امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور آگادیر

تور آگادیر

در ادامه صفحه تور آگادیر می توانید لیستی از به روز ترین تورهای آگادیر آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با شهر آگادیر در ‏اختیار گردشگران تور آگادیر و همچنین کاربران سایت قرار دهیم اگر قصد سفر با تور ‏آگادیر را دارید در ادامه با ما باشید تا این شهر زیبا را به شما معرفی کنیم.  شهر آگادیر یکی از شهر های جنوبی کشور مراکش است. خوب است بدانید این شهر زیبا ‏سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران خارجی می باشد و از شهر های توریستی مراکش ‏به شمار می رود. خوب است بدانید که شهر آگادیر حدود 500 سال پیش توسط پرتغالی ها بنا نهاده شده ‏است. 
شهر آگادیر مرکز استان سوس ماسا می باشد و طبق آخرین آمار ارائه شده بالغ بر دو ‏میلیون نفر جمعیت دارد و اغلب مردم این شهر آمازیغ یا بربر می باشند. 
اگر با تور آگادیر سفر می کنید باید توجه داشته باشید که مردم این شهر به زبان های ‏عربی و آمازیغی تکلم می کنند و بسیاری از آن ها نیز به زبان انگلیسی مسلط نیستند ‏بنابراین وجود راهنما و تور لیدر در سفر به آگادیر الزامی می باشد. 
این شهر جاذبه های گردشگری فراوانی را در خود جای داده است که برخی از آن ها ‏عبارتند از ارگ آگادیر، سواحل آگادیر، حمام های سنتی، بازار سوق الاحد، موزه یادبود ‏اگادیر، مدینه آگادیر، پارک ملی سوس ماسا، پارک کروکدیل ها، باغ پرندگان، شهر ‏تارودانت و غیره که گردشگران تور آگادیر می توانند از تمامی آن ها بازدید به عمل آورده ‏و خاطرات خوشی را در این شهر رقم بزنند. 
لازم به ذکر است که آگادیر شهر نسبتاً ارزانی می باشد. گردشگران تور آگادیر باید توجه داشته باشند که بهترین زمان سفر به شهر آگادیر فصل ‏بهار و یا اوایل فصل پاییز می باشد چرا که در زمان های ذکر شده این شهر مطلوب ترین ‏آب و هوای خود را دارد.

آخرین نظرات ثبت شده
شاداب 1 مرداد 1397
0
آگادیر هواش زیاد خوب نیس اگه میخواین با تور آگادیر سفر کنید حتما همون بهار یا پاییز برید که اذیت نشید
همایون 8 مرداد 1397
0
تور آگادیر واسه اواسط شهریور میذارید رو سایت؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری