متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های فوز دو ایگواسو

  • اطلاعات و موقعیت
  • اطلاعات پرواز
  • آب و هوا

فوز دو ایگواسو یکی از شهر های کشور برزیل می باشد که به سبب موقعیت مکانی که در آن قرار دارد همواره مورد توجه گردشگران جهان بوده است و اخیراً ایرانیان بسیاری نیز با تور فوز دو ایگواسو به این شهر سفر می کنند. اگر قصد سفر با تور فوز دو ایگواسو را دارید در این بخش با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با موقعیت شهری و مکانی شهر فوز دو ایگواسو در اختیارتان قرار دهیم.
همانظور که پیش تر اشاره کردیم فوز دو ایگواسو در کشور برزیل واقغ شده است و در واقع یکی از مهم ترین شهر های آمریکای لاتین به شمار می آید. این شهر دارای موقعیت مکانی و جغرافیایی بسیار ویژه ای می باشد چرا که سه کشور آرژانتین، پاراگوئه و برزیل در این شهر دارای مرز مشترک می باشند. همین امر باعث شده تا مردم این شهر دارای ملیت ها و فرهنگ های متفاوتی باشند. 
گردشگران تور فوز دو ایگواسو باید بدانند که معنی اسم این شهر آب های بزرگ می باشد و بی شک علت این نام گذاری وجود آبشار های بی نظیر ایگواسو در این منطقه است.
اگر قصد سفر با تور فوز دو ایگواسو را دارید باید توجه داشته باشید که با شهری سر سبز و پر باران رو به رو خواهید شد و فوز دو ایگواسو آب و هوای مطلوب و مساعد خود را مدیون موقعیت جغرافی خود همچنین قرار گیری در جوار مجموعه آبشار های ایگواسو می باشد.
لازم به ذکر است که شهر فوز دو ایگواسو در فاصله 1500 کیلومتری از پایتخت کشور برزیل یعنی شهر برزیلا واقع شده است و گردشگرانی که قصد بازدید از پایتخت برزیل را دارد باید مسافتی نسبتاً طولانی را برای رسیدن به شهر برزیلا طی کنند.
امیدواریم مطالعه این بخش از سایت لحظه آخر در سفر به شهر زیبا و توریستی فور دو ایگواسو برای گردشگران مفید واقع شود.

شهر  فوز دو ایگواسو واقع در کشور برزیل، یکی از شهر های توریستی و محبوب در این کشور می باشد. امروزه جاذبه های گردشگری تور فوز دو ایگواسو نظر افراد بسیاری را به خود جذب کرده است. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با فرودگاه های این شهر در اختیار گردشگران تور فوز دو ایگواسو قرار دهیم.
گردشگران تور فوز دو ایگواسو لازم است بدانند که این شهر دارای یک فرودگاه بین المللی به نام فرودگاه فوز دو ایگواسو (Foz do Iguaçu International Airport) می باشد. این فرودگاه همگانی در فاصله ی 15 کیلومتری از مرکز شهر فوز دو ایگواسو در ارتفاع 239 متری از سطح آب دریا قرار گرفته است. این فرودگاه بین المللی دارای یک ترمینال پروازی و باند فرودی به طول 2200 متر می باشد. گردشگران تور فوز دو ایگواسو باید بدانند که کد یاتا این فرودگاه IGU و کد ایکائو آن SBFI می باشد. از امکانات موجود در ترمینال این فرودگاه می توان به پارکینگ، اینترنت رایگان و فروشگاه اشاره کرد.
در فرودگاه بین المللی فوز دو ایگواسو شرکت های هواپیمایی بسیاری مانند آزول برزیلین ایرلاینز، گول ایر ترنسپورت، تام ایرلاینز، اویانکا برزیل و لان پرو فعالیت دارند. از مقاصد پروازی این فرودگاه می توان به سائو پائولو گوارولوس، تانکردو نوس، آفونسو پنا، ریو دوژانیرو گالیائو، سلگدو فیلهو، آفونسو پنا، آفونسو پنا و خورخه چاوز اشاره کرد.
طبق آمار بدست آمده در سال 2011 میلادی در حدود 1 میلیون و 800 هزار گردشگر تور فوز دو ایگواسو از این فرودگاه استفاده کرده اند. امروزه این فرودگاه توسط شرکتی به نام Infraero اداره می شود.
آدرست فرودگاه بین المللی فوز دو ایگواسو: Rod. BR 469, Km 16,5, s/n - Aeroporto, Foz do Iguaçu - PR, 85863-900, Brazil

شهر فوز دو ایگواسو واقع در کشور برزیل، یکی از توریستی ترین نواحی آمریکای لاتین می باشد. وجود جاذبه های گردشگری بی نظیر در این شهر، سبب شده تا سالانه گردشگران بی شماری این مقصد را برای سفر خود انتخاب کنند. برای اطلاع از آب و هوای این شهر در ادامه ما را همراهی کنید. شهر فوز دو ایگواسو در حالت کلی مرطوب و گرم می باشد. بین ماه های دی تا اسفند آب و هوای شهر گرم و مطلوب می باشد و به همین دلیل توریست های زیادی با تور فوز دو ایگواسو راهی این شهر می شوند. این زمان، شهر بسیار شلوغ می شود و بسیاری از مردم شهرهای اطراف هم برای مسافرت، به این شهر زیبا می آیند. لازم به ذکر است که بگوییم گرما و رطوبت هوا در این زمان بسیار زیاد است. در ماه های فروردین تا شهریور بارش های باران در این شهر به بیشترین حد خود می رسد و تقریبا هر زمانی که به آن سفر کنید شاهد بارندگی های کوتاه مدت می باشید. بارش های پراکنده باران در طول این فاصله زمانی سبب شده تا تعداد توریست های این شهر کم شود. بارندگی ها ممکن است گشت و گذار در شهر را کمی برای گردشگران تور فوز دو ایگواسو دشوار کند. البته در این زمان، هزینه هتل ها به طور چشمگیری کاهش می یابد و توریست های تور فوز دو ایگواسو که می خواهند هزینه کمی را صرف این سفر کنند، می توانند در این فاصله زمانی مسافرت خود را انجام دهند. در فاصله زمانی مهر تا آذر هم آب و هوای شهر فوز دو ایگواسو بسیار مناسب و دلپذیر است. با وجود اطلاعاتی که در بالا وجود دارد می توان نتیجه گرفت که ماه های سپتامبر و اکتبر بهترین زمانی است که گردشگران تور فوز دو ایگواسو می توانند به این شهر سفر کنند.

نظرات کاربران

یاشار مرداد 1397
با سلام. میشه لطفا اطلاعاتی مختصر درباره بهترین زمان سفر با تور فوز دو ایگواسو و نرخ های اون در سایتتون قرار بدید؟؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز کاربران به تورفوز دو ایگواسو