امتیاز 5 از 5 | از بین 1122 امتیاز دهنده به تور لحظه آخری ایروان

تور لحظه آخری ایروان

در ادامه، لیستی از تورهای بروز و لحظه آخری ایروان را مشاهده می کنید که توسط آژانس های فعال در لحظه آخر ارائه شده اند. تمام تورها بروز بوده و همه روزه توسط کارشناسان لحظه آخر بررسی می شوند. شما می توانید در صورتیکه تور دلخواه خود را از نظر تعداد شب، هتل، ایرلاین و غیره پیدا نکردید با آژانس های فعال در لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

اگر به دنبال مقصد خارجی ارزان قیمت هستید که با هزینه ای به مراتب کمتر از سایر مقاصد خارجی، سفری خاطره انگیزی را در آن تجربه کنید، ایروان می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

پیش از اینکه گردشگران به ایروان سفر کنند خوب است با برخی از قوانین ارمنستان آشنا شوند:

اگر به هر دلیل در حال استفاده از داروهای کدئین دار هستید خوب است بدانید حمل داروهای کدئین دار در ارمنستان جرم تلقی می باشد لذا می بایست نسخه پزشک را به همراه داشته باشید.

اگر قصد دارید از عرض خیابان عبور کنید می بایست فقط از قسمت مشخص شده عبور کنید چراکه امکان برخورد پلیس های محلی وجود دارد.

مسیحیت، دین رایج مردم ارمنستان است لذا کلیساها برای مردم ارمنستان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و گردشگران می بایست هنگامیکه وارد کلیسا می شوند در کنار رعایت کردن سکوت، پوشش مناسبی هم داشته باشند.

اگر علاقه مند به آواز خواندن با صدای بلند هستید خوب است بدانید این کار در مکان های عمومی در ارمنستان ممنوع بوده و می بایست به مکان های مختص آواز خواندن و رقصیدن مراجعه کنند.

ایروان آب و هوایی مشابه ایران دارد لذا گردشگرانی که قصد دارند به این شهر سفر کنند خوب است بدانند فصل تابستان گران ترین فصل و فصل زمستان بخاطر آب و هوا ارزانترین فصل سفر به این شهر به حساب می آیند همچنین گردشگران برای کاهش هزینه سفر می توانند به صورت زمینی هم به ایروان سفر کنند که کاهش هزینه قابل توجهی نسبت به تورهای هوایی ایروان وجود دارد و لازم به ذکر است به دلیل اینکه ارمنستان در همسایگی ایران واقع شده، گردشگران می توانند تور لحظه آخری ایروان هم اخذ کنند که هزینه های کمتری در کنار عدم کاهش امکانات و خدمات دارند.

گردشگرا خوب است بدانند در صورتیکه به زبان ارمنی مسلط نیستند از شهر ایروان خارج نشوند چراکه خارج از شهر ایروان، مردم تنها به زبان های روسی و ارمنی مسلط هستند و همچنین پیشنهاد می شود پیش از سفر با برخی از اصلاحات رایج ارمنی برای گفتگوهای عادی آشنا شوید.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر