امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور جاکارتا

تور جاکارتا

در ادامه صفحه تور جاکارتا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای جاکارتا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

شهر جاکارتا پایتخت کشور اندونزی است که بزرگ ترین شهر این کشور نیز محسوب می شود و سالیانه تعداد زیادی از گردشگران با تور جاکارتا به این منطقه سفر می کنند. این شهر که مهم ترین شهر اندونزی می باشد، بسیاری از مراکز اقتصادی و تجاری این کشور را در خود جای داده است. جاکارتا در گذشته با نام های جایاکارتا، سوندا کلاپا و باتاویا شناخته می شد. ایالت جاکارتا که مرکز سیاسی و اداری اندونزی نیز می باشد، جزء 5 ایالت جزیره جاوه است. انجمن ملل آسیای جنوب شرقی در این شهر قرار دارد و همین امر سبب شده تا از این حیث اهمیت به سزایی در منطقه پیدا کند. شهر جاکارتا که یکی از شهرهای اسلامی بزرگ می باشد، بناهای ارزشمندی دارد که نظر گردشگران تور جاکارتا را به خود جلب نموده است.
شهر جاکارتا شهری کهن و قلعه ای بوده که در منطقه ای تاریخی واقع شده و نزد گردشگران تور جاکارتا محبوبیت زیادی پیدا کرده است. شنیده ها حاکی از آن است که انسان های نخستین در این شهر می زیستند. شهر جاکارتا که در جوار دریای جاوه قرار دارد، مساحتی حدود 590 کیلومتر دارد. این شهر از نظر وسعت در رده سیزدهم جهان قرار گرفته است. طبق سرشماری های انجام شده در سال 2016 جمعیت جاکارتا حدود 10 میلیون نفر بود. شهر جاکارتا یکی از پربارش ترین شهرهای جهان است که متوسط بارش سالیانه در آن تقریبا 2000 میلی متر است. جالب است که بدانید جاکارتا به صورت رسمی شهر نیست و یک استان به شمار می رود. این شهر دارای مراکز خرید بزرگی می باشد که گردشگران تور جاکارتا می توانند در آن ها به خرید و گشت و گذار بپردازند.
گردشگران تور جاکارتا هنگام سفر به این شهر، بزرگراه های 2 طبقه می بینند که حاکی از افزایش جمعیت و ازدحام در سطح شهر می باشد. یکی از راه های مفیدی که برای کاهش ترافیک در این شهر در نظر گرفته شده، سیستم حمل و نقل راه آهن شهری می باشد.

آخرین نظرات ثبت شده
بهروز 5 تیر 1397
3
تور جاکارتا دقیقا کجا هست؟
سوگند 27 تیر 1397
4
تور جاکارتا که می پرسید کجاست توی اندونزی هست
لیلا 16 مرداد 1397
1
سایت شما کامل ترین مطالب رو در رابطه با تور جاکارتا داره . ممنون
مهسا 29 مرداد 1397
0
ممنون از مطالب مفید سایتتون در رابطه با تور جاکارتا
مهدی 19 شهریور 1397
1
من شنیدم که شهر جاکارتا جای جالبیه. ممنون میشم اطلاعات بیشتری در رابطه با تور جاکارتا روی سایتتون قرار بدین
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری