امتیاز 5 از 5 | از بین 3822 امتیاز دهنده به تور دبی 7 شب

تور دبی 7 شب

فهرستی از به روزترین تورهای دبی، تورهای ارزان دبی و تور لحظه آخری دبی به وسیله آژانس های مسافرتی معتبر با شرکت های هواپیمایی متنوع و امکاناتی مانند ویزای دبی، رزرو هتل در دبی و... در این صفحه از وبسایت لحظه آخر قابل مشاهده است که می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت هتل و مدت زمان اقامت، نسبت به رزرو تور موردنظر خود اقدام نمایید.

برنامه ریزی برای سفر 7روزه دبی

بسیاری از گردشکرانی که قصد عزیمت به دبی را دارند به دنبال این هستند که روزهای خود را چطور در دبی بگذرانند تا بیشترین بهره را از سفر ببرید. تورهای دبی به صورت سه الی 7 شب توسط آژانس های مسافرتی معتبر برگزار می شود. اما با توجه به توریستی بودن دبی و تفریحات متنوعی که دارد، مساله زمان و بازدید از مکان های تفریحی دبی در اولویت لیست گردشگران قرار دارد. پس بهتر است اطلاعات کافی در رابطه با جاذبه های گردشگری دبی کسب کنید. با توجه به زمان محدودی که برای سفر شما در نظر گرفته شده است مدیریت زمان هنگام بازدید از مراکز تفریحی و توریستی دبی در اولویت قرار دارد.

روز اول: تفریح در پارک آبی

به طور مثال پیشنهادی که ما برای سفر 7 روزه دبی در نظر گرفته این است که یک روز را به طور کامل برای تفریح در پارک آبی معروف دبی به نام وایلد وادی در منطقه جمیرا اختصاص دهید و اگر برنامه ریزی شما برای رفتن به پارک آبی، صب تا عصر باشد زمان کافی برای بازدید از برج العرب دبی خواهید داشت، هم به دلیل نزدیکی برج العرب به پارک آبی وایلد وادی و هم به دلیل نمای بی نظیر و چراغانی برج العرب در شب، عصر می تواند بهترین زمان برای بازدید از برج العرب باشد.

روز دوم: سافاری در دبی را تجربه کنید!

یک روز از سفرتان را حتما به صحراگردی و به خصوص سافاری در دبی اختصاص دهید. زمانی را که برای تور سافاری در دبی اختصاص می دهید خوب است این گونه باشد که یک روز کامل را در بیابان های بی نظیر دبی سپری کنید. صحرای شنی دبی شهره عام و خاص است و تورهای یک روزه سافاری صحرا در دبی، از تپه های شنی دبی شروع می شود و از بالای تپه ها سر می خورید و پس از صرف غذا در روستاهای اطراف، برای هیجان بعدی در صحراگردی آماده می شوید.

روز سوم و چهارم: تماشای برج های بلند دبی

تا الان دو روز کامل از سفرتان گذشته، الان وقت آن رسیده که از برج های معروف دبی و شهر پر از آسمان خراشش دیدن کنید. تماشای برج خلیفه را در لیست کار خود قرار دهید، برج خلیفه بلندترین برج جهان است که نورپردازی های برخی موقعیت های خاص می تواند تجربه ای جالب برایتان رقم بزند. علاوه بر برج خلیفه، یکی دیگر از مراکز خرید دیگری که در دبی معروف است، دبی مال است. طرفداران خرید در دبی، خوب است دبی مال و برج خلیفه را در لیست سفر خود قرار دهید، تماشای دبی مال نه تنها یکی از بهترین مراکز خرید دبی است بلکه خود دارای تفریحات متنوعی مانند اسکی روی یخ است، آکواریوم بزرگ دبی به صورت دیواری در دبی مال تمامی بازدید کنندگان را خیره خود کرده و سبب می شود که گردشگران جذب این آکواریوم شده و خودشان را به بلیط آکواریوم بزرگ دبی مهمان کنند.

روز پنجم: خرید از لوکس ترین مراکز خرید دبی

بازدید از مرکز گلوبال ویلیج یا دهکده جهانی در دبی را هم در برنامه ریزی یک روز مجزا در دبی قرار دهید، البته بازدید از این مکان خیلی زمان شما را نمی گیرد تقریبا 3 ساعت بیشتر زمان گیر نیست، فروشگاه ها و غرفه های نمایندگی کشورهای مختلف در این دهکده کالاهای خود را در معرض نمایش گذاشته و با جشنواره های متنوع به فروش می رسانند.

روز ششم: گشت و گذار در سواحل زیبای دبی

تا کنون از معروف ترین مکان های دبی بازدید کرده اید، تنها سواحل دبی باقی می ماند که می تواند خستگی سفر را از تن ببرد. ساحل معروف دبی شامل ساحل جمیراست که پارک ساحلی جمیرا جزء بهترین ساحل خانوادگی دبی است و امکاناتی مانند پیاده روی و تفریحات ورزشی در ساحل آفتابی جمیرا وجود دارد. یادتان باشد حتما به مرکز خرید مرکاتو در نزدیکی ساحل جمیرا سر بزنید. دبی به دلیل قرار گیری در منطقه ساحلی، ساحل های متعددی دارد که هر کدامشان زیبایی های خاص خود را دارند. یک تا دو روز سفر خود را به گشت و گذار و آفتاب گرفتن در سواحل دبی بگذارنید.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر