Lahzeakhar.com
امتیاز 3.7 از 5 | از 3055 کاربران به تور زمینی باتومی
تور باتومی آذر اقساطی
3
وارش - وارش
14 آذر - 1 دی
قصر شایان
8,500,000
تور باتومی پاییز
3
وارش - وارش
14 آذر - 1 دی
ژینو پرواز
8,500,000
تور ترکیبی تفلیس و باتومی پاییز
6
وارش - وارش
8 آذر - 23 آذر
توربین
11,290,000

تور باتومی زمینی بهتر است یا تور هوایی آن؟ برای پاسخ به این سوال باید جنبه‌های مختلف این تورها را بررسی کنیم. به طور مثال تور زمینی باتومی مخصوص گردشگرانی است که می‌خواهند سفر به شهر ساحلی باتومی را با قیمتی ارزان‌تر تهیه نمایند و از طرفی از جاذبه‌های مسیر ایران تا گرجستان نیز نهایت لذت را ببرند. از طرفی دیگر وجود همسفران خوب در سفر زمینی باعث می‌شود تا لذتی را در این نوع از سفر تجربه کنید که مسافران تورهای هوایی از آن محروم هستند. از طرفی این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که تور زمینی باتومی چالش‌های مخصوص خود را نیز دارد. ساعات زیاد حضور در مسیر، خستگی راه و ... مسائلی است که قبل از سفر زمینی به باتومی باید آن‌ها را در نظر داشته باشید. در صورت سفر با تور زمینی باتومی می‌توانید ما به التفاوتی که از سفر زمینی به نسبت تورهای هوایی بدست می‌آورید را بر روی تور خود گذاشته و تور باتومی خود را با امکانات بهتر(مانند هتل با کیفیت‌تر و یا تعداد روزهای بیشتر) سفر رزرو نمایید و سفری هیجان انگیز را برای خودتان و عزیزانتان رقم بزنید.

قیمت تور باتومی زمینی

قیمت تور باتومی زمینی به نسبت نوع هوایی آن بسیار مقرون به صرفه‌تر است؛ اما همانطور که گفتیم چالش‌های این نوع سفر کمی متفاوت است. اما به طور کلی قیمت تور زمینی باتومی بر اساس عواملی همچون تعداد روزهای سفر، فصل انتخابی شما برای سفر به باتومی، کیفیت هتل انتخابی شما و ... تعیین می‌شود و به طور مستقیم از آن‌ها تاثیر می‌پذیرد. برای مثال بهترین زمان سفر به باتومی گرجستان، فصل بهار است که در این بازه از سال شاهد بیشترین قیمت تورهای زمینی باتومی گرجستان هستیم. اما در فصل‌هایی مانند فصل تابستان و پاییز که گردشگران کمتری تمایل به سفر به باتومی دارند، آژانس‌های مسافرتی برای آن که بتوانند تورهای خود را با حداکثر ظرفیت ممکن برگزار کنند، اقدام به ارائه آفرها و تخفیف‌های ویژه می‌کنند تا مسافران بیشتری را با خود همراه کنند. لحظه آخر با آن دسته از آژانس‌های گردشگری همکاری می‌کند که تورهای زمینی باتومی را در عین حفظ کیفیت با بهترین قیمت خدمت کاربران خود ارائه می‌دهند تا شما عزیزان بتوانید سفری جذاب و ارزان را به کشوری اروپایی داشته باشید.

تور باتومی زمینی از تهران

آژانس‌های گردشگردی عضو لحظه آخر، تورهای زمینی باتومی را از شهرهای مختلفی از کشورمان برگزار می‌کنند. در این بین تور باتومی زمینی از تهران را می‌توانیم پرترددترین و محبوب‌ترین مسیر زمینی میان این دو کشور بنامیم که سالانه گردشگران ایرانی بسیاری را از کشورمان به سمت شهر ساحلی و بندری باتومی راهی می‌کند. تور باتومی به صورت زمینی از شهرهای مختلفی در کشورمان برگزار می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توانیم به شهرهای تبریز، ارومیه، تهران و ... اشاره کنیم. تورهایی که چه به صورت هوایی و چه به صورت زمینی از شهرهایی مانند تبریز و ارومیه در حال برگزاری هستند، معمولا از تورهای مبدا تهران ارزان‌تر هستند که علت آن نیز فاصله کمتر میان تبریز - باتومی به نسبت تهران - باتومی است. اما این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که تورهای باتومی از تهران زودتر و با تعداد بیشتری برگزار می‌شوند.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است