امتیاز 5 از 5 | از بین 103 امتیاز دهنده به تور ترکیبی چین

تور ترکیبی چین

در ادامه صفحه تور ترکیبی چین می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیبی چین آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


مقالات مرتبط

  • تور ترکیبی چین

یکی از علاقه مندی هایی که در سال های اخیر بین مردم کشور ما رایج شده سفر به کشور چین می باشد. این کشور به دلیل جاذبه های طبیعی و تفریحی زیادی که در شهرهای مختلف خود دارد، امروزه قابلیت ارائه تور ترکیبی چین را برای آژانس های هواپیمایی ایجاد کرده است. با سایت لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه تور ترکیبی چین در اختیار شما قرار دهیم. در این تور ترکیبی امکان سفر به دو یا سه شهر از کشور چین وجود دارد که گردشگران می توانند در هر شهر به صورت جداگانه به گشت و گذار پرداخته و در هتل های شهر مورد نظر اقامت داشته باشند. مدت زمان اقامت در هر شهر به تعداد مقصدهای گردشگری آن شهر بستگی دارد و قیمت تور ترکیبی چین بسته به نوع تور و مدت زمان آن متفاوت است. طبیعت کشور چین امکان استفاده از تفریحات بی نظیری از قبیل چتربازی و قایق سواری را برای گردشگران تور چین فراهم می کند و لحظات هیجان انگیزی را برای آن ها ثبت می کند.
در تور ترکیبی چین شما می توانید از شهرهای پکن، شانگهای، ایوو، گوانژو بازدید کنید و سفر خاطره انگیزی را برای خود رقم بزنید. هتل های کشور چین در ایام پر توریست سال مانند ایام نوروز، بسیار شلوغ بوده و برنامه ها و سرگرمی های مهیجی برای گردشگران فراهم می کند که فستیوال های مختلف و کنسرت ها و نمایش های مختلف را شامل می شود. در تور های ترکیبی چین جابجایی بین دو شهر مورد نظر بر عهده تور بوده و به دو صورت زمینی یا هوایی انجام می شود. معمولا به دلیل این که فاصله بین شهرها از یکدیگر کم است، توریست ها را از راه زمینی جابجا می کنند. تور ترکیبی پکن – شانگهای یکی از محبوب ترین تورهای ترکیبی چین می باشد.

نظرات کاربران

حسن 11 تیر 97
2
تور ترکیبی چین از تموم تور های تکی چین بهتره درسته هزینش بیش تره اما خب واقعا می ارزه
درج نظر