متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های ترکیبی گرجستان

  • درباره سفر ترکیبی گرجستان

تور ترکیبی گرجستان

در ادامه صفحه تور ترکیبی گرجستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیبی گرجستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


گرجستان با مساحتی حدود 70 هزار کیلومتر مربع، کشوری است که در دو قاره اروپا و آسیا (آسیای غربی و اروپای شرقی) واقع شده است.پایتخت این کشور شهر تفلیس می باشد. گرجستان حدود 3 میلیون نفر جمعیت دارد که اغلب مردم این کشور به زبان گرجی صحبت می کنند، دین اکثریت (حدود 70%) مردم گرجستان، مسیحیت و پس از آن دین اسلام می باشند. سالانه گردشگران زیادی با تور گرجستان به یکی از شهر های این کشور زیبا و توریستی سفر می کنند اما برخی از گردشگران تمایل دارند در هر سفر خود از چند شهر گرجستان بازدید به عمل آورند، به همین دلیل سایت لحظه آخر برای پوشش دهی سلیقه و تمایلات تمامی کاربران خود بخش تور ترکیبی گرجستان را برای علاقه مندان به سفر در نظر گرفته است. این بخش شامل تور هایی است که دو مقصد را در یک سفر پوشش می دهند.
هزینه تور ترکیبی گرجستان بسته به نوع و مدت زمان آن متفاوت است. گردشگران در سفر با این دسته از تور ها در دو هتل مختلف که برای آن ها در نظر گرفته شده است اقامت می گزینند و مدت زمان اقامت در هر شهر با توجه به مقصد و جاذبه های گردشگری آن شهر متفاوت است. از تور ترکیبی گرجستان که در سایت لحظه آخر برای گردشگران در نظر گرفته شده است می توان به تور ترکیبی تفلیس و باتومی اشاره کرد. شهر باتومی، شهری بندری در کرانهٔ دریای سیاه می باشد و شهر تفلیس، در 250 کیلومتری دریای سیاه واقع شده است. اگر قصد سفر با تور ترکیبی گرجستان را دارید خوب است بدانید ترانسفر میان دو شهر مقصد به عهده تور بوده و به دو صورت زمینی و هوایی صورت می گیرد که اغلب به علت فاصله کم شهر های مقصد از یکدیگر، گردشگران تور ترکیبی گرجستان از طریق راه های زمینی جا به جا می شوند.

نظرات کاربران

محمد باقر ایرانی خرداد 1398
4نفریم تور ترکیبی تفلیس و باتومی برای اواسط تیر ماه
میران مهر 1397
شرایط تور ترکیبی گرجستان چگونه هست ؟ من ندیم چنین توری رو بر روی وب سایتتون
خاطره رحمانی مرداد 1397
به نظر من اگر میخواین برین گرجستان حتما تور ترکیبی گرجستان رو بگیرید چون همه شهر های این کشور ارزش دیدن داره.
نانا تیر 1397
تور ترکیبی گرجستان بسیار لذت بخش بود برای من و خانوادم.
تینا تیر 1397
تور ترکیبی گرجسنان شامل چه شهر هایی می شه ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 1273 امتیاز کاربران به تورترکیبی گرجستان