متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های اولیانوفسک

  • درباره سفر اولیانوفسک
  • اطلاعات و موقعیت
  • اطلاعات پرواز
  • آب و هوا

تور اولیانوفسک

در ادامه صفحه تور اولیانوفسک می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اولیانوفسک آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور روسیه به دلیل دارا بودن جاذبه های دیدنی و بسیار جذاب، مورد توجه گردشگران زیادی قرار گرفته است. شهر اولیانوفسک که از شهرهای روسیه می باشد، یک انتخاب بسیار عالی برای آن دسته از جهانگردان است که تمایل دارند به منطقه ای خلوت سفر کنند. این شهر به دلیل عدم امکانات لازم، شرایط مناسبی برای زندگی کردن ندارد و به همین دلیل جمعیت آن نسبت به شهرهای دیگر روسیه کم تر است. این شهر در زمان های کهن به سمبیرسک شهرت داشته ولی به احترام یکی از چهره های معروفی که در آن زندگی می کرد و "ولادیمیر لنین" نام داشت، به اولیانوفسک تغییر نام پیدا کرد.
مساحت استان اولیانوفسک که در حدود 700 کیلومتری شرق مسکو قرار دارد و بر روی رودخانه "ولگا" واقع شده، حدود 37 هزار کیلومتر مربع می باشد. طبق سرشماری های انجام شده در سال 2002 جمعیت کلی استان اولیانوفسک حدود 1380000 نفر است. گردشگران تور اولیانوفسک باید در نظر داشته باشند که این شهر آب و هوای سرد و مرطوبی دارد، به طوری که گاهی دمای آن تا منفی 10 درجه سانتی گراد نیز کاهش می یابد. در اکثر ماه های سال، آب و هوای بسیار سردی در این شهر غالب است و گردشگران تور اولیانوفسک بهتر است لباس مناسب به همراه داشته باشند. حدود 72 درصد مردم این استان را روس، 8 درصد چواش، 12 درصد تاتار و 4 درصد موردوا و 4 درصد دیگر را سایر اقوام تشکیل می دهند.
گردشگران تور اولیانوفسک به وسیله تراموا، تاکسی و اتوبوس می توانند در سطح شهر جابجا شوند و از جاذبه های جذاب این شهر مانند: خانه لنین و موزه گانچاروو بازدید به عمل آورند. در این شهر اماکن تاریخی با ارزشی وجود دارد که گردشگران تور اولیانوفسک می توانند از آن ها دیدن کنند. اولیانوفسک 43 کتابخانه عمومی، 7 سینما، 2 سالن تئاتر و 7 موزه را در خود جای داده است و گردشگران تور اولیانوفسک می توانند از آن ها بهره مند شوند.

شهر اولیانوفسک یکی از شهر های کشور سوریه می باشد که مرکز استانی به همین نام است و ما در این بخش قصد داریم اطلاعاتی کلی در ربطه با موقعیت مکانی و جغرافیایی این شهر در اختیار گردشگران تور اولیانوفسک قرار دهیم بنابراین اگر قصد سفر با تور اولیانوفسک را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید.
شهر اولیانوفسک که در حدود 900 کیلومتری شرق شهر مسکو واقع شده است و بیش از 315 کیلومتر مربع مساحت دارد. 
خوب است بدانید رودخانه معروف ولگا از دل شهر اولیانوفسک عبور کرده و این شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می کند و گردشگران تور اولیانوفسک می توانند در سواحل این رودخانه قدم زده و از تماشای مناظر زیبا لذت ببرند.
لازم به ذکر است بخش های شرقی و غربی شهر اولیانوفسک به وسیله پل های متعدد به هم متصل می شوند.
تور اولیانوفسک و به طور کلی این شهر شناخته شده نمی باشد و علت این امر نیز موقعیت مکانی این شهر و فاصله نسبتاً زیاد آن تا پایتخت روسیه می باشد، اما توجه داشته باشید که بازدید از این شهر کم جمعیت، گردشگران تور اولیانوفسک را تا حد زیادی با فرهنگ مردم روسی آشنا می کند.
از شهر هایی که در همسایگی اولیانوفسک قرار دارند می توان به Isheevka و Cherdakly اشاره کرد که گردشگران تور اولیانوفسک می توانند از این شهر ها نیز دیدن کنند.
اگر قصد سفر با تور اولیانوفسک را دارید باید بدانید این شهر در فاصله 218 کیلومتری از شهر توریستی و زیبای کازان واقع شده است و گردشگران می توانند پس از طی یک مسیر حدوداً 3 ساعته خود را به کازان رسانده و از جاذبه های گردشگری آن دیدن کنند.
به طور کلی شهر اولیانوفسک با توجه به موقعیت مکانی دارد یکی از بهترین گزینه ها برای سفری آرام و بدون استرس به شمار می آید.

در این بخش ازصفحه تور اولیانوفسک قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با پرواز ها و فرودگاه های شهر اولیانوفسک در اختیار گردشگران این شهر و همچنین کاربران لحظه آخری قرار دهیم به همین جهت اگر قصد سفر با تور اولیانوفسک را دارید در ادامه با ما همراه باشید.
این شهر دارای دو فرودگاه به نام های اولیانوفسک ووستوچنی و باراتایوکا می باشد که در این مقاله هر یک از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.
فرودگاه اولیانوفسک ووستوچی:
اولیانوفسک ووستوچی فرودگاهی عمومی می باشد که در ارتفاع 77 متری از سطح دریا واقع شده است، خوب است بدانید پرواز برخی از گردشگران تور اولیانوفسک به مقصد این فرودگاه انجام می شود.
فرودگاه باراتایوکا:
این فرودگاه در واقع فرودگاه اصلی شهر اولیانوفسک به شمار می آید که در ارتفاع 141 متری از سطح دریا واقع شده است از شرکت های هواپیمایی که در این فرودگاه فعالیت می کنند می توان به شرکت های هواپیمایی دگستر ایر تکسی، پابیدا، روس لاین، یوتی ایر اوییشن و غیره اشاره کرد.
لازم به ذکر است که پرواز اغلب گردشگران تور اولیانوفسک به مقصد این فرودگاه انجام می شودو البته گردشگران تور اولیانوفسک باید توجه داشته باشند که در حال حاضر پرواز مستقیم از تهران به اولیانوفسک وجود ندارد و پرواز تمامی گردشگران دارای مقصد میانی می باشد.
برخی از مقاصد میانی پرواز های اولیانوفسک عبارتند از فرودگاه ایروان، فرودگاه مسکو، فرودگاه کازان و غیره.
گردشگران تور اولیانوفسک باید بدانند که در صورت پرواز مستقیم، پرواز آن ها حدود 14 ساعت به طول می انجامد اما حال که پرواز مستقیم به این شهر وجود ندارد پرواز گردشگران با احتساب زمان توقف در مقاصد میانی کمی طولانی تر از حالت عادی می باشد.
گردشگران باید بدانند که برای سفر به این کشور می توانند از راه های زمینی یا دریایی خود را به این شهر برسانند.

شهر اولیانوفسک یکی از مناطق گردشگری دور افتاده در کشور روسیه می باشد، تعداد گردشگری که سالانه تور اولیانوفسک را در برنامه سفر خود قرار می دهند بسیار کمتر از سایر شهر های موجود در این کشور می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با آب و هوای این شهر در اختیار گردشگران تور اولیانوفسک قرار دهیم. به طور کلی آب و هوای این شهر مانند سایر مناطق روسیه مناسب نبوده و سرد و مرطوب می باشد. گردشگران تور اولیانوفسک لازم است بدانند که میانگین دما در روز های گرم سال در این شهر حدود 20 درجه سانتی گراد و همچنین متوسط دمای هوا در ماه های سرد سال در اولیانوفسک به منفی 10 درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد، گردشگران که فصل زمستان را برای تور اولیانوفسک انتخاب می کنند لازم است لباس گرم به همراه خود داشته باشند. میزان بارش برف و باران در این شهر نسبت به سایر شهر های روسیه کمتر بوده و میانگین بارش آن 470 میلیمتر می باشد، همین امر سبب شده این شهر دچار خشکسالی شود.
دمای هوای این شهر در طول فصل بهار در حدود 0 تا 15 درجه سانتی گراد بوده و نسبتا مناسب است. تابستان ها بهترین فصل برای سفر با تور اولیانوفسک می باشد، زیرا دمای هوای این شهر در فصل تابستان مناسب بوده و گاهی اوقات به 25 درجه سانتی گراد می رسد، در این فصل گردشگران بیشتری به این شهر سفر می کنند. دمای هوای این شهر در فصل پاییز رو به سردی رفته و گردشگران کمتری در این فصل در شهر اولیانوفسک مشاهده می شوند. زمستان ها یکی از فصل های مورد علاقه گردشگران علاقمند به تفریحات زمستانی می باشد، گردشگران تور اولیانوفسک لازم است بدانند که در طول این فصل دمای هوا گاهی به منفی 15 درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد.

نظرات کاربران

شیرین شهریور 1397
تور اولیانوفسک تداعی گر لحظات شیرین اوایل ازدواجم بود برام.
ساغر مرداد 1397
من و خواهرم پارسال که با تور اولیانوفسک رفته بودیم سفر و کلی بهمون خوش گذشت.
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز کاربران به توراولیانوفسک