متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های ترکیبی اروپا

  • درباره سفر ترکیبی اروپا

تور ترکیبی اروپا

در ادامه صفحه تور ترکیبی اروپا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیبی اروپا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


تور ترکیبی به توری گفته می شود که گردشگران می توانند به وسیله یک تور به دو یا چند شهر و یا کشور سفر کنند. یکی از تورهای ترکیبی که هر ساله مورد استقبال گردشگران جهانی قرار دارد، تور ترکیبی اروپا می باشد. با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه تور ترکیبی اروپا در اختیار شما قرار دهیم. تور ترکیبی اروپا می تواند ترکیبی از تور کشورهای اروپایی مانند: یونان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، پرتغال، هلند، پاریس، بلژیک و ... باشد. برای مثال در تور ترکیبی هلند – پرتغال گردشگران ابتدا چند روزی را در کشور هلند به گشت و گذار و بازدید از جاذبه های این کشور می پردازند، سپس راهی کشور پرتغال شده و در این کشور اقامت پیدا می کنند و از مناطق دیدنی این کشور بازدید می کنند.
یکی دیگر از تورهای محبوبی که توریست های تور اروپا به آن علاقه دارند، تور ترکیبی سوئیس – فرانسه می باشد. از آن جایی که این دو کشور از کشورهای بسیار زیبای اروپا می باشند و جاذبه های طبیعی بکر و دست نخورده ای دارند، سالانه گردشگران بی شماری را مجاب به بازدید از این مناطق می کند. سوئیس یکی از کشورهای بسیار امن دنیا می باشد که گردشگران تور اروپا می توانند معنای واقعی امنیت و آرامش را در این کشور درک کنند. همچنین کشور سوئیس برای اسکی بازان همچون بهشتی می باشد که در آن می توانند در کوه های مملو از برف به اسکی بپردازند و نهایت لذت را ببرند. کشور فرانسه نیز به دلیل عمارت ها و بناهای تاریخی منحصر به فردی که دارد، مورد توجه توریست های جهانی قرار گرفته است. هر یک از کشورهای اروپایی دارای جاذبه های خاصی هستند که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست و در تور ترکیبی اروپا قطعا سفری به یاد ماندنی و خاطره انگیز برای شما رقم خواهد خورد.

سوالات متداول تور ترکیبی اروپا

آیا تورهای ترکیبی اروپا جزو تورهای لحظه آخری محسوب می شوند؟
در حال حاضر بسیاری از آژانس های مسافرتی برای مسیرهای نزدیک و داخل کشور تورهای لحظه آخری ارائه می دهند و برای تورهای ترکیبی اروپا به دلیل خاص بودن و همچنین کم طرفدار بودن آنها تورهای لحظه آخری تعلق نمی گیرد.

مشهورترین و بهترین مقصدهای اروپا کدام کشورها هستند؟

لوکس ترین کشورهای اروپایی برای سفر چه کشورهایی هستند؟

آیا زمینی می توان به اروپا سفر کرد؟ با ماشین شخصی چطور؟

نظرات کاربران

حمید طلوعی شهریور 1398
سلام تور ترکیبی فرانسه و سوییس
صفیه شهریور 1397
تور ترکیبی اروپا تمام تصورات من از یه سفر بی نظیر رو تداعی کرد برام.
جوانه تیر 1397
تور ترکیبی اروپا واقعا رویایی مخصوصا اگر کشتی کروزم باشه که دیگه هیچی...
امتیاز 5 از 5 | از بین 1056 امتیاز کاربران به تورترکیبی اروپا