امتیاز 5 از 5 | از بین 1525 امتیاز دهنده به تور ارمنستان نوروز 99

تور ارمنستان نوروز 99

در صفحه تور ارمنستان نوروز 99 انواع تورهای زمینی و هوایی ارمنستان برای نوروز 99 را مشاهده می کنید که توسط آژانس های معتبر ارائه شده اند. همچنین در صورت انتخاب تور دلخواه و یا رزرو تور برای نوروز 99 می توانید با آژانس های فعال در لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

به جرات می توان گفت بهترین خاطره سفر به ارمنستان، در نوروز اتفاق می افتد. کشوری کوهستانی که در فصل بهار گل هایش شکوفه زده و طبیعت سبزش بخصوص در اطراف دریاچه سوان خود را نشان می دهند که به همین دلیل، تور نوروز 99 ارمنستان یکی از پرطرفدارترین تورهای نوروز 99 خواهد بود.

فصل بهار و تابستان از بهترین زمان های سفر به ارمنستان به حساب می آیند. شاید هزینه تور ارمنستان در نوروز به مراتب بیشتر از سایر دوران باشد اما ارزش لذت بردن از هوای دلنشین و طبیعت زیبای ارمنستان را دارد.

ارمنستان به لطف توافق دوجانبه با ایران، لغو روادید شده لذا ایرانیان می توانند بدون نیاز به ویزا به ارمنستان سفر کنند که یکی از حسن های لغو روادید، ارائه تورهای لحظه آخری ارمنستان است هرچند گردشگرانی که به دنبال تور لحظه آخری ارمنستان در نوروز هستند خوب است بدانند به دلیل اینکه تورهای ارمنستان در نوروز به سرعت تکمیل می شوند، به ندرت پیش می آید که تور ارمنستان نوروز 99، لحظه آخری شود.

جاهای دیدنی ارمنستان

همه ارمنستان را با کلیساهایش می شناسند. نزدیک به 4هزار کلیسا در ارمنستان وجود دارد که هرکدام تاریخچه جالبی پشت سرشان وجود دارد. از کلیسایی که فردی به مدت 13 سال در گودال آن حبس شده بود و زنده ماند تا کلیسایی که به الهه زیبایی کلیساها در شب معروف است. اما جاذبه های گردشگری ارمنستان تنها به کلیساها ختم نمی شوند پس اگر علاقه ای به بازدید از کلیسا ندارید، مکان های دیگری مانند معبد گارنی، دریاچه سوان، کاسکاد و غیره وجود دارند تا با تاریخچه ارمنستان و محبوب ترین جاذبه های شهر آشنا شوید.

این نکته را در نظر بگیرید که دریاچه سوان (واقع در نزدیکی شهر ایروان) در نوروز یکی از شلوغ ترین دوران خود را سپری می کند چراکه در فصل بهار طبیعت اطراف دریاچه سوان زیبایی خود را نشان می دهند و نگاه کردن به منظره دریاچه و طبیعت اطراف آن تفریحی آرامش بخش برای گردشگران است. هرچند تفریحات بی نظیری در ارمنستان وجود دارد که برخی از آن ها شامل باشگاه گلف، پاراگلایدینگ و پارک های آبی هستند.

به گردشگران تور ارمنستان که قصد دارند در نوروز به این کشور سفر کنند پیشنهاد می شوند که از پارک عشاق واقع در شهر ایروان بازدید کنند. این پارک به جرات می توان گفت بی نظیرترین پارک ارمنستان است که در نوروز به شدت شلوغ خواهد شد.

پیشنهاد لحظه آخر برای تور ارمنستان نوروز 99

گردشگران خوب است بدانند تور ارمنستان نوروز 99 از جمله تورهایی است که بخاطر ارزان تر بودنش نسبت به اکثر مقاصد خارجی و محبوبیت بالایش به سرعت تکمیل میشود لذا خوب است گردشگران هرچه زودتر نسبت به خرید و یا رزرو آن اقدام کنند.

در صورت اخذ تور زمینی ارمنستان برای نوروز 99، گردشگران با توجه به ترافیک مسیر بین 12 تا 15 ساعت در مسیر خواهند بود.

ارمنستان کلیساهای بسیار جذابی دارد که پیشنهاد می شود از معروف ترین کلیساهای ارمنستان بازدید به عمل آورد.

برای سفر به ارمنستان نیازی به اخذ ویزا نیست اما در نظر بگیرید برای نوروز، تورهای لحظه آخری به ندرت ارائه می شود.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر