متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس گردشگر زمان - 02187700217
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های جام جهانی روسیه

  • درباره سفر جام جهانی روسیه

تور جام جهانی روسیه

در ادامه صفحه تور جام جهانی روسیه می توانید لیستی از به روز ترین تورهای جام جهانی روسیه آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

بسیاری از کاربران سایت لحظه آخر علاقمند هستند بازی های ایران با سایر کشور ها در ‏مسابقات جام جهانی را از نزدیک تماشا کرده و اوج هیجان و لذت را در ورزشگاه های مجهز ‏کشور روسیه تجربه کنند تیم لحظه آخر برای این دسته از کاربران تور جام جهانی روسیه را ارائه ‏می دهد. تور جام جهانی روسیه بی شک محبوب ترین تور در میان دوست داران ورزش فوتبال ‏می باشد. تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه به دیدار سه تیم اسپانیا، پرتغال و مراکش می رود و ‏هر یک از این مسابقات به ترتیب در شهر های کازان، سارانسک و سن پنرزبورگ برگزار می ‏شود. برخی از تور های جام جهانی روسیه هر سه شهر مذکور و تعدادی از آن ها نیز دو شهر را ‏پوشش می دهند که گردگشران با توجه به علایق خود می توانند از میان آن ها انتخاب کنند.
لازم به ذکر است در هر یک از شهر های مقصد بهترین هتل ها برای گردشگران تور جام جهانی ‏روسیه در نظر گفته شده است همچنین ترانسفر میان شهر های مقصد به عهده آژانس برگزار ‏کننده تور بوده به صورت هوایی صورت میگیرد و مدت زمان برگزاری این تور ها بسته به تعداد ‏مقاصدی که پوشش می دهند، بین 9 تا 13 روز متغیر است. اگر قصد سفر با تور های این دسته را دارید باید بدانید آب و هوای کشور روسیه به طور کلی ‏سرد می باشد اما در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی روسیه دمای هوا به 37 درجه سانتی ‏گراد هم می رسد از این رو بهتر است لباس خنک با خود به همراه داشته باشید. ‏ بی شک سفر با تور های این دسته و تماشای بازی های ایران با تیم های مطرح دنیا می ‏تواند بسیار مهیج و خاطره انگیز باشد.‏

نظرات کاربران

منصورصفری خرداد 1397
قیمت وروزپروازها مشخص نمایید
مسعود کلت خرداد 1397
با سلام . لطفا قیمت کامل تور جام جهانی با بلیط 3 بازی ایران را بفرمایید
امتیاز 5 از 5 | از بین 884 امتیاز کاربران به تورجام جهانی روسیه