Lahzeakhar.com

تور ترکیبی گرجستان

امتیاز 5 از 5 | از 1273

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های ترکیبی گرجستان

تور ترکیبی گرجستان

در ادامه صفحه تور ترکیبی گرجستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیبی گرجستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


گرجستان با مساحتی حدود 70 هزار کیلومتر مربع، کشوری است که در دو قاره اروپا و آسیا (آسیای غربی و اروپای شرقی) واقع شده است.پایتخت این کشور شهر تفلیس می باشد. گرجستان حدود 3 میلیون نفر جمعیت دارد که اغلب مردم این کشور به زبان گرجی صحبت می کنند، دین اکثریت (حدود 70%) مردم گرجستان، مسیحیت و پس از آن دین اسلام می باشند. سالانه گردشگران زیادی با تور گرجستان به یکی از شهر های این کشور زیبا و توریستی سفر می کنند اما برخی از گردشگران تمایل دارند در هر سفر خود از چند شهر گرجستان بازدید به عمل آورند، به همین دلیل سایت لحظه آخر برای پوشش دهی سلیقه و تمایلات تمامی کاربران خود بخش تور ترکیبی گرجستان را برای علاقه مندان به سفر در نظر گرفته است. این بخش شامل تور هایی است که دو مقصد را در یک سفر پوشش می دهند.
هزینه تور ترکیبی گرجستان بسته به نوع و مدت زمان آن متفاوت است. گردشگران در سفر با این دسته از تور ها در دو هتل مختلف که برای آن ها در نظر گرفته شده است اقامت می گزینند و مدت زمان اقامت در هر شهر با توجه به مقصد و جاذبه های گردشگری آن شهر متفاوت است. از تور ترکیبی گرجستان که در سایت لحظه آخر برای گردشگران در نظر گرفته شده است می توان به تور ترکیبی تفلیس و باتومی اشاره کرد. شهر باتومی، شهری بندری در کرانهٔ دریای سیاه می باشد و شهر تفلیس، در 250 کیلومتری دریای سیاه واقع شده است. اگر قصد سفر با تور ترکیبی گرجستان را دارید خوب است بدانید ترانسفر میان دو شهر مقصد به عهده تور بوده و به دو صورت زمینی و هوایی صورت می گیرد که اغلب به علت فاصله کم شهر های مقصد از یکدیگر، گردشگران تور ترکیبی گرجستان از طریق راه های زمینی جا به جا می شوند.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است