امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور اولیانوفسک

تور اولیانوفسک

در ادامه صفحه تور اولیانوفسک می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اولیانوفسک آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور روسیه به دلیل دارا بودن جاذبه های دیدنی و بسیار جذاب، مورد توجه گردشگران زیادی قرار گرفته است. شهر اولیانوفسک که از شهرهای روسیه می باشد، یک انتخاب بسیار عالی برای آن دسته از جهانگردان است که تمایل دارند به منطقه ای خلوت سفر کنند. این شهر به دلیل عدم امکانات لازم، شرایط مناسبی برای زندگی کردن ندارد و به همین دلیل جمعیت آن نسبت به شهرهای دیگر روسیه کم تر است. این شهر در زمان های کهن به سمبیرسک شهرت داشته ولی به احترام یکی از چهره های معروفی که در آن زندگی می کرد و "ولادیمیر لنین" نام داشت، به اولیانوفسک تغییر نام پیدا کرد.
مساحت استان اولیانوفسک که در حدود 700 کیلومتری شرق مسکو قرار دارد و بر روی رودخانه "ولگا" واقع شده، حدود 37 هزار کیلومتر مربع می باشد. طبق سرشماری های انجام شده در سال 2002 جمعیت کلی استان اولیانوفسک حدود 1380000 نفر است. گردشگران تور اولیانوفسک باید در نظر داشته باشند که این شهر آب و هوای سرد و مرطوبی دارد، به طوری که گاهی دمای آن تا منفی 10 درجه سانتی گراد نیز کاهش می یابد. در اکثر ماه های سال، آب و هوای بسیار سردی در این شهر غالب است و گردشگران تور اولیانوفسک بهتر است لباس مناسب به همراه داشته باشند. حدود 72 درصد مردم این استان را روس، 8 درصد چواش، 12 درصد تاتار و 4 درصد موردوا و 4 درصد دیگر را سایر اقوام تشکیل می دهند.
گردشگران تور اولیانوفسک به وسیله تراموا، تاکسی و اتوبوس می توانند در سطح شهر جابجا شوند و از جاذبه های جذاب این شهر مانند: خانه لنین و موزه گانچاروو بازدید به عمل آورند. در این شهر اماکن تاریخی با ارزشی وجود دارد که گردشگران تور اولیانوفسک می توانند از آن ها دیدن کنند. اولیانوفسک 43 کتابخانه عمومی، 7 سینما، 2 سالن تئاتر و 7 موزه را در خود جای داده است و گردشگران تور اولیانوفسک می توانند از آن ها بهره مند شوند.

آخرین نظرات ثبت شده
ساغر 3 مرداد 1397
1
من و خواهرم پارسال که با تور اولیانوفسک رفته بودیم سفر و کلی بهمون خوش گذشت.
شیرین 22 شهریور 1397
4
تور اولیانوفسک تداعی گر لحظات شیرین اوایل ازدواجم بود برام.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری