امتیاز 5 از 5 | از بین 3016 امتیاز دهنده به تور ارزان هند

تور ارزان هند

در صفحه تور ارزان هند، لیستی از انواع تورهای ترکیبی، مناسبتی و آفری هند را مشاهده می کنید که توسط آژانس های معتبر و فعال در لحظه آخر ارائه شده است. همچنین نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر همواره بررسی می شوند و در صورتیکه تور مورد دلخواه از نظر تعداد شب، پرواز، هتل و قیمت را پیدا نکردید می توانید با آژانس های معتبر گردشگری تماس حاصل فرمائید.

هند یکی ازکشورهای پرتوریست و مورد پسند گردشگران خارجی است که اغلب برای چشیدن طعم غذاهای هندی، دیدن مناظر طبیعی بکر هند و همچنین مناطق باصفا و تاریخی و باستانی، به این کشور رنگارنگ و پر جاذبه سفر می کنند.
سفر به هند یکی از سفرهای محبوبی است که برای طبیعت دوستان و گردشگران بسیاری جاذبه های بسیاری دارد و از دلایل آن می توان به ارزان بودن این کشور و طبیعت بکر و فوق العاده در آن اشاره کرد. هند هفتمین کشور پرجمعیت جهان است که گستردگی آن از کوه های بلند هیمالیا تا مناطق سبز کرالا ادامه دارد و  رود گنگ معروف ترین رود و البته مقدس در این کشور وجود دارد؛ از ویرانه های تاریخی و باستانی هند گرفته تا شهرها و فرهنگ و رسوم عجیب و غریب که چشم انداز بی نظیری که نظر تمامی توریست ها را به خود جلب می کند. 
سفر به هند یکی از محبوب ترین و عجیب ترین سفرها در میان کشورهای خاورمیانه است. هند با جمعیت بسیارش که جایگاه هفتم جهان را کسی کرده است تبدیل به جاذبه ای برای گردشگران و توریست ها شده است که علاوه بر این مورد، از طبیعت و چشم اندازهای بی نظیر آن نمی توان غافل شد.  یکی دیگر از دلایل محبوب بودن هند برای گردشگران، ارزان بودن هزینه ها در این کشور و همچنین کم هزینه بودن میزان قیمت ها برای اقامت در هتل و هاستل، غذا، رستوران ها و همچنین رفت و آمد ارزان و آسان به اقسا نقاط کشور پهناور هند می باشد.
اقامت در هتل ها و هاستل های هندهند یکی ازکشورهای پرتوریست و مورد پسند گردشگران خارجی است که اغلب برای چشیدن طعم غذاهای هندی، دیدن مناظر طبیعی بکر هند و همچنین مناطق باصفا و تاریخی و باستانی به این کشور رنگارنگ و پر جاذبه سفر می کنند.
سفر به هند یکی از سفرهای محبوبی است که برای طبیعت دوستان و گردشگران بسیاری جاذبه های بسیاری دارد و از دلایل آن می توان به ارزان بودن این کشور و طبیعت بکر و فوق العاده در آن اشاره کرد. هند هفتمین کشور پرجمعیت جهان است که گستردگی آن از کوه های بلند هیمالیا تا مناطق سبز کرالا ادامه دارد و  رود گنگ معروف ترین رود و البته مقدس در این کشور وجود دارد؛ از ویرانه های تاریخی و باستانی هند گرفته تا شهرها و فرهنگ و رسوم عجیب و غریب که چشم انداز بی نظیری که نظر تمامی توریست ها را به خود جلب می کند. 
سفر به هند یکی از محبوب ترین و عجیب ترین سفرها در میان کشورهای خاورمیانه است. هند با جمعیت بسیارش که جایگاه هفتم جهان را کسی کرده است تبدیل به جاذبه ای برای گردشگران و توریست ها شده است که علانوه بر این مورد، از طبیعت و چشم اندازهای بی نظیرش نمی توان غافل شد.  یکی دیگر از دلایل محبوب بودن هند برای گردشگران، ارزان بودن هزینه ها در این کشور و همچنین کم هزینه بودن میزان قیمت ها برای اقامت در هتل و هاستل، غذا، رستوران ها و همچنین رفت و آمد ارزان و آسان به اقسا نقاط کشور پهناور هند می باشد.
اقامت در هتل ها و هاستل های هند هم به صورت ارزان و هم لوکس و گران قیمت موجود است که گردشگران می توانند مطابق با بودجه و سلیقه خود انتخاب نمایند و از امکانات آن بهره ببرند. طرفداران سفر اقتصادی به هند با هزینه ای بالغ بر 200 الی 500 روپیه می توانند در هاستل اقامت داشته باشند و بهتر است برای صرفه جویی در هزینه ها از مترو و اتوبوس به عنوان وسیله نقلیه استفاده نمایند. همچنین افرادی که قصد سفری لوکس و لاکچری دارند باید در نظر داشته باشند که به ازای هر اتاق هزینه هایی در حدود 5000 روپیه وجود دارد. علاوه بر هزینه اقامت، هزینه عمده دیگری که در سفر به هند وجود دارد هزینه غذا است که باز هم پیشنهادمان برای افرادی که دوستدار سفری اقتصادی و به صرفه هستند این است که از طعم و مزه هیجان انگیز غذاهای تند و آتشین و خیابانی هند و گوا به هیچ عنوان نگذرید، چرا که هم هزینه آنها بسیار کم و در مقابل هزینه غذا در رستوران های هند که در حدود 2000 روپیه می باشد این غذاهای خیابانی در حدود 300 روپیه هستند و همچنین عطر و طعم هند را برای شما تداعی می کند. 
به صورت هم ارزان و هم لوکس و گران قیمت موجود است که گردشگران می توانند مطابق با بودجه و سلیقه خود انتخاب نمایند و از امکانات آن بهره ببرند. طرفداران سفر اقتصادی به هند با هزینه ای بالغ بر 200 الی 500 روپیه می توانند در هاستل اقامت داشته باشند و بهتر است برای صرفه جویی در هزینه ها از مترو و اتوبوس به عنوان وسیله نقلیه استفاده نمایند. همچنین افرادی که قصد سفری لوکس و لاکچری دارند باید در نظر داشته باشند که به ازای هر اتاق هزینه هایی در حدود 5000 روپیه وجود دارد. علاوه بر هزینه اقامت، هزینه عمده دیگری که در سفر به هند وجود دارد هزینه غذا است که باز هم پیشنهادمان برای افرادی که دوستدار سفری اقتصادی و به صرفه هستند این است که از طعم و مزه هیجان انگیز غذاهای تند و آتشین و خیابانی هند و گوا به هیچ عنوان نگذرید، چرا که درکنار طعم خوش و بی نظیر آن هزینه شان بسیار کم هستند که در مقابل هزینه غذا در رستوران های هند که در حدود 2000 روپیه می باشند، این غذاهای خیابانی در حدود 300 روپیه هستند و همچنین عطر و طعم هند را برای شما تداعی می کند. 

سوالات متداول تور ارزان هند

1- هزینه ورودی به تاج محل در هند چقدر است؟

پاسخ : برای هزینه ورودی باید مبلغی در حدود 1000 روپیه بپردازید.


2- تورهای هند ارزانتر هستند یا تورهای دیگر کشورهای آسیایی؟

پاسخ : هند جزو کشورهای ارزان محسوب می شود که برای سفر به آن، می توانید پول کمتری خرج کنید.


3- ارزانترین هزینه اقامت در هند چقدر است؟

پاسخ : اقامتگاه ها و هاستل های هند به قدری ارزان هستند که با شبی 300 روپیه هم می توان در هند اقامت داشت.


4- ارزانترین فصل برای سفر به هند چه فصلی است؟

پاسخ : از بهترین زمان های سفر به هند فصل تابستان یا ماه های خرداد تا مهر است که فصل بارش باران های موسمی و دل انگیز در هند است.


نظرات کاربران

سبا اصغرزاده 18 آبان 98
4
سلام من با مادرم برای یه مراسمی دعوت شده بودیم هند و از همونجا با کلی آدمای هندی و با شخصیتشون آشنا شدیم. خیلی دوسشون داشتم واقعا مردم خوبی داشتن همشون بافرهنگ و محترم بودن و بسیار به ما احترام میذاشتن همگیشون آدمای خوش قلب و مهربونی بودن. یه چیز جالبی که داشتن این بود که همه شون از پیر و جوون همگی بلد بودن انگلیسی صحبت کنن این واقعا منو تو فکر فرو میبرد و باعث میشد بیشتر از قبل به این فکر کنم که چرا تو کشور ما اینحوری نیست. خیلی به هندی ها برمیخورد بهشون میگفتی چه عجیب که انگلیسی بلدید! خوششون نمیومد واقعا آپدیت بودن و به روز به خصوص نسبت به یادگیری رسم و رسومای فرهنگی و غربی خیلی علاقه نشون میدادن و تو خیابون ها و شهرهاشون کلی آدم اروپایی میدیدیم که با اینکه هندی اصل بودن اما دوست داشتن خودشون رو اروپایی نشون بدن، اما در عین حال خیلیاشون هم بودن دقیقا برعکس و تک تک مراسما و رسوم هند رو رعایت می کردن حسابی تو جشنهاشون خرافاتی هم بودن به چیزهایی اهمیت میدادن که به عقل من نمیرسید اما خب آدمهای بسیار باشعور و با فرهنگی بودن. اگه به حنا و این رنگهای قدیمی و حنازدن به دست و اینا علاقه دارید یادتون نره تو هند هزار برابر بهتر از جنوب میتونید پیدا کنید. مراسمای بامزه که دوس دارن برای خارجیا اجرا کنن و کلی طرح ها و نقاشی های قشنگی که روی دست و صورت و اینا با حنا اجرا میکردن و حیرت میکردی که با چه سرعتی میتونن این کارو کنن.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما