Lahzeakhar.com

تور قشم با قطار

امتیاز 5 از 5 | از 3274 کاربران به تور قشم با قطار
ارزانترین گرانترین به‌روزترین نزدیکترین تاریخ مرتب سازی بر اساس :
تور قشم 17خرداد اقساطی
4
چابهار - قشم ایر
26 خرداد - 30 تیر
دانیار سفر
3,840,000
1
از 26 خرداد تا 30 تیر
4
چابهار - قشم ایر
3,840,000
مشاهده تور
تور قشم 26خرداد
4
چابهار - ایران ایرتور
26 خرداد - 30 خرداد
همراهان گشت
4,100,000
1
از 26 خرداد تا 30 خرداد
4
چابهار - ایران ایرتور
4,100,000
مشاهده تور
تور قشم 19 و 22 و 29 خرداد
3
وارش - کیش ایر
19 خرداد - 1 تیر
سرزمین آریایی
3,040,000
1
از 19 خرداد تا 22 خرداد
3
وارش - کیش ایر
3,040,000
مشاهده تور
2
از 29 خرداد تا 1 تیر
3
ایران ایر - ایران ایر
3,730,000
مشاهده تور
3
از 23 خرداد تا 26 خرداد
3
قشم ایر - قشم ایر
3,890,000
مشاهده تور

  تور قشم با قطاری، آغاز سفری طولانی و ارزان اما پرهیجان به بزرگترین جزیره خلیج فارس؛ مسافران تور قشم با قطار در ابتدا سفر باید به بندرعباس سفر کنند و سپس بعد از آنجا با استفاده از تاکسی به اسکله شهید حقانی برسند و سپس با سوار شدن بر لنج‌های موجود در این اسکله، گردشگران می‌توانند به قشم بروند. همچنین زیبایی مسیری که در این تور وجود دارد می‌تواند طولانی بودن مسیر را پوشش دهد. از آنجا که برخی از کلان شهرها همانند تهران مسیر ریلی مستقیمی به بندرعباس دارند، بهتر است مسافرین مبدا سفر را تهران انتخاب کنند.

  فاصله و مسافتی که تهران – بندرعباس دارد، 1276 کیلومتر است و مدت زمانی که مسافرین در مسیر هستند حدود 15 تا 18 ساعت است. شرکت قطارهای رجا، غزال، بن‌ریلی و جوپار خط ریلی تهران - بندرعباس را پوشش می‌دهند و در طی این مسیر، مسافران از ایستگاه‌های کاشان، نائین، اردکان، میبد، یزد، بافق، سیرجان و بندرعباس عبور می‌کنند.

  اگر قصد دارید سفر خود را به همراه خانواده با قطاری لوکس تهران – بندرعباس را تجربه کنید، می‌توانید قطارهای بن‌ریلی که اغلب کوپه‌های این قطار 6 تخته هستند را مدنظر داشته باشید. همچنین اگر از آن دسته مسافرانی هستید که قصد دارد تور قشم با قطار را با قیمتی بهینه و مقرون به صرفه و درکنار آن کیفیتی مطلوب را تجربه کند، قطارهای شرکت رجا (سریر – امید – البرز) بهترین گزینه محسوب می‌شود که تمامی این قطارها 4 تخته هستند.

  قطار کویر شرکت جوپار به نسبت غرال، بن‌ریلی و رجا امکانات کمتری را در اختیار مسافرین قرار می‌دهند و کوپه‌های این قطار همگی 6 تخته هستند. همچنین قطارهای شرکت چوپار در ساعات 15:00 از تهران حرکت می‌کنند و مسافرین ساعت 09:00 صبح به بندرعباس می‌رسند.

  هنگامی که مسافرین به شهر بندرعباس رسیدند می‌توانند با استفاده از تاکسی‌های موجود مسافت 7 کیلومتری ایستگاه راه‌آهن بندرعباس به اسکله حقانی را در مدت زمان 20 دقیقه‌ای سپری کنند. فاصله و مسافت بندرعباس تا قشم با استفاده از لنج‌های اسکله، 20 کیلومتر است که اگر شرایط آب‌وهوایی در زمان سفرتان مساعد باشد بین 40 تا 60 دقیقه می‌توانید به قشم برسید.

  ساعت کاری اسکله حقانی 06:00 الی 23:30 ساعت است و این تایم کاری اگر دریا در شرایط جوی طوفانی باشد، کارکنان این اسکله کار نمی‌کنند.

  خدمات تور قشم با قطار

  سفر با هر توری می‌تواند خدماتی را برای مسافرین داشته باشد، تور قشم با قطار از این قاعده مستثنی نیست.

  • صبحانه
  • رفت و برگشت

  مدت زمان و هزینه بلیط تهران – بندرعباس

  مسافتی که تهران از بندرعباس دارد حدود 1270 کیلومتر می باشد که برای تور زمینی قشم باید طی شود، همچنین مدت زمانی که مسافرین باید در قطار حضور داشته باشند میان 15 الی 18 ساعت تخمین زده شده که برای برخی افراد که قصد دارند تا از مسیر سفر لذت ببرند خوشایند است.

  قطاری‌هایی که می‌تواند شما را به مقصد بندرعباس برساند، عبارت اند از:

  • قطارهای رجا
  • بن ریل
  • جوپار

  تنها عاملی که می‌تواند این قطارها را از یکدیگر جدا کند، هزینه و مبلغی که مسافرین باید پرداخت نمایند است. هزینه بلیط تهران – بندرعباس وابسته به کیفیت قطار می‌باشد که از میان 116 تا 250 هزارتومان تخمین زده شده. البته باید این را هم در نظر داشته باشید که امکان دارد در زمان‌های تعطیلات شاد نظیر عید افزایش یابد.

  فاصله بندرعباس تا قشم

  همانطور که اشاره داشتیم، سفر با تور زمینی قشم مسافرین باید مسیری را تاکسی یا ون بگیرند تا به اسکله برسند. مسافت و فاصله ایستگاه بندرعباس تا قشم 7 کیلومتر است که حدود 5 الی 10 دقیقه طول می‌کشد. اما فاصله اسکله تا قشم 20 کیلومتر برآورد شده که مسافرین باید حدود 40 الی 90 دقیقه را در داخل اتوبوس دریایی (لنج) سپری کنند که این عاملی بستگی به حال جوی هوا دارد.

  ساعت کاری خدمه دریایی بندرعباس از 6 صبح الی 11:30 و خدمه دریایی قشم از 6 الی 10:30 شب می‌باشد. شایان به ذکر است که که این تایم های کاری فقط در روزهایی صدق می‌کند که دریا آرام باشد نه طوفانی. به همین دلیل می توانید به شماره‌های اسکله حقانی و ذاکری که در قشم واقع شده، تماس حاصل نمایید تا از وضعیت دریا باخبر باشید و در سفرتان با طوفانی بودن دریا روبرو نشوید.

  • اسکله شهید حقانی "۰۷۶۳۲۲۳۷۷۸۱"
  • اسکله شهید ذاکری "۰۷۶۳۵۲۲۵۵۳۶"

  نکات مهمی که در تور زمینی قشم باید بدانید

  • از وضعیت آب و هوا مطلع باشید.
  • ترانسفر مختص به همه هتل ها نیست.
  • اگر قصد دارید تا ماشینتان را به جزیره قشم ببرید، می‌تواندی آن را در کشتی‌های دریایی قرار دهید. (مختص به تور قشم با قطار یا زمینی)
  • حتما درباره بچه‌هایی 2 ساله باخبر باشید که آیا هزینه بلیط به این فرزندان تعلق می‌گیرد یا خیر.
  • هزینه تور قشم با قطار برای فرزندان 6 سال به بالا محاسبه می‌گردد.
  تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است