امتیاز 5 از 5 | از بین 9013 امتیاز دهنده به تور ترکیبی تایلند

تور ترکیبی تایلند

در ادامه صفحه تور ترکیبی تایلند می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیبی تایلند آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تایلند یکی از کشورهای پر توریست آسیایی می باشد که بسیاری از گردشگران جهانی، تور ترکیبی تایلند را برای سفر خود انتخاب می کنند. تور ترکیبی تایلند به دو صورت تور بانکوک – پوکت و بانکوک – پاتایا ارائه می شود. با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه تور ترکیبی تایلند در اختیار شما گردشگران قرار دهیم. تور ترکیبی به توری گفته می شود که گردشگران می توانند با یک تور به دو شهر توریستی سفر کنند. در تور ترکیبی تایلند، گردشگران تور تایلند می توانند از جاذبه ها و مکان های دیدنی دو شهر با یک تور بازدید کنند و از سفر خود لذت ببرند. تور ترکیبی تایلند شامل، تور بانکوک – پوکت و تور بانکوک – پاتایا می باشد. در تور بانکوک – پوکت گردشگران تور تایلند چند روزی را در شهر بانکوک و چند روز دیگر را در شهر پوکت اقامت دارند و به طور مجزا از جاذبه ها و مکان های تفریحی و گردشگری این شهرها بازدید می کنند. بانکوک پایتخت کشور تایلند می باشد که همه ساله در مقایسه با سایر شهرهای دنیا، بیشترین میزان توریست را دارد و به دلیل تقاضا زیاد همیشه در تورهای ترکیبی گنجانده می شود.
شهر بانکوک، شهری مدرن و شیک است که جاذبه های دیدنی بی نظیری دارد و امکانات فوق العاده این شهر از قبیل هتل های مجهز، رستوران های با کیفیت، طبیعت زیبا، معابد قدیمی و معماری خاص، توریست های زیادی را مجذوب خود کرده است. مردم شهر بانکوک مقلد دین بودا بوده و مجسمه ها و معبدهای بودا در بین مردم این شهر از تقدس ویژه ای برخوردار است. در تور ترکیبی بانکوک – پوکت بعد از شهر بانکوک، مقصد گردشگران، شهر پوکت می باشد. جزیره پوکت، یکی از مکان های رویایی در دنیا است که از نظر توریست ها این شهر برای تفریح یک انتخاب بسیار عالی به شمار می رود. سواحل شنی این منطقه همیشه یکی از انتخاب های گردشگران بوده است. در تور ترکیبی بانکوک – پاتایا گردشگران بعد از گشت و گذار در شهر بانکوک راهی شهر پاتایا می شوند. پاتایا شهری ساحلی در خلیج تایلند است که بازدیدی حدود 5 میلیونی در سال دارد و این نشان دهنده محبوبیت این شهر نزد گردشگران می باشد. خیابان واکینگ استریت یکی از مهم ترین جاذبه های شهر پاتایا محسوب می شود.

نظرات کاربران

فرزانه م 13 مرداد 97
0
من و همسرم برای سفر ماه عسلمون تور ترکیبی تایلند رو انتخاب کردیم.
عطا 25 تیر 97
2
تور ترکیبی تایلند خدایی فوق العادست من عیر رفتم با اینکه بیش تر هزینه کردم اما خیلی راضی بودم به همه پیشنهاد می کنم برن فقط هتل خوب انتخاب کنید تا آسایش داشته باشید در طول سفرتون
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر