جهت امکانات خاصی را برای آن ها فراهم می کند و توری کامل به حساب می آید را انتخاب کنند. در تور لوکس ترکیبی، سفر به چند شهر یا کشور مختلف در یک پکیج مسافرتی با شرایط و امکانات برجسته و ممتاز در اختیار گردشگران قرار داده می شود. این تور جامع و بی عیب و نقص هر نوع سلیقه ای را راضی نگه می دارد و معمولا هر گردشگری که یک بار این تور را تجربه کند، تمایل دارد دوباره از این نوع تور برای سفرهای خود بهره ببرد.
در این تور شما می توانید دو یا چند شهر را در یک کشور خاص، انتخاب کنید و در غالب یک تور منحصر به فرد چند روزی را در هر کدام از این شهرها اقامت داشته باشید و سفری خاطره انگیز را برای خود به ارمغان آورید. شایان توجه است که تور نام برده شده به دلیل کیفیت خدماتی که در آن ها ارائه می شود ‏هزینه نسبتا بالایی دارند و به همین سبب متقاضیان خاصی دارند. اگر شما هم قصد سفر با تور لوکس ترکیبی را در برنامه های خود دارید، لازم است بدانید مقاصدی ‏که در این تورها در نظر گرفته می شود عموما شهرها و کشورهای معروف و محبوب هستند. مدت زمان این نوع تورها با توجه به تعداد مقاصد گردشگری و مدت اقامت در هر کدام از این مقاصد، معمولا بین 10 – 20 روز به طول می انجامد.

نظرات کاربران

آزاده 10 مهر 97
4
سلام. چرا هیچ آژانسی تور لوکس ترکیبی برگزار نمیکنه دیگه؟
آوا فتحی 27 تیر 97
2
تور لوکس ترکیبی دقیقا شامل چه امکاناتی هست که اون رو لوکس می کند؟ گشتم دیدم در این رابطه متن و توری ارائه نشده
درج نظر