امتیاز 5 از 5 | از بین 1122 امتیاز دهنده به تور ایروان نوروز 99

تور ایروان نوروز 99

لیستی از بهترین تورهای زمینی و هوایی ایروان برای نوروز 99 ارائه شده توسط آژانس های معتبر که نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر همواره در حال بروزرسانی بوده و گردشگران می توانند در صورت رزرو تور برای برنامه ریزی های قبلی با آژانس های معتبر در لحظه آخر تماس حاصل فرمایند.

در میان شهرهای مختلف ارمنستان مانند اچمیادزین، ژرموک و سوان، شهر ایروان که پایتخت ارمنستان هم هست توریستی ترین شهر ارمنستان به حساب می آید. فصل بهار به لطف آب و هوای خنک و نسبتاً بارانی ایروان، در کنار پاییز شلوغ ترین دوران سفر به حساب می آید لذا در سال 99، تور ایروان نوروز 99 پرطرفدارترین توری است که در میان مقاصد خارجی ارائه می شود.

چرا ایروان را برای نوروز انتخاب کنیم؟

اگر در نوروز به دنبال مقصد خارجی هستید که خوش آب و هوا باشد، ارزان باشد و خاطره بی نظیری را برایتان ثبت کند بی شک شهر ایروان می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. ایروان شهری کوهستانی است که اطرافش کوه ها و دشت های سرسبز تشکیل می دهد. به لطف کوهستانی بودن ایروان، زمستان های بسیار سرد و تابستان های معتدل به همراه بارش باران بر شهر حاکم است لذا در فصل بهار، گردشگرانی که قصد دارند در نوروز به ایروان سفر کنند با استقبال دلنشین بارش باران روبرو خواهند شد.

جذابیت ایروان در نوروز برای ایرانیان

نوروز، آیین مشترک ایرانی ها و ارمنی ها است لذا در سفر به ایروان در نوروز ارمنی هایی را مشاهده خواهید کرد که در رستوران ها، هتل ها و پارک های مختلف شهر سفره های هفت سین قرار داده اند و از ایرانیان با خونگرمی استقبال می کنند. همچنین غافل نشویم که هر سال در نوروز مراسم های باشکوهی در شهرهای مختلف ارمنستان با لباس ها سنتی ارمنی، رقص ها و آوازهای سنتی برگزار می شود که شور و نشاط بی نظیری دارند.

هزینه سفر به ایروان در نوروز

هزینه سفر به ایروان تا حدودی با هزینه سفر به کیش برابری می کند. به راحتی می توان بجای تور کیش، تور زمینی ایروان را انتخاب کرد هرچند در برخی موارد می بایست برای تورهای هوایی ایروان مبلغ نه چندان زیادی به هزینه تور اضافه کرد اما با توجه به مقایسه آب و هوای کیش و ایروان، شور و نشاط نوروز در ایروان و دلایل مختلف دیگر شاید انتخاب ایروان منطقی تر به نظر برسد.

در سفر به ارمنستان در نوروز اگر قصد بازدید از جاذبه های گردشگری دارید، ایروان با داشتن بهترین، زیباترین و قدیمی ترین کلیساها روزها زمان می خواهد تا از تمام کلیساها بازدید کرد. پیشنهاد می شود امتحان کردن غذاهای بی نظیر ارمنی در رستوران های معروف شهر در کنار تهیه سوغاتی ها و صنایع دستی ارمنستان در بازارهای محلی به هیچ عنوان در تور ایروان نوروز 99 فراموش نشود.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر