امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور جزیره سنتوسا

تور جزیره سنتوسا

در ادامه صفحه تور جزیره سنتوسا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای جزیره سنتوسا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

در کشور سنگاپور جزایر زیبایی وجود دارد که یکی از آن ها جزیره سنتوسا یا سنتوزا می باشد. این مکان یک انتخاب عالی برای کسب آرامش روحی و روانی می باشد که جهانگردان می توانند به آن سفر کنند. این جزیره خوش منظر در فاصله 20 کیلومتری از مرکز شهر سنگاپور واقع شده است. واژه "سنتوسا" به معنای آرامش است و حضور در این جزیره واقعا آرامش به همراه می آورد. جزیره سنتوسا که در زمان های بسیار دور یک روستایی برای ماهیگیری بود، تا سال 1967 پایگاه نظامی انگلیس محسوب می شد و آن را بن بست مرگ می نامیدند. این جزیره مصنوعی که توسط انسان ساخته شده، به واسطه یک پل از شهر سنگاپور قابل دسترس می باشد.
جزیره سنتوسا تنها 5 هکتار وسعت دارد ولی با این حال امکانات رفاهی و تفریحی بسیار خوبی مانند: 2 هتل 5 ستاره، ساحلی بسیار زیبا به طول 2 کیلومتر، پارک یونیورسال، شهربازی وسیع و 2 زمین گلف دارد و گردشگران تور جزیره سنتوسا می توانند از آن ها بهره مند شوند و سفر لذت بخشی را برای خود رقم بزنند.
گردشگران تور جزیره سنتوسا که به این مکان سفر می کنند، برای بازدید از تمامی مکان های گردشگری جزیره ممکن است وقت کم بیاورند. این جزیره مملو از سرگرمی و تفریحات مهیج است و به همین دلیل آن را زمین بازی آسیا نیز می نامند.
در این جزیره آکواریوم های زیادی وجود دارد که گردشگران تور جزیره سنتوسا می توانند از تماشای انواع گوناگون آبزیان موجود در آن لذت ببرند. برخی ازجاذبه های گردشگری بی نظیر این منطقه عبارت اند از: مجسمه مرلاین، پارک پروانه ها، برج آسمانی ببر، دنیای زیر آب دلفین ها، اسکای راید و لوژ سنتوسا و تفریحات ساحلی که گردشگران تور جزیره سنتوسا امکان بازدید و تفریح در آن ها را دارند. سواحل دیدنی این جزیره در نوع خود بی همتا هستند و نظر هر گردشگری را به خود جلب می کنند.

آخرین نظرات ثبت شده
ساغر 28 مرداد 1397
3
جزیره سنتوسا یکی از زیبا ترین جزایری هست که من در سفر هام دیدم... سواحل زیبا و آرامی داره.. اگر میخواین سفری پر از آرامش رو تجربه کنید تور جزیره سنتوسا انتخاب خوبیه. :)
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری