متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های ترکیبی مالزی

  • درباره سفر ترکیبی مالزی

تور ترکیبی مالزی

در ادامه صفحه تور ترکیبی مالزی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیبی مالزی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تور ترکیبی به طور کلی به تور هایی گفته می شود که چند تور را در یک پکیج قرار داده و طی یک سفر چند روزه به شهر های مختلفی از یک کشور سفر می کنید. به عبارت دیگر توسط یک تور ترکیبی، می توان دو یا چند مقصد گردشگری را در یک پکیج گنجاند. لحظه آخر این امکان را در اختیار گردشگران عزیز قرار داده تا از تور های ترکیبی مختلف استفاده کرده و در طول سفر خود از اقامت در شهر های مختلف یک کشور لذت ببرند. تور ترکیبی مالزی یکی از تور های ترکیبی است که لحظه آخر در اختیار شما گردشگران عزیز قرار داده است. لازم به ذکر است شرایط سفر، تعداد شب های اقامت در شهر های مختلف، حمل و نقل و میزان هزینه در تور های ترکیبی متفاوت می باشد. در ادامه قصد داریم انواع تور ترکیبی مالزی را نام برده و اطلاعاتی کلی درباره این کشور توریستی در اختیار شما گردشگران عزیز قرار دهیم. تور ترکیبی مالزی که توسط لحظه آخر ارائه می شود به صورت زیر می باشد:
• تور ترکیبی مالزی سنگاپور
• تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی
• تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ
• تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور
قابل توجه گردشگران تور ترکیبی مالزی، مالزی کشوری است در جنوب شرقی آسیا که پایتخت آن کوالالامپور بوده و دارای مساحتی حدود 330803 کیلو متر مربع می باشد. جمعیت این کشور در سرشماری سال 2016، حدود 31.19 میلیون نفر گزارش شده است. زبان رسمی کشور مالزی مالایی است، با این حال کشور مالزی، از این حیث که یک کشور چند فرهنگی و چند نژادی به شمار می رود، مردم آن به زبان های مختلف دیگری نیز تکلم می کنند. دین رسمی کشور مالزی، اسلام بوده و طبق آمار سال 2010، حدود 61 درصد مردم این کشور مسلمان بوده اند. همچنین لازم به ذکر است اغلب مسلمانان این کشور، پیرو مذهب شافعی می باشند. کشور مالزی به طور کلی دارای آب و هوای گرم و شرجی می باشد، با این حال مردم بومی و گردشگران تور ترکیبی مالزی در طول سفر خود به شهر های مختلف این کشور، از گرمای آن اذیت نخواهند شد.

نظرات کاربران

صفیه شهریور 1397
دوست من 2 ماه پیش با همسرش با تور ترکیبی مالزی رفتن سفر.
آزاده مرداد 1397
بنظر من تور های ترکیبی خیلی خوبن مخصوصا تور ترکیبی مالزی
پریسا تیر 1397
تور ترکیبی مالزی خیلی خوبه چون چند تا از شهر های مالزی و توی یک سفر می بینید من که رفتم راضی بودم نسبت به هزینه ای که کردم می ارزید
امتیاز 5 از 5 | از بین 1320 امتیاز کاربران به تورترکیبی مالزی