Lahzeakhar.com

تور اوکراین

امتیاز 5 از 5 | از 1987

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور اکراین می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اکراین آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


کشور اکراین در شرق اروپا واقع است. این کشور با روسیه، مولداوی اسلواکی، مجارستان و رومانی مرز زمینی و با کشورهای روسیه، بلغارستان، ترکیه و گرجستان مرز آبی دارد. پایتخت کشور اکراین کیف و بزرگترین شهرهای آن خارکف، اودسا، دنپر، دانتسک، زاپاروژه، کیروارخ و لوف می باشند.
میدان استقلال: یکی از بزرگترین و مطرح ترین میدان های کشور اکراین میدان استقلال است که از نظر معماری بسیار زیبا و قدمی است و به قرن هجدهم میلادی باز میگردد ، در روزهای تعطیل محل مناسبی برای تفریح و تجمع توریستها میباشد ، اگر شما تور اکراین را انتخاب نموده اید حتما از این میدان بازدید کنید .
پادیل: موزه ای زیبا در زیرآسمان آبی که مسافتی در حدود۱۵۰ هکتار از محیطی به زیبایی تابلو نقاشی در جنگلی به نام گالاسوسکا در حومه شهر کیف در نزدیکی روستایی بنام پیراگووا به خود اختصاص داده است.این موزه یکی از بزگترین موزه ها در جهان بشمار می رود که همه ساله گردشگران زیادی در تور اکراین از آن بازدید می نمایند.
از دیگر مناطق گردشگری که در کشور اکراین مورد توجه گردشگران تور اکراین قرار می گیرد می توان موزه ملی جنگ، کلیسای پیچرسکایا لاورا، مارینسکی پارک، خیابان آندروسکی، کلیسای سنت سوفیا و ... را نام برد. در صورت پیدا نکردن تور مورد نظر به قسمت تور اروپا مراجعه فرمائید.
زبان رسمی مردم این کشوراكراينی است، ‌اما در مناطق شمالی و بخشی از جنوب مردمان به زبان روسی صحبت می کنند. گردشگران عزیز تور اکراین جالب است بدانید کمتر کسی را در اکراین پیدا می کنید که بتواند به زبان انگلیسی صحبت کند. بین 400 تا 750 هزار نفر مسلمان ساکن اکراین هستند و مابقی به دو دسته ارتودوکس و کاتولیک تقسیم می شوند. واحد پول اين كشور گريونی است كه به طور متوسط هر دلار امريكا معادل 5 گريونی با كمی تغییرات قابل تبديل است. برای اطلاعات بیشتر در همین صفحه با تور اکراین ما همراه باشید.

اکراین یکی از کشور های اروپا شرقی می باشد که از قسمت شرق با روسیه ، از غرب با لهستان و مجارستان و اسلوواکی ، از شمال با بلاروس ، از جنوب غربی با رومانی و مولداوی هم مرز است و در قسمت جنوب آن دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد. پایتخت اکراین کیف و زبان رسمی آنان اکراینی می باشد.
برای سفر به این کشور مسافرین تور اکراین آب و هوای اکراین در قسمت های جنوبی گرم و معتدل و در قسمت های شمالی سرد می باشد و دو ماه از سال در این کشور یخبندان و دمای هوا به 30 درجه سانتی گراد هم می رسد به همین دلیل بهترین زمان سفرتور اکراین به این کشور بهار و تابستان می باشد که گردشگران تور اکراین زیادی در این فصل به این کشور زیبا سفر می کنند. در رتبه بندی سازمان جهانی گردشگری ، اکراین از نظر گردشگری در جایگاه هشتم می باشد.
فرود گاه های بین المملی اکراین شامل : فرودگاه بین‌المللی زاپروژیا فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل فرودگاه بین‌المللی سیمفروپول فرودگاه بین‌المللی چرنیوتسی فرودگاه بین‌المللی اودسا فرودگاه بین‌المللی دونتسک فرودگاه میکولائیف فرودگاه بین‌المللی دنیپروپتروفسک فرودگاه بین‌المللی لیو دانیلو هالیتسکی فرودگاه هوستومل فرودگاه بین‌المللی لوانز فرودگاه بین‌المللی ایوان-فرانکیوسک فرودگاه بین‌المللی کریویی ریه فرودگاه کیف ژولیانی فرودگاه بین‌المللی خارکوف
کیف پایتخت اکراین مجهز به سیستم حمل و نقل گسترده مترو می باشد که در تمام مدت سفر نیاز مسافرین تور اکراین را بر طرف می کند و هزیبه بلیط آن 2 گریونا می باشد و همچنین قطار بین شهری برای مسافت های طولانی 840 گریونا می باشد. همچنین بازدید از مکان های عمومی مانند موزه ها ، باغ وحش ، گالری ها ، تور های طبیعت گردی و ... بین 105 تا 220 گریونا می باشد.
جاذبه های دیدنی و گردشگری تور اکراین شامل : پارک ملی کارپاتیان پیست اسکی ویشگورا باغ ملی گیاه‌شناسی کلیسای جامع پانتلیمون عمارت یانوکوویچ موزه ملی چرنوبیل پارک آبی ژوراسیک قلعه لوتسک دانشگاه چرنیوستی کاخ وورونتسوف چرنوبیل تونل عشق

اگر قصد سفر با تور اکراین را دارید بهترین پرواز ها ، پرواز های مستقیم ماهان ، هواپیمایی اینترنشنال اکراین ، هواپیمایی تابان ، هواپیمایی یو ام ایر لاینز از تهران به اکراین می باشد که روز های پرواز و ساعت های پرواز را در ادامه توضیح داده می شود.
1 ) هواپیمایی ماهان ایر : پرواز های رفت تور اکراین : هفته ای دو روز در روز های یکشنبه و جمعه از تهران ، ساعت 17:15 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای دو روز یکشنبه و پنج شنبه ، ساعت 11:15 از فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی
2) هواپیمایی تابان : پرواز رفت تور اکراین : هفته ای یک روز ، جمعه ها ساعت 04:00 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای یک روز ، پنج شنبه ساعت 21:30 فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی
3) هواپیمایی اکراین اینترنشنال : پرواز رفت تور اکراین : هفته ای سه پرواز یکشنبه ، چهارشنبه ، جمعه ساعت 05:25 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای سه روز شنبه ، سه شنبه و پنجشنبه ساعت 20:10 از فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی
4) هواپیمایی یو ام اکراین : پرواز رفت تور اکراین : هفته ای یک پرواز ، جمعه ساعت 4:45 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای یک پرواز ، پنج شنبه ساعت 21:30 از فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی مدت زمان پرواز تهران تا اکراین 4 ساعت 15 دقیقه می باشد ، و همچنین قیمت بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد.
پایتخت کشور اکراین کیف می باشد و فرودگاه کیف بريسبول است که در فاصله 30 کیلومتری شهر قرار دارد. در قسمت خروجی فرودگاه بريسبول اتوبوس های حمل مسافر وجود دارد که مسافرین را به شهر های مختلف می برد با پرداخت 10 گریو می توانید به مرکز کیف بروید

آب و هوا در کشور اكراين در قسمت شمالی سرد و در قسمت جنوبی معتدل و مرطوب است. گردش گران تور اکراین جالب است بدانید از آن جایی که این کشور بسیار سرد و در بیشتر فصول سال بارش برف دارد، در شهر كيف، پایتخت اکراین 2 تا 3 ماه از سال يخبندان كامل است كه دما تا 30 درجه زير صفر هم ميرسد، البته مردمان اکراین به این درجه از سرما عادت کرده اند. ميانگين دما در دی ماه منفی 6 درجه سانتی گراد و در مرداد ماه مثبت 20 درجه سانتي گراد می رسد ولی در جنوب كشور اکراین گرما در ژانويه 4 درجه سانتی گراد و در جولای 24 درجه سانتی گراد می باشد. آب وهواي كشور اكراين در تابستان معتدل و در زمستان سرد است به نحوی كه حتی تا 25 درجه زير صفر نيز ميرسدشاید برای گردشگران تور اکراین جالب باشد که شبيه به آب و هواي استان اردبيل در ایران می باشد. به طور کلی آخرین پیش بینی هایی که مسئولین نسبت به این کشور برای مسافرین تور اکراین اعلام کرده اند حاکی از آن است که بیشتر روزهای سال دارای آب و هوایی ابری همراه با بارش باران و گاها برفی می باشد.
به طور کلی وضعیت آب و هوایی در اکراین معتدل قاره ای است. البته در قسمت سواحل این کشور آب و هوای مدیترانه ای احساس می شود که بیشتر با بارش باران مواجه است. بیشترین میزان بارش در قسمت غرب و شمال غربی این کشور می باشد و کم ترین میزان بارش در قسمت شرق و جنوب شرقی رخ می دهد. برای مسافرین تور اکراین می توان این گونه معنی کرد که میزان بارش سالیانه در قسمت شمالی اکراین 1300 میلی متر تخمین زده شده و در محدودهی منطقه کریمه 500 میلی متر محاسبه شده است. برای گردشگران تور اکراین بهترین زمان سفر از نظر آب و هوایی فصل تابستان می باشد

سوالات متداول تور اوکراین

فصل بهار در ماه های اردیبهشت تا شهریور بهترین زمان سفر به اوکراین است؛ اما در تابستان گردشگران بیشتری به اوکراین سفر می کنند و برای سفر فصل شلوغی است.
حدودا 4 ساعت و 15 دقیقه
بهتر است از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس، قطارهای بین شهری و همچنین تاکسی استفاده کنید که برای به حداقل رساندن هزینه هایتان بهتر است از اتوبوس و قطار بیشتر استفاده کنید.
بله، با توجه به اینکه اوکراین یکی از کشورهای اروپای شرقی است برای سفر به آن باید ویزا داشته باشید.

نظرات کاربران

ستاره مرداد 1397
13 نفر پسندیدند
این کشور واقعا زیباست. من چندین بار رفتم تور اکراین و واقعا راضی بودم
علی تیر 1397
6 نفر پسندیدند
شهر کی یف یه خیابون داره به اسم لند اسکیپ که به جرئت میشه گفت زیباترین و از بهترین جاهای اکراین به حساب میاد. اگر به دنبال جایی برای ثبت عکس های یادگاری هستین علاوه بر طبیعت سرسبز، این خیابان هم میتونه بهترین گزینه باشه.
احمد تیر 1397
14 نفر پسندیدند
ممنون از مطالب مفید سایتتون در رابطه با تور اکراین. من به این شهر سفر کردم. واقعا جای دیدنیه
زهرا تیر 1397
7 نفر پسندیدند
ممنون از مطالب مفید سایتتوت در رابطه با تور اکراین
قوامی اردیبهشت 1397
5 نفر پسندیدند
با توجه به اینکه من در سال گذشته ۲ بار به روسیه سفر کردم میتونم اکراین سفر کنم یا نه؟