متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس گردشگر زمان - 02187700217
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های جاکارتا

  • درباره سفر جاکارتا
  • اطلاعات و موقعیت
  • اطلاعات پرواز
  • آب و هوا

تور جاکارتا

در ادامه صفحه تور جاکارتا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای جاکارتا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

شهر جاکارتا پایتخت کشور اندونزی است که بزرگ ترین شهر این کشور نیز محسوب می شود و سالیانه تعداد زیادی از گردشگران با تور جاکارتا به این منطقه سفر می کنند. این شهر که مهم ترین شهر اندونزی می باشد، بسیاری از مراکز اقتصادی و تجاری این کشور را در خود جای داده است. جاکارتا در گذشته با نام های جایاکارتا، سوندا کلاپا و باتاویا شناخته می شد. ایالت جاکارتا که مرکز سیاسی و اداری اندونزی نیز می باشد، جزء 5 ایالت جزیره جاوه است. انجمن ملل آسیای جنوب شرقی در این شهر قرار دارد و همین امر سبب شده تا از این حیث اهمیت به سزایی در منطقه پیدا کند. شهر جاکارتا که یکی از شهرهای اسلامی بزرگ می باشد، بناهای ارزشمندی دارد که نظر گردشگران تور جاکارتا را به خود جلب نموده است.
شهر جاکارتا شهری کهن و قلعه ای بوده که در منطقه ای تاریخی واقع شده و نزد گردشگران تور جاکارتا محبوبیت زیادی پیدا کرده است. شنیده ها حاکی از آن است که انسان های نخستین در این شهر می زیستند. شهر جاکارتا که در جوار دریای جاوه قرار دارد، مساحتی حدود 590 کیلومتر دارد. این شهر از نظر وسعت در رده سیزدهم جهان قرار گرفته است. طبق سرشماری های انجام شده در سال 2016 جمعیت جاکارتا حدود 10 میلیون نفر بود. شهر جاکارتا یکی از پربارش ترین شهرهای جهان است که متوسط بارش سالیانه در آن تقریبا 2000 میلی متر است. جالب است که بدانید جاکارتا به صورت رسمی شهر نیست و یک استان به شمار می رود. این شهر دارای مراکز خرید بزرگی می باشد که گردشگران تور جاکارتا می توانند در آن ها به خرید و گشت و گذار بپردازند.
گردشگران تور جاکارتا هنگام سفر به این شهر، بزرگراه های 2 طبقه می بینند که حاکی از افزایش جمعیت و ازدحام در سطح شهر می باشد. یکی از راه های مفیدی که برای کاهش ترافیک در این شهر در نظر گرفته شده، سیستم حمل و نقل راه آهن شهری می باشد.

شهر جاکارتا واقع در کشور اندونزی یکی از شهر های توریستی در این منطقه می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از این شهر تور جاکارتا را در برنامه سفر خود قرار می دهند. گردشگران تور جارکارتا لازم است بدانند که این شهر یکی از شهر های اسلامی بوده و بافت شهری آن شباهت بسیاری به کشور هلند دارد. جاکارتا در مجاورت خلیج جاکارتا و همچنین در غرب جزره جاوه واقع شده است. گردشگران تور جاکارتا می توانند از از تفریحات ساحلی موجود در این شهر استفاده کنند. جاکارتا پایتخت کشور اندونزی بوده و یکی از بزرگترین شهر های جهان به حساب می آید. مساحت این شهر در حدود 590 کیلومتر مربع بوده و بخش بسیاری از این شهر را دشت ها تشکیل داده اند. همچنین در نقاط مختلف شهر جاکارتا رودخانه های بسیاری مانند رود گروگل و رود سونتر وجود دارند. گردشگران تور جاکارتا لازم است بدانند که جمعیت این شهر طبق سر شماری انجام شده در سال 2011 میلادی در حدود 10 میلیون نفر بوده است. همچنین آب و هوای این شهر بدلیل وجود دریا در نزدیکی آن بسیار مرطوب بوده و رطوبیت آن در حدود 80% است، گردشگران تور جاکارتا باید بدانند که جاکارتا یکی از بارانی ترین شهر های دنیا محسوب می شود. در بسیاری از بخش های این شهر از جمله مناطق مرکزی آن، مکان های دیدنی و تاریخی متنوعی وجود دارند. از جاذبه های دیدنی سنتی تور جاکارتا می توان به موزه ملی، کاخ آزادی، میدان و موزه مردکا، مسجد استقلال، بازار ماهی فروشان، باغ جایاانکول، بازار چینی ها، ساختمان شهرداری و همچنین چندین زندان قدیمی این شهر اشاره کرد. جالب از بدانید که نام این شهر در ابتدا سونداکلاپا بوده است، از سال 1525 نام این شهر به جایاکرتا تغییر یافته و بعد از آن نام شهر به نام امروزی خود یعنی جاکارتا تغییر کرده است.

در این بخش از صفحه تور جاکارتا قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با پرواز ها و فرودگاه این شهر در اختیار گردشگران تور جاکارتا قرار دهیم، به همین جهت مطالعه این بخش را به تمامی کاربرانی که قصد سفر به شهر جاکارتا را توصیه می کنیم. مقصد نهایی گردشگران تور جاکارتا اغلب فرودگاه بین المللی سوئکارنو-هتا می باشد، این فرودگاه که یکی از پردد ترین فرودگاه های موجود در کشور اندونزی می باشد در ارتفاع 10 متری از سطح دریا قرار دارد و دارای 4 پایانه است که پایانه های 2 و 3 به پرواز های خارجی اختصاص دارند همچنین لازم به ذکر است که پایانه 4ام در سال 2020 افتتاح خواهد شد. همانطور که پیش تر اشاره کردیم این فرودگاه پر تردد ترین فرودگاه کشور اندونزی به شمار می آید و به همین جهت ایرلاین های متعددی در آن فعالیت می کنند که برخی از آن ها عبارتند از باتیک ایر، کاردیگ ایر، سری ویجینا ایر، ترکیش ایر، گارودا اندونزی، قطر ایر ویز و غیره. گردشگران تور جاکارتا باید بدانند که در حال حاضر پرواز مستقیمی از تهران به جاکارتا در دسترس نیست و گردشگران باید از ایرلاین های خارجی بلیط خود را تهیه کنند. البته در نظر داشته باشید که در برخی از مواقع هواپیمایی قشم ایر در فصل های پر گردشگر پرواز های مستقیم به جاکارتا را انجام می دهد. از مقاصد میانی که برای پرواز گردشگران تور جاکارتا در نظر گرفته می شود می توان به فرودگاه دوحه، فرودگاه دبی، فرودگاه مسقط، فرودگاه آتا ترک، فرودگاه پکن و غیره اشاره کرد. پرواز گردشگران تور جاکارتا بسته به مقصد میانی آن ها و بدون در نظر گرفتن زمان توقف بین 10 تا 18 ساعت متغییر می باشد. امیدواریم با مطالعه این بخش از صفحه تور جاکارتا اطلاعات مورد نیاز در زمینه پرواز های این شهر را کسب کنید.

امروزه تور جارکارتا نظر گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده است. سالانه افراد مختلفی برای بازدید از جاذبه های دیدنی این شهر، تور جاکارتا را در برنامه سفر خود قرار می دهند. یکی از مواردی که افراد برای سفر خود به این شهر باید در رابطه با آن تحقیق کنند، وضعیت آب و هوای جاکارتا می باشد. گردشگران تور جاکارتا لازم است بدانند که آب و هوای این شهر به طور کلی مرطوب و استوایی می باشد. بارش باران در اکثر ماه های سال در این شهر رخ می دهد و از ماه اکتبر تا می شدت آن افزایش می یابد، در طول این ماه های میانگین بارش باران به 300 میلی متر می رسد و رطوبت هوا در حدود 70 تا 90 درصد است. گردشگران تور جاکارتا برای سفر در ماه های بارانی به این شهر، لازم است به همراه خود لباس مناسب و چتر داشته باشند. در طول ما های ژوئن تا سپتامبر بارش باران به ندرت در جاکارتا رخ می دهد و خشک ترین زمان سال به حساب می آید. خشک ترین ماه سال، ماه آگوست بوده و میانگین میزان بارش در این ماه در حدود 40 میلی متر است. گردشگران تور جاکارتا لازم است بدانند که تغییرات آب و هوایی این شهر وابسته به باران می باشد، نزدیک بودن این شهر به خط استوا باعث شده که دمای هوای جاکارتا تغییرات کمی داشته باشد، پایین ترین دمای هوا در این شهر 22 درجه سانتی گراد و بیشترین دمای آن 30 درجه سانتی گراد است، به طور کلی میانگین دمای هوای این شهر در طول سال حدود 28 درجه سانتی گراد می باشد. گردشگران تور جاکارتا باید بدانند که بهترین زمان سفر به این شهر را می توان ماه های خشک سال، یعنی ماه ژوئن تا ماه سپتامبر دانست، ماه های بارانی برای سفر به جاکارتا مناسب نمی باشد.

نظرات کاربران

محسن بهمن 1397
من تور تركيبي جاكارتا بالي زفتم خيلي خوش گذشت كشور هزار جزيرست
مهدی شهریور 1397
من شنیدم که شهر جاکارتا جای جالبیه. ممنون میشم اطلاعات بیشتری در رابطه با تور جاکارتا روی سایتتون قرار بدین
مهسا مرداد 1397
ممنون از مطالب مفید سایتتون در رابطه با تور جاکارتا
لیلا مرداد 1397
سایت شما کامل ترین مطالب رو در رابطه با تور جاکارتا داره . ممنون
سوگند تیر 1397
تور جاکارتا که می پرسید کجاست توی اندونزی هست
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز کاربران به تورجاکارتا