امتیاز 5 از 5 | از بین 2329 امتیاز دهنده به تور دور آسیا

تور دور آسیا

در ادامه صفحه تور دور آسیا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای دور آسیا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

  • تور دور آسیا

در این مقاله قصد داریم درباره تور دور آسیا اطلاعات جامعی در اختیار گردشگران قرار دهیم. به طور کلی تور دور آسیا، از آن دسته تور هایی است که طالب آن کم بوده و افراد خاصی از جامعه به این گونه تور ها علاقه دارند. زمانی که نام تور دور آسیا به گوشتان می خورد شاید این گونه تصور کنید که قرار است طی یک سفر به تمام کشور های آسیا رفته و در آن اقامت داشته باشید. حال آن که اینطور نیست و نمی توان با یک تور دور آسیا به همه کشور های قاره ای به پهناوری قاره آسیا سفر کرده و مدتی را در آن ها اقامت داشته باشید. به همین دلیل و برای نزدیک شدن به هدف تور دور آسیا، چند مقصد گردشگری نزدیک به هم که شامل تعدادی از کشور های یک ناحیه از قاره آسیا هستند را در یک پکیج قرار داده و به عنوان تور دور آسیا در اختیار گردشگران قرار می دهند. لحظه آخر نیز این امکان را در اختیار گردشگران قرار داده تا به منظور سفر به چند کشور از آسیا، از این تور ها استفاده کنند. همان طور که اشاره کردیم تور دور آسیا به چند دسته تقسیم خواهد شد که در ادامه به ذکر تعدادی از نواحی تقسیم شده و تور های آنان اشاره خواهیم کرد:
آسیای جنوب شرقی که تور دور آسیای آن شامل کشور هایی همچون تایلند، مالزی، سنگاپور و اندونزی می شود. آسیای شمال غربی که تور دور آسیای آن شامل کشور هایی مثل ترکیه، ارمنستان، گرجستان و آذربایجان می شود. آسیای مرکزی که که تور دور آسیای آن ترکیبی از کشور هایی مثل هند، چین، سریلانکا و مالزی می باشد. لازم است بدانید تور های دور آسیا معمولا بین 15-10 روزه است و برای سفر به کشور های مختلف یک تور می توان از سه راه هوایی، زمینی و دریایی بهره برد که انتخاب آن به میزان مسافت بین شهری و بین کشوری و همچنین امکانات موجود در هر یک از کشور ها بستگی دارد. گفتنی است اغلب تور های دور آسیا سفارشی بوده و به طور اختصاصی برای یک متقاضی ارائه می شود، به همین دلیل برنامه سفر در این تور ها کاملا متغیر بوده (به طور مثال ده روزه یا یک ماهه) و مدت زمان مشخصی ندارند.

نظرات کاربران

علی 19 مهر 97
4
سلام. چرا هیچ آژانسی تور دور آسیا برگزار نمیکنه؟ میشه اطلاعات بیشتری از این تور روی سایت قرار بدین؟
غزاله 6 مرداد 97
0
من بلاخره امسال تونستم با تور دور آسیا یه سفر جانانه برم.
امیری 27 تیر 97
2
تور دور آسیا که گذاشتین شامل چه مسیر هایی میشه و هزینه و امکاناتش چجوری هست؟
darvish 26 اسفند 96
4
تور بالی سنگاپور پوکت برای هفته اخر فروردین 97 یا اولیل اردیبهشت 97 میخواستم 2 نفر درویش 09121878372
درج نظر