امتیاز 5 از 5 | از بین 1525 امتیاز دهنده به تور زمینی ارمنستان

تور زمینی ارمنستان

در صفحه تور زمینی ارمنستان لیستی از انواع تورهای زمینی، آفری و لحظه آخری ارمنستان که توسط آژانس های معتبر ارائه شده را مشاهده می کنید. نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر همواره بررسی و بروز شده و در صورتیکه تور ارمنستان زمینی با قیمت، هتل و تعداد شب مورد نظر را پیدا نکردید می توانید با آژانس های فعال در لحظه آخر تماس حاصل فرمائید.

تور زمینی ارمنستان

سفر به ارمنستان یکی از ارزان ترین سفرهای خارجی است که ایرانیان می توانند تجربه کنند. کشوری در همسایگی شمال غرب ایران که ایرانیان می توانند هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی با استفاده از اتوبوس و خودروی شخصی سفر کنند.

مبدا تورهای زمینی ارمنستان از ترمینال غرب تهران هستند. برای اینکه گردشگران چند روزی را در مسیر سپری می کنند، اتوبوس ها همواره راحتی و امکانات مختلفی را برای گردشگران فراهم می کنند که از نظر برخی از گردشگران تور ارمنستان، تورهای زمینی راحتی بیشتری نسبت به تورهای هوایی ارمنستان دارند.

مسیر تهران ایروان

در گذشته ایرانیان برای سفر به ارمنستان با اتوبوس می بایست به لطف اختلافات بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان ابتدا به جلفا واقع در مرز آذربایجان رفته و از آنجا به مرز نوردوز می رفتند اما این اختلافات باعث تلفات در این مسیر شد لذا ایرانیان می بایست به تبریز رفته و سپس به مرز نوردوز بروند. جالب است بدانید مسیر تبریز تا مرز نوردوز یکی از هیجان انگیزترین مسیرها به حساب می آید چراکه فاقد مسیر مستقیم بوده و پر از پیچ و خم ها و مسیرهای باریک می باشد هرچند این مسیر در کنار ترسی که دارد، زیبا و لذت بخش هم هست.

فراز و نشیب های تور زمینی ارمنستان

یکی از مشکلاتی که گردشگران در تور زمینی ارمنستان دارند، مرز ایران و ارمنستان است. گردشگران در هر ساعتی که به مرز برسند می بایست فرم ویزا را در مرز پر کنند و بعد از آن، میانگین یک ساعت منتظر باشند اما هنگام ورود به خاک ارمنستان، گردشگران با یکی از سرسبزترین مسیرها روبرو می شوند که نظیر ندارد هرچند با نزدیک شدن به شهر از سرسبزی آن کاسته می شود.

تورهای زمینی ارمنستان هزینه به مراتب کمتری نسبت به تورهای هوایی دارند اما گردشگران برای سفر به ارمنستان به صورت زمینی از مبدا تهران، بین 8 تا 10 ساعت تا مرز نوردوز فاصله داشته و از مرز نوردوز تا شهر ایروان هم میانگین 8 ساعت در راه خواهند بود.

 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر