تور های ترکیبی برزیل

مبدا
  مدت اقامت
   نام ایرلاین
    نام آژانس

     متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

     در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

     آژانس ندا پرواز - 02188452888
     آژانس دانیار سفر - 02187700157
     آژانس قصر شایان - 02188429005
     آژانس گردشگر زمان - 02187700217
     آژانس آرشین پرواز - 02188423462

     مرتبط های ترکیبی برزیل

     • درباره سفر ترکیبی برزیل

     تور ترکیبی برزیل

     در ادامه صفحه تور ترکیبی برزیل می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیبی برزیل آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

     برزیل با مساحتی غالب بر 8 میلیون کیلومتر مربع در قسمت جنوبی قاره آمریکا واقع شده ‏است و یکی از کشور های توریستی آمریکای جنوبی محسوب می شود. مردم این کشور ‏اغلب به زبان پرتغالی سخن می گویند و اکثریت آن ها (حدود 75 درصد) مسیحی ‏کاتولیک و مابقی مردم پیرو سایر ادیان و مذاهب دیگر هستنند به طور کلی می توان ‏گفت برزیل یک کشور چند ملیتی می باشد که مقصد مناسبی برای دوست داران ورزش ‏فوتبال نیز می باشد. سالانه تعداد زیادی از ایرانیان با تور برزیل به یکی از شهر های این کشور زیبا سفر می ‏کند اما برخی از گردشگران تمایل دارند در یک سفر از چندین شهر این کشور دیدن کنند ‏تیم لحظه آخر برای پوشش دهی سلیقه این دسته از کاربران تور ترکیبی برزیل را به ‏گردشگران ارائه می دهد. گردشگران تور ترکیبی برزیل می توانند در یک سفر از 2 الی 4 ‏شهر این کشور وسیع دیدن کنند. مقصد هایی که معمولا در این دسته از تور ها برای گردشگران در نظر گرفته می شود شهر ‏های سائو پائولو، ریو دو ژانیرو، برازلیا و غیره می باشند که متقاضیان تور ترکیبی برزیل ‏می توانند با توجه به سلیقه خود هر یک از آن ها را انتخاب کنند.
     لازم به ذکر است برای اقامت گردشگران تور ترکیبی برزیل در هر شهر هتلی مجزا در نظر ‏گرفته می شود همچنین ترانسفر میان شهر ها توسط تور انجام می شود و بسته به ‏فاصله آن ها از یکدیگر می تواند زمینی یا هوایی باشد. همچنین اگر قصد سفر با تور ترکیبی برزیل را دارید باید بدانید مدت زمان برگزاری این ‏تور ها به نوع و تعداد مقاصدی که در آن ها وجود دارد بین 11 تا 20 روز متغیر می ‏باشد. تور های این دسته معمولا از قیمت بالایی برخوردار هستند و متقاضیان خاص خود را ‏دارند به همین دلیل تعداد دفعات برگزاری آن ها محدود می باشد.‏

     نظرات کاربران

     فاطمه مرداد 1397
     تور ترکیبی برزیل شامل کدوم شهر ها میشه؟؟
     امتیاز 5 از 5 | از بین 1687 امتیاز کاربران به تورترکیبی برزیل