Lahzeakhar.com

تور ترکیبی ترکیه

امتیاز 5 از 5 | از 2202

مرتبط های ترکیبی ترکیه

کشور ترکیه شهر های توریستی بسیاری دارد و برخی از گردشگران این کشور تمایل دارند که در یک سفر از دو یا چند شهر مهم ترکیه بازدید کنند، تور های ترکیبی ترکیه برای پوشش دهی علایق این دسته از گردشگران برگزار می شود و این صفحه از سایت لحظه آخر ویژه نمایش این نوع از تور های گردشگری ترکیه می باشد.


تور ترکیبی ترکیه معمولاً شامل یک یا دو شهر توریستی این کشور می باشد و به گردشگران این امکان را می دهد که در یک سفر از چندین شهر ترکیه دیدن کنند، جالب است بدانید که تور ترکیبی ترکیه اغلب به صورت های تور ترکیبی استانبول آنتالیا، تور ترکیبی استانبول بدروم، تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی و غیره برگزار می شود، اما در میان تمامی تور های ترکیبی کشور ترکیه، تور استانبول آنتالیا از محبوبیت بیشتری برخوردار است و بیشتر گردشگران ترجیح می دهند که با این تور ها سفر کرده و توریستی ترین شهر های ترکیه را ببینند، در ادامه به معرفی این تور های ترکیبی و نحوه برگزاری آن ها می پردازیم.

تور ترکیبی استانبول آنتالیا 

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، تور ترکیبی استانبول آنتالیا محبوب ترین تور ترکیبی کشور ترکیه می باشد و سالانه افراد بسیاری اقدام به خرید این تور می کنند، چنانچه شما نیز از علاقمندان به شرکت در تور های ترکیبی ترکیه هستید باید در نظر داشته باشید که این تور ها هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی برگزار می شوند، از دیگر مواردی که باید در رابطه با این دسته از تور های ترکیبی بدانید این است که محل اقامت شما در هر شهر توسط تور هماهنگ می شود همچنین لازم به ذکر است که ترانسفر میان دو شهر مقصد به انتخاب گردشگران و بسته به تور خریداری شده می تواند هوایی یا زمینی باشد. 

تور استانبول کوش آداسی

کوش آداسی به جزیره پرنده شهرت دارد و از مهمترین شهرهای بندری ترکیه به حساب می آید. اسکله های مجزایی برای انواع تفریحات آبی مانند قایق سواری و جت اسکی و... در این شهر خوش آب و هوا وجود دارد ه اغلب در تابستان و بهار کارایی مربوطه را دارند. برای سفر به کوش آداسی از کشتی های کروز ترکیه می توانید استفاده کنید تا سفری دلچسب داشته باشید. دیدنی های بسیار کوش آداسی سبب شده که در تور ترکیبی ترکیه جایگاه پیدا کند و یکی از محبوب ترین تورهای ترکیبی ترکیه باشد. اگر بخواهیم از مکان های تفریحی و توریستی کوش آداسی نام ببریم می توانیم به خانه مرم مقدس و معبد آرتمیس اشاره کنیم. یکی از بهترین مسیرهای رفتن به کوش آداسی سفر با کشتی کروز از ازمیر به کوش آداسی است، اما مسیرهای زمینی با اتوبوس نیز به این مقصد وجود دارد که برای طرفداران تور ارزان ترکیه مناسب تر است چرا که در هزینه های سفر شما تا حد خوبی صرفه جویی می کند.

سوالات متداول تور ترکیبی ترکیه

بله، یکی از پرطرفدارترین راه های سفر به این کشور تور ترکیه با قطار است و می توانید در مدت زمان نسبتا کوتاهی از شهرهای مری ایران مانند تبریز به شهر وان نزدیک ترین شهر ترکیه، آنکارا و استانبول ترکیه سفر کنید.

ترکیه از جمله کشورهایی است که برای سفر به آن به مجوز ورود یا به عبارتی ویزا احتیاجی ندارد و شما می توانید با داشتن پاسورت ترکیه می توانید به مدت ۹۰ روز (بسته به شرایط) به شهرهای ترکیه بدون ویزا سفر کنید.

پاسخ به این سوال به سلیقه و همچنین زمان سفر مسافرین ترکیه بستگی زیادی دارد، عده ایسفر زمینی به ترکیه را ترجیح می دهند و عده ای هوایی اما به طور کلی هزینه تور ترکیه زمینی در بسیاری از موارد ارزانتر است، اما فصل ها و مواقعی را نیز می توان یافت که قیمت تور ترکیه هوایی نسبت به زمینی ارزانتر باشد.

ترکیه کشور همسایه و نزدیک به ایران است و همین سبب می شود طرفداران زیادی در ایران داشته باشد. شهرهای مهم و توریستی در تور ترکیبی ترکیه شامل استانبول، وان، آنتالیا، آنکارا، ازمیر کوش آداسی و... می باشد که برای اطلاعات دقیق از مقصدهای تور ترکیه به وبسایت لحظه آخر مراجعه نمایید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است