امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور فوز دو ایگواسو

تور فوز دو ایگواسو

در ادامه صفحه تور فوز دو ایگواسو می توانید لیستی از به روز ترین تورهای فوز دو ایگواسو آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

فوز دو ایگواسو یکی از شهر های کشور برزیل می باشد که به سبب موقعیت مکانی که در آن قرار دارد همواره مورد توجه گردشگران جهان بوده است و اخیراً ایرانیان بسیاری نیز با تور فوز دو ایگواسو به این شهر سفر می کنند. اگر قصد سفر با تور فوز دو ایگواسو را دارید در این بخش با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با موقعیت شهری و مکانی شهر فوز دو ایگواسو در اختیارتان قرار دهیم.
همانظور که پیش تر اشاره کردیم فوز دو ایگواسو در کشور برزیل واقغ شده است و در واقع یکی از مهم ترین شهر های آمریکای لاتین به شمار می آید. این شهر دارای موقعیت مکانی و جغرافیایی بسیار ویژه ای می باشد چرا که سه کشور آرژانتین، پاراگوئه و برزیل در این شهر دارای مرز مشترک می باشند. همین امر باعث شده تا مردم این شهر دارای ملیت ها و فرهنگ های متفاوتی باشند. 
گردشگران تور فوز دو ایگواسو باید بدانند که معنی اسم این شهر آب های بزرگ می باشد و بی شک علت این نام گذاری وجود آبشار های بی نظیر ایگواسو در این منطقه است.
اگر قصد سفر با تور فوز دو ایگواسو را دارید باید توجه داشته باشید که با شهری سر سبز و پر باران رو به رو خواهید شد و فوز دو ایگواسو آب و هوای مطلوب و مساعد خود را مدیون موقعیت جغرافی خود همچنین قرار گیری در جوار مجموعه آبشار های ایگواسو می باشد.
لازم به ذکر است که شهر فوز دو ایگواسو در فاصله 1500 کیلومتری از پایتخت کشور برزیل یعنی شهر برزیلا واقع شده است و گردشگرانی که قصد بازدید از پایتخت برزیل را دارد باید مسافتی نسبتاً طولانی را برای رسیدن به شهر برزیلا طی کنند.
امیدواریم مطالعه این بخش از سایت لحظه آخر در سفر به شهر زیبا و توریستی فور دو ایگواسو برای گردشگران مفید واقع شود.

آخرین نظرات ثبت شده
یاشار 29 مرداد 1397
3
با سلام. میشه لطفا اطلاعاتی مختصر درباره بهترین زمان سفر با تور فوز دو ایگواسو و نرخ های اون در سایتتون قرار بدید؟؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری