امتیاز 5 از 5 | از بین 3067 امتیاز دهنده به تور قشم نوروز 99

تور قشم نوروز 99

جزیره قشم نوروز امسال نیز مثل هر سال میزبان مسافران تور قشم نوروز 99 می باشد. در این صفحه تورهای نوروزی قشم را برای مسافران لیست کرده ایم، نرخ تورها همه روزه توسط کارشناسان لحظه آخر بررسی می شود و مسافران می توانند با اطلاع از قیمت واقعی تور قشم نوروز 99 نسبت به خرید تور مورد نظر خود اقدام نمایند. تور قشم نوروز 99 هوایی با ایرلاین های ماهان، قشم ایر، زاگرس و تور قشم نوروز 99 زمینی نیز با بهترین قطارهای غزال و البزر برگزار شده و در اختیار گردشگران نوروزی قرار گرفته است.

جزیره قشم جزء اولین گزینه ها برای داشتن یک سفر نوروزی عالی و کم هزینه است. این جزیره را مکان های خارق العاده ای همچون دره ستارگان، ساحل نقره ای و تنگه چاهکوه به یکی از پر طرفدارترین مقاصد گردشگری ایران در تعطیلات نوروزی تبدیل کرده است.

قشم در نوروز

جزیره قشم عید امسال نیز پر می شود از حال و هوای نوروز و جشن های نوروزی و همچنین گردشگرانی که برای تعطیلات به این جزیره سفر کرده اند. قشم همیشه در ایام عید بسیار شلوغ و پر گردشگر است و با وجود شلوغی بیش از حد، همچنان گردشگران برای سفر به این جزیره علاقه داشته و حتی برای برخی از هموطنان عزیزمان این کار به یک روتین هر ساله تبدیل شده است. اما حال و هوای قشم در نوروز چگونه است؟

آب و هوای قشم در نوروز

آب و هوای قشم تقریبا از اواسط فروردین گرم می شود و تا قبل از آن و دقیقا همزمان با تعطیلات نوروز، این جزیره دارای شرایط آب و هوایی پایدار و مساعدی است و از آن گرما و شرجی بیش از حد خبری نیست. احتمال بارش در این بازه زمانی بسیار پایین و به طور میانگین حدود 8% می باشد. دمای هوا نیز بین 27 تا 30 درجه سانتی گراد متغیر است.

تور نوروزی قشم

تورهای نوروزی قشم از اواخر اسفند ماه 98 توسط متقاضیان قابل خرید می باشد. در این صفحه از سایت لحظه آخر نیز لیستی از بهترین تورهای نوروزی قشم را مشاهده می کنید که با بهترین هتل ها، مناسب ترین قیمت ها و همچنین امن ‌ترین خطوط هوایی کشور توسط آژانس های مسافرتی فعال در این زمینه ارائه شده و برای گردشگران قابل رزرو هستند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر