Lahzeakhar.com

تور دهلی آگرا جیپور

امتیاز 5 از 5 | از 2649
ارزانترین گرانترین به‌روزترین نزدیکترین تاریخ مرتب سازی بر اساس :
تور هند آبان و آذر
۷
ماهان - ماهان
۱۱ آذر - ۱۸ آذر
ژینو پرواز
۲۴,۹۹۰,۰۰۰
۱
از ۱۱ آذر تا ۱۸ آذر
۷ شب
ماهان - ماهان
ماهان
۲۴,۹۹۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۱۵ آذر تا ۲۲ آذر
۷ شب
ماهان - ماهان
ماهان
۲۴,۹۹۰,۰۰۰
مشاهده تور
۳
از ۱۸ آذر تا ۲۵ آذر
۷ شب
ماهان - ماهان
ماهان
۲۴,۹۹۰,۰۰۰
مشاهده تور
۴
از ۲۲ آذر تا ۲۹ آذر
۷ شب
ماهان - ماهان
ماهان
۲۴,۹۹۰,۰۰۰
مشاهده تور
۵
از ۲۵ آذر تا ۲ دی
۷ شب
ماهان - ماهان
ماهان
۲۴,۹۹۰,۰۰۰
مشاهده تور

مرتبط های دهلی آگرا جیپور

در ادامه صفحه تور دهلی آگرا جیپور می توانید لیستی از به روز ترین تورهای دهلی آگرا جیپور آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


دهلی دومین کلانشهر بزرگ کشور هند می باشد. دین اکثر مردمان هند ترکیبی از ادیان مختلف و فرقه‌های مذهبی گوناگون است که غالب آنها از هندوگرایی، اسلام و بوداگرایی نشات گرفته‌ است. لباس، شال، پارچه، زیور آلات و جواهر، آچار(آچار یک چاشنی شبیه به ترشی است که از ترکیب میوه‌ها و سبزی‌های مختلف با روغن و ادویه‌جات فراوان درست می‌شود.) از سوغاتی معروف شهر دهلی می باشد که گردشگران تور دهلی می توانند این اشیا را خریداری کرده و به شهر خود ببرند. از زبان های رسمی کشور هند می توان به زبان هندی، پنجابی، اردو و انگلیسی اشاره کرد. از جاذبه های گردشگری این شهر می توان به قلعه سرخ یا لال قلعه دهلی، منطقه چاندی چوک دهلی، معبد آکشاردام هند، باغ لودی دهلی و مقبره همایون در دهلی اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور دهلی آگرا جیپور می باشد.
آگرا :
آگرا سومین شهر بزرگ در ایالت اوتار پرادش در کشور هند می باشد. فرش، صنایع دستی مرمر، محصولات چرمی، ماکت های کوچک تاج محل و غیره از سوغاتی معروف شهر آگرا می باشد که گردشگران تور آگرا می توانند این اشیا را خریداری کرده و به شهر خود ببرند. از جاذبه های گردشگری این شهر می توان به تاج محل، ارگ آگرا یا قلعه لعل، فاتح پور سیکری، مقبره اعتماد الدوله در آگرا، سیکاندرا، مسجد جامع آگرا و غیره اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور دهلی آگرا جیپور می باشد.
جیپور :
شهر جیپور اولین شهر کشور هند است که دارای طرح شهری می باشد. این شهر معروف به شهر صورتی، از شهرهای تاریخی هندوستان و مرکز ایالت راجستان است. مجسمه، تابلو، کیف، صنایع دستی، نقره، چای و غیره از سوغاتی معروف شهر جیپور می باشد که گردشگران تور جیپور می توانند این اشیا را خریداری کرده و به شهر خود ببرند. از جاذبه های گردشگری این شهر می توان به کاخ شهر، هاوا محل، رصد خانه جانتار مانتار، موزه آلبرت هال، باغ وحش جیپور و غیره اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور دهلی آگرا جیپور می باشد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است