متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های ترکیبی استرالیا

  • درباره سفر ترکیبی استرالیا

تور ترکیبی استرالیا

در ادامه صفحه تور ترکیبی استرالیا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیبی استرالیا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

استرالیا با مساحتی حدود 6.5 میلیون کیلومتر مربع، کشوری است که در نیم کره جنوبی واقع شده است. پایتخت این کشور شهر کامبرا می باشد. استرالیا حدود 24 میلیون نفر جمعیت دارد اگرچه استرالیا هیچ زبان رسمی ندارد ولی زبان انگلیسی همیشه زبان رسمی غالب این کشور بوده است (انگلیسی استرالیایی یکی از گونه های اصلی زبان انگلیسی با حوزه واژگان و لهجه مخصوص به خود است و از لحاظ گرامر و املای لغات کمی با دیگر گونه های زبان انگلیسی متفاوت است)، دین حدود 25% مردم استرالیا، مسیحی کاتولیک، حدود 18% آن ها مسیحی (فرقه های دیگر مسیحیت) و همچنین دین حدود 3% مردم، اسلام بوده و بقیه نیز پیرو دیگر ادیان می باشند. سالانه گردشگران زیادی با تور استرالیا به یکی از شهر های این کشور زیبا و توریستی سفر می کنند اما برخی از گردشگران تمایل دارند در هر سفر خود از چند شهر استرالیا بازدید به عمل آورند، به همین دلیل سایت لحظه آخر برای پوشش دهی سلیقه و تمایلات تمامی کاربران خود بخش تور ترکیبی استرالیا را برای علاقه مندان به سفر در نظر گرفته است. این بخش شامل تور هایی است که دو تا سه مقصد را در یک سفر پوشش می دهند.
هزینه تور ترکیبی استرالیا بسته به نوع و مدت زمان آن متفاوت است. گردشگران در سفر با این دسته از تور ها در دو یا سه هتل مختلف که برای آن ها در نظر گرفته شده است اقامت می گزینند و مدت زمان اقامت در هر شهر با توجه به مقصد و جاذبه های گردشگری آن شهر متفاوت است. از تور ترکیبی استرالیا که در سایت لحظه آخر برای گردشگران در نظر گرفته شده است می توان به تور ترکیبی ملبورن و سیدنی اشاره کرد، شهر ملبورن، در جنوب شرقی کشور استرالیا قرار گرفته است و شهر سیدنی، بزرگ‌ ترین شهر كشور استرالیا و قاره اقيانوسيه می‌باشد که در كرانه‌ شرقی کشور استراليا و در سواحل اقيانوس آرام واقع شده است. اگر قصد سفر با تور ترکیبی استرالیا را دارید خوب است بدانید ترانسفر میان دو شهر مقصد به عهده تور بوده و به دو صورت زمینی و هوایی صورت می گیرد که اغلب به علت فاصله کم شهر های مقصد از یکدیگر، گردشگران تور ترکیبی استرالیا از طریق راه های زمینی جا به جا می شوند.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 2198 امتیاز کاربران به تورترکیبی استرالیا