متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس گردشگر زمان - 02187700217
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های تونس

  • درباره سفر تونس

تور تونس

در ادامه صفحه تور تونس می توانید لیستی از به روز ترین تورهای تونس آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تونس کشوری در شمال آفریقا و جنوب دریای مدیترانه می باشد که پایتخت آن شهر تونس است و سالانه تعداد زیادی گردشگر تور تونس از این کشور بازدید می کنند. تونس شمالی‌ ترین کشور قارهٔ آفریقا است که وسعت آن حدود 165 هزار کیلومتر مربع بوده و دارای حدود 970 کیلومتر مرز مشترک با کشور الجزایر و 460 کیلومتر مرز مشترک با کشور لیبی است. بلندترین نقطه این کشور کوه شعانبی با ارتفاع حدود 1550 متر می ‌باشد که می تواند یکی از جاذبه های تور تونس نیز باشد. این کشوردر ۳۰ درجه طول و۳۷ درجه عرض شمالی قرار گرفته است. قابل توجه گردشگران تور تونس که این کشور، گرم و خشک است. قسمت داخلی آن از بیابان‌های ریگستانی و بخش جنوبی آن نیز از شن زارها تشکیل شده است، اما ناحیه های شمالی آن نسبتاً حاصل خیز است و تعداد زیادی جنگل دارد. در شمال غربی تونس کوه‌هایی با ارتفاع کم وجود دارند. همچنین این کشور چند دریاچه فصلی دارد که در فصل زمستان پر آب و در فصل تابستان‌ خشک و مملو از نمک هستند. گردشگران تور تونس در فصل زمستان می توانند به بازدید از این دریاچه های زیبا بپردازند. با توجه به تأثیر دریای مدیترانه و ارتفاع کوه‌های شمالی، این کشور آب و هوایی معتدل دارد و خوش آب وهواترین کشور شمال آفریقا به حساب می آید و به همین دلیل تور تونس یکی از محبوب ترین تورهای قاره آفریقا می باشد. شهر تونس در منطقهٔ جلگه ‌ای شرق و شمال شرقی این کشور در انتهای خلیج تونس واقع شده و از آب و هوای بسیار خوب و معتدلی برخوردار می باشد. کشور تونس از سمت غرب با کشور الجزایر، از شرق و جنوب با کشور لیبی دارای مرز مشترک می باشد.
کشاورزی، منابع طبیعی، صنعت جهانگردی و صنعت نفت در اقتصاد این کشور نقش به سزایی دارند. زیتون، انگور، گندم، میوه‌ و سبزیجات از جمله محصولات کشاورزی تونس هستند و معمولا توریست های تور تونس از این فرآورده ها در طول سفر خود خریداری می کنند. تولیدات این کشور بیشتر شامل پارچه، مواد شیمیایی، برق و سیمان است. از این کشور به کشورهای دیگر نفت خام، مرکبات، روغن زیتون، آهن و سرب صادر می‌شود. اکثر مردم تونس عرب زبان هستند، در حالی که تعداد کمی بربرزبان نیز در این ناحیه هستند. بربرزبان ها اکثرا در جنوب جزیره جربه و مناطق شنتی، الدویرات و مطماطه سکونت دارند.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 391 امتیاز کاربران به تورتونس