امتیاز 5 از 5 | از بین 3943 امتیاز دهنده به تور لحظه آخری تایلند

تور لحظه آخری تایلند

تورهای تایلند به شهرهای توریستی آن مانند بانکوک، پاتایا، پوکت و... توسط برترین آژانس های مسافرتی معتبر با بهترین امکانات و خدماتی نظیر اخذ ویزای تایلند، رزرو هتل تایلند و... در این بخش از وب سایت لحظه آخر ارائه می گردد که می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت و اقامت هتل، نسبت به رزرو تور موردنظر خود اقدام نمایید.

تایلندی کشوریست که با سفر کردن به آنجا تجربه متفاوتی از زندگی را می توان داشت. از مردمی خوش برخورد با فرهنگی جالب تا سواحل، معابد و جاهای دیدنی که در دنیا بی نظیر هستند.

نزدیک به 95 درصد مردم تایلند، بودایی هستند لذا گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند می بایست همواره به راهبه ها احترام بگذراند و همچنین، می بایست هنگامی که وارد معابد باشکوه تایلند می شوید، کفش های خود را درآورده و درکنار آن، پوشش مناسبی هم داشته باشید. مردم تایلند به پادشاه خود بسیار وفادار هستند و هیچگاه نباید راجع به پادشاه و سلطنت صحبتی کرد و همچنین، هرروز هنگام صبح و عصر، سرود ملی تایلند پخش می شود و همه مردم اعم از بومی ها و گردشگران از جای خود برای ادای احترام برمیخیزند. در فرهنگ تایلند همچنین فستیوال ها و جشن های مختلفی وجود دارد که از معروف ترین آن ها می توان به مسابقه بوفالوها، جشن آب و جشن بالون آرزوها اشاره کرد.

اکثر گردشگران تایلند را با سواحل بی نظیر و معابد زیبایش میشناسند. تایلند معابد باشکوهی دارد که می توان به معبد وات خو (نماد شهر بانکوک)، معبد حقیقت و معبد وات رانگ کان اشاره کرد. همچنین جاهای دیدنی دیگری هم در تایلند وجود دارد شامل پارک ملی خاو یای، چیانگ مای و بازارهای شبانه که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

اما می توان گفت مهم ترین دلیل سفر گردشگران به تایلند، طبیعت سبز، سواحل و پارک های آبی بی نظیر تایلند است. جزایر فی فی، سواحل پاتونگ، لانگ بیچ، رایلی و پارک های آبی کارتون نتورک، رامایانا و سیام نیز از تفریحات محبوب گردشگران در تایلند به حساب می آیند.

در آخر گردشگران تور تایلند خوب است در سفر به این کشور، نگاهی به مراکز خرید مختلف انداخته و سوغاتی های معروف تایلندی مانند انواع فیل های شکلاتی، صنایع دستی مانند ظروف نقاشی شده، کنده کاری ها، ابریشم ها و غیره را هم تهیه کنند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر