امتیاز 5 از 5 | از بین 1525 امتیاز دهنده به تور ارزان ارمنستان

تور ارزان ارمنستان

در صفحه تور ارزان ارمنستان، لیستی از بروزترین تورهای آفری، ارزان و لحظه آخری ارمنستان را مشاهده می کنید که نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر بررسی شده و در صورت پیدا نکردن تور مورد نظر می توانید با آژانس های معتبر لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

ارمنستان از کشورهای همسایه ایران است و گردشگران جهت سفر به این کشور نیازی به اخذ ویزا نداشته و به لطف این موضوع، علاوه بر هزینه مطلوب سفر به ارمنستان، انواع تورهای لحظه آخری و آفری جهت کاهش هزینه نیز برای این مقصد گردشگری محبوب قابل اخذ خواهد بود. اما بسیاری از گردشگران هستند که به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه سفر بوده و به دنبال تور ارزان ارمنستان میگردند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه های مختلف در ارمنستان بپردازیم.

گردشگران جهت هزینه در این کشور می بایست از واحد پولی رایج ارمنستان، "درام" یا "درام ارمنی" استفاده نمایند. اولین قدم جهت داشتن تور ارزان، انتخاب بهترین تور لحظه آخری ارمنستان است که کاهش محسوسی در هزینه سفر خواهد داشت. گردشگران هنگام سفر به ارمنستان جهت تردد در سطح شهر و بازدید از نقاط مختلف که در پکیج تور انتخابی موجود نیست می توانند از سامانه اتوبوسرانی شهر استفاده کنند چرا که اجاره خودرو شخصی به همراه 1683 درام به ازای هر لیتر بنزین و استفاده از سامانه تاکسیرانی با نرخ 600 درام هنگام سوار شدن، 160 درام به ازای هر مایل و 1200 درام به ازای هر ساعت به صرفه نمی باشد.

از دیگر عواملی که تاثیر قابل توجهی دز هزینه سفر دارند، رستوران و خوراک است. اکثر هتل ها وعده صبحانه، ناهار و برخی هم شام را ارائه می دهند اما در صورتیکه گردشگران قصد داشته باشند به رستوران های شهر مراجعه کرده و غذاهای متنوعی را میل کنند خوب است بدانند هزینه یک وعده غذایی در رستورانی متوسط برای یک نفر در حدود 2500 درام خواهد بود.

همچنین لازم به ذکر است جهت خرید می توان به بازارهای هفتگی و محلی مراجعه کرد که قیمت های بسیار کمتری نسبت به مراکز خرید بخصوص مراکز خرید لوکس شهر دارند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر