متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس گردشگر زمان - 02187700217
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های قزاقستان

  • درباره سفر قزاقستان

تور قزاقستان

در ادامه صفحه تور قزاقستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای قزاقستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

قزاقستان یکی از بزرگ ترین کشور های آسیا میانه می باشد پایتخت این کشور در سال های گذشته بزرگترین شهر آن یعنی آلماتی بود اما در سال 1998 به شهر آستانه که در شمال کشور قرار دارد انتقال یافته است. در سال های اخیر گردشگران زیادی با تور قزاقستان به این کشور سفر کرده اند و این کشور به یکی از قطب های گردشگری حاشیه دریای خزر تبدیل شده است.
نرخ با سوادی در قزاقستان صد درصد است و همین امر موجب فرهنگ بالای مردمان این کشور می باشد. قزاقستان حدود 17 میلیون نفر جمعیت دارد و زبان رسمی این کشور زبان قزاق می باشد که ریشه ترکی دارد اما مردم به زبان های مختلفی مانند روسی، تاتاری، آلمانی، ترکی و غیره تکلم می کنند. به طور کلی می توان گفت که قزاقستان کشور چند قومیتی است که همین امر علت وجود زبان و فرهنگ های گوناگون در این کشور می باشد و شما در سفر با تور قزاقستان می توانید با اقوام مختلف و فرهنگ آن ها آشنا شوید دین اغلب مردم این کشور اسلام است اما در میان آن ها مسیحیان ارتودوکس نیز وجود دارند.
اگر قصد سفر با تور قزاقستان را دارید لازم است بدانید ایرانیان برای رفتن به این کشور باید ویزا تهیه کنند.
گردشگران تور قزاقستان باید بدانند این کشور جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی دارد برخی از این جاذبه ها عبارتند از مسجد مرکزی آلماتی، بنای استقلال، موزه دولتی، مرکز خرید مگا سنتر، پارک قهرمانان، چشمه آرزو ها یا کاکتوبه، بازار سبز، دریاچه آلماتی، کلیسای جامع نیکلاس، پایگاه فضایی بایکرور و غیره. قسمتی از سواحل دریای خزر در این کشور قرار دارد که باعث ایجاد آب و هوای معتدل در این مناطق شده است و آب و هوای این کشور به گونه ای است که در تمام فصول سال میزبان گردشگران تور قراقستان می باشد اما اغلب مسافران تور قزاقستان فصل بهار را برای سفر به این کشور انتخاب می کنند.

نظرات کاربران

المیرا آبان 1397
خدایی اصلا تور قزاقستان برگزار میشه ؟ من تا به حال ندیدم و خیلی دوست دارم همچین جا های خاصی برم
امتیاز 5 از 5 | از بین 155 امتیاز کاربران به تورقزاقستان