امتیاز 5 از 5 | از بین 178امتیاز دهنده به تور اوکراین

تور اوکراین

در ادامه صفحه تور اوکراین می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اوکراین آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید

کشور اوکراین در شرق اروپا واقع است. این کشور با روسیه، مولداوی اسلواکی، مجارستان و رومانی مرز زمینی و با کشورهای روسیه، بلغارستان، ترکیه و گرجستان مرز آبی دارد.پایتخت کشور اوکراین کیف و بزرگترین شهرهای آن خارکف، اودسا، دنپر، دانتسک، زاپاروژه، کیروارخ و لوف می باشند.
میدان استقلال: یکی از بزرگترین و مطرح ترین میدان های کشور اوکراین میدان استقلال است که از نظر معماری بسیار زیبا و قدمی است و به قرن هجدهم میلادی باز میگردد ، در روزهای تعطیل محل مناسبی برای تفریح و تجمع توریستها میباشد ، اگر شما تور اوکراین را انتخاب نموده اید حتما از این میدان بازدید کنید .
پادیل: موزه ای زیبا در زیرآسمان آبی که مسافتی در حدود۱۵۰ هکتار از محیطی به زیبایی تابلو نقاشی در جنگلی به نام گالاسوسکا در حومه شهر کیف در نزدیکی روستایی بنام پیراگووا به خود اختصاص داده است.این موزه یکی از بزگترین موزه ها در جهان بشمار می رود که همه ساله گردشگران زیادی در تور اوکراین از آن بازدید می نمایند.
از دیگر مناطق گردشگری که در کشور اوکراین مورد توجه گردشگران تور اوکراین قرار می گیرد می توان موزه ملی جنگ، کلیسای پیچرسکایا لاورا، مارینسکی پارک، خیابان آندروسکی، کلیسای سنت سوفیا و ... را نام برد. در صورت پیدا نکردن تور مورد نظر به قسمت تور اروپا مراجعه فرمائید.

اوکراین یکی از کشور های اروپا شرقی می باشد که از قسمت شرق با روسیه ، از غرب با لهستان و مجارستان و اسلوواکی ، از شمال با بلاروس ، از جنوب غربی با رومانی و مولداوی هم مرز است و در قسمت جنوب آن دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد. پایتخت اوکراین کیف و زبان رسمی آنان اوکراینی می باشد.
کیف پایتخت اوکراین مجهز به سیستم حمل و نقل گسترده مترو می باشد که در تمام مدت سفر نیاز مسافرین تور اوکراین را بر طرف می کند و هزیبه بلیط آن 2 گریونا می باشد و همچنین قطار بین شهری برای مسافت های طولانی 840 گریونا می باشد. همچنین بازدید از مکان های عمومی مانند موزه ها ، باغ وحش ، گالری ها ، تور های طبیعت گردی و ... بین 105 تا 220 گریونا می باشد
برای سفر به این کشور مسافرین تور اوکراین باید بدانند آب و هوای اوکراین در قسمت های جنوبی گرم و معتدل و در قسمت های شمالی سرد می باشد و دو ماه از سال در این کشور یخ بندان و دمای هوا به 30 درجه سانتی گراد هم می رسد به همین دلیل بهترین زمان سفر با تور اوکراین به این کشور بهار و تابستان می باشد که گردشگران تور اوکراین زیادی در این فصل به این کشور زیبا سفر می کنند. در رتبه بندی سازمان جهانی گردشگری ، اوکراین از نظر گردشگری در جایگاه هشتم می باشد.
جاذبه های دیدنی و گردشگری تور اوکراین شامل : پارک ملی کارپاتیان پیست اسکی ویشگورا باغ ملی گیاه‌شناسی کلیسای جامع پانتلیمون عمارت یانوکوویچ موزه ملی چرنوبیل پارک آبی ژوراسیک قلعه لوتسک دانشگاه چرنیوستی کاخ وورونتسوف چرنوبیل تونل عشق.
فرود گاه های بین المملی اکراین شامل : فرودگاه بین‌المللی زاپروژیا فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل فرودگاه بین‌المللی سیمفروپول فرودگاه بین‌المللی چرنیوتسی فرودگاه بین‌المللی اودسا فرودگاه بین‌المللی دونتسک فرودگاه میکولائیف فرودگاه بین‌المللی دنیپروپتروفسک فرودگاه بین‌المللی لیو دانیلو هالیتسکی فرودگاه هوستومل فرودگاه بین‌المللی لوانز فرودگاه بین‌المللی ایوان-فرانکیوسک فرودگاه بین‌المللی کریویی ریه فرودگاه کیف ژولیانی فرودگاه بین‌المللی خارکوف.

اگر قصد سفر با تور اوکراین را دارید بهترین پرواز ها ، پرواز های مستقیم ماهان ، هواپیمایی اینترنشنال اوکراین ، هواپیمایی تابان ، هواپیمایی یو ام ایر لاینز از تهران به اوکراین می باشد که روز های پرواز و ساعت های پرواز را در ادامه توضیح داده می شود.
1 ) هواپیمایی ماهان ایر : پرواز های رفت تور اوکراین : هفته ای دو روز در روز های یکشنبه و جمعه از تهران ، ساعت 17:15 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای دو روز یکشنبه و پنج شنبه ، ساعت 11:15 از فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی
2) هواپیمایی تابان : پرواز رفت تور اوکراین : هفته ای یک روز ، جمعه ها ساعت 04:00 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای یک روز ، پنج شنبه ساعت 21:30 فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی
3) هواپیمایی اوکراین اینترنشنال : پرواز رفت تور اوکراین : هفته ای سه پرواز یکشنبه ، چهارشنبه ، جمعه ساعت 05:25 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای سه روز شنبه ، سه شنبه و پنجشنبه ساعت 20:10 از فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی
4) هواپیمایی یو ام اوکراین : پرواز رفت تور اوکراین : هفته ای یک پرواز ، جمعه ساعت 4:45 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل پرواز برگشت : هفته ای یک پرواز ، پنج شنبه ساعت 21:30 از فرودگاه بوریسپیل به امام خمینی مدت زمان پرواز تهران تا اکراین 4 ساعت 15 دقیقه می باشد ، و همچنین قیمت بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد.
پایتخت کشور اوکراین کیف می باشد و فرودگاه کیف بريسبول است که در فاصله 30 کیلومتری شهر قرار دارد. در قسمت خروجی فرودگاه بريسبول اتوبوس های حمل مسافر وجود دارد که مسافرین را به شهر های مختلف می برد با پرداخت 10 گریو می توانید به مرکز کیف بروید

به طور کلی وضعیت آب و هوایی در اوکراین معتدل قاره ای است. البته در قسمت سواحل این کشور آب و هوای مدیترانه ای احساس می شود که بیشتر با بارش باران مواجه است. بیشترین میزان بارش در قسمت غرب و شمال غربی این کشور می باشد و کم ترین میزان بارش در قسمت شرق و جنوب شرقی رخ می دهد. برای مسافرین تور اوکراین می توان این گونه معنی کرد که میزان بارش سالیانه در قسمت شمالی اوکراین 1300 میلی متر تخمین زده شده و در محدودهی منطقه کریمه 500 میلی متر محاسبه شده است. برای گردشگران تور اوکراین بهترین زمان سفر از نظر آب و هوایی فصل تابستان می باشد.
آب و هوا در این کشور در قسمت شمالی سرد و در قسمت جنوبی معتدل و مرطوب است. گردش گران تور اوکراین جالب است بدانید از آن جایی که این کشور بسیار سرد و در بیشتر فصول سال بارش برف دارد، در شهر كيف، پایتخت اوکراین 2 تا 3 ماه از سال يخ بندان كامل است كه دما تا 30 درجه زير صفر هم ميرسد، البته مردمان کشور اوکراین به این درجه از سرما عادت کرده اند. ميانگين دما در دی ماه منفی 6 درجه سانتی گراد و در مرداد ماه مثبت 20 درجه سانتي گراد می رسد ولی در جنوب كشور اوکراین گرما در ژانويه 4 درجه سانتی گراد و در جولای 24 درجه سانتی گراد می باشد. آب وهواي كشور اوكراين در تابستان معتدل و در زمستان سرد است به نحوی كه حتی تا 25 درجه زير صفر نيز ميرسدشاید برای گردشگران تور اوکراین جالب باشد که شبيه به آب و هواي استان اردبيل در ایران می باشد. به طور کلی آخرین پیش بینی هایی که مسئولین نسبت به این کشور برای مسافرین تور اوکراین اعلام کرده اند حاکی از آن است که بیشتر روزهای سال دارای آب و هوایی ابری همراه با بارش باران و گاها برفی می باشد.

سوالات متداول تور اوکراین

1- بهترین و خلوت ترین زمان برای سفر به اوکراین چه زمانی است؟

پاسخ : فصل بهار در ماه های اردیبهشت تا شهریور بهترین زمان سفر به اوکراین است؛ اما در تابستان گردشگران بیشتری به اوکراین سفر می کنند و برای سفر فصل شلوغی است.


2- مدت زمان پرواز تهران به اوکراین چقدر است؟

پاسخ : حدودا 4 ساعت و 15 دقیقه


3- مقرون به صرفه ترین راه برای رفت و آمد در اوکراین چه روشی است؟

پاسخ : بهتر است از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس، قطارهای بین شهری و همچنین تاکسی استفاده کنید که برای به حداقل رساندن هزینه هایتان بهتر است از اتوبوس و قطار بیشتر استفاده کنید.


4- آیا برای سفر به اوکراین ویزا لازم است؟

پاسخ : بله، با توجه به اینکه اوکراین یکی از کشورهای اروپای شرقی است برای سفر به آن باید ویزا داشته باشید.


نظرات کاربران
ستاره 25 مرداد 97
2
این کشور واقعا زیباست. من چندین بار رفتم تور اکراین و واقعا راضی بودم
علی 25 تیر 97
2
شهر کی یف یه خیابون داره به اسم لند اسکیپ که به جرئت میشه گفت زیباترین و از بهترین جاهای اکراین به حساب میاد. اگر به دنبال جایی برای ثبت عکس های یادگاری هستین علاوه بر طبیعت سرسبز، این خیابان هم میتونه بهترین گزینه باشه.
احمد 9 تیر 97
0
ممنون از مطالب مفید سایتتون در رابطه با تور اکراین. من به این شهر سفر کردم. واقعا جای دیدنیه
زهرا 2 تیر 97
0
ممنون از مطالب مفید سایتتوت در رابطه با تور اکراین
قوامی 20 اردیبهشت 97
1
با توجه به اینکه من در سال گذشته ۲ بار به روسیه سفر کردم میتونم اکراین سفر کنم یا نه؟
امین 11 فروردین 97
3
ببخشید درسته که کسی روسیه رفته باشه اوکراین نمیتونه بره
نازي 20 آبان 96
0
ويزاي گردشگري اكراين چقد هزينه داره و حدودا چقد زمان ميبره؟
پدرام 28 تیر 96
3
ببخشید یعنی ۶ماه باید از صدور گذرنامه بگذره؟منظوراینکه من گذرنامه ی قبلی مهلتش تمام شده والان جدید صادر شده برام ، میتونم به اوکراین سفر کنم یا نه؟
پدرام 28 تیر 96
2
ببخشید یعنی ۶ماه باید از صدور گذرنامه بگذره؟منظوراینکه من گذرنامه ی قبلی مهلتش تمام شده والان جدید صادر شده برام ، میتونم به اوکراین سفر کنم یا نه؟
نیما 31 خرداد 96
0
برای دریافت ویزا اوکراین حتما باید گذر نامه 6 ماه اعتبار داشته باشه 4 ماه رو قبول نمی کنند؟
ادمین 31 خرداد 96
0
خیر 4 ماه رو نمی پذیرند حداقل 6 ماه باید اعتبار داشته باشه دوست عزیز
مهرناز 31 خرداد 96
0
چقدر زمان میبره تا ویزای اوکراین صادر بشه؟
ادمین 31 خرداد 96
0
بستگی داره معمولا 15 روز کاری زمان می بره اما بعضی مواقع ممکن هست که 30 روز هم طول بکشه
زینب 31 خرداد 96
0
من موزه پادیل رو رفتم خیلی جالبه. دقیقا انگار که کل کشور اوکراین رو به صورت کوچک جمع آوری کردن تو این موضع به نظر من اگر میرید کیف حتما این موضع رو ببینید.
محمد 31 خرداد 96
2
الان برای سفر به اکراین مناسبه؟ از نظر آب و هوایی می پرسم
ادمین 31 خرداد 96
0
با توجه به این که اوکراین یک کشور سرد سیره بله الان فصل مناسبی هست. چون سرمای طاقت فرسای زمستان رو نداره و نسبت به باقی سال آب و هوای معتدل تری داره
شهناز 31 خرداد 96
1
جالبه بدونین شهر کیف که پایتخت اکراین هم هست در قرن 11 میلادی اگر اشتباه نکنم بزرگترین شهر اروپا بود. همچنین انسان ها بالای 4هزار سال پیش در اکراین زندگی می کردند. همچنین شهر کیف بالای 3 میلیون نفر جمعیت داره و از اون جالب تر اینکه به ازای هر نفر نزدیک به 20 متر مربع فضای سبز در شهر ساختن برای همینه اکراین یکی از کشورهای سبز اروپا محسوب میشه
ادمین 31 خرداد 96
0
چرا دوست عزیز. می تونید با آژانس های برگزار کننده این تور تماس بگیرید تا اون ها راهنمایی تون کنند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر