امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور آگادیر

تور آگادیر

در ادامه صفحه تور آگادیر می توانید لیستی از به روز ترین تورهای آگادیر آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

  • تور آگادیر
  • اطلاعات و موقعیت
  • آب و هوا

در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با شهر آگادیر در ‏اختیار گردشگران تور آگادیر و همچنین کاربران سایت قرار دهیم اگر قصد سفر با تور ‏آگادیر را دارید در ادامه با ما باشید تا این شهر زیبا را به شما معرفی کنیم.  شهر آگادیر یکی از شهر های جنوبی کشور مراکش است. خوب است بدانید این شهر زیبا ‏سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران خارجی می باشد و از شهر های توریستی مراکش ‏به شمار می رود. خوب است بدانید که شهر آگادیر حدود 500 سال پیش توسط پرتغالی ها بنا نهاده شده ‏است. 
شهر آگادیر مرکز استان سوس ماسا می باشد و طبق آخرین آمار ارائه شده بالغ بر دو ‏میلیون نفر جمعیت دارد و اغلب مردم این شهر آمازیغ یا بربر می باشند.
اگر با تور آگادیر سفر می کنید باید توجه داشته باشید که مردم این شهر به زبان های ‏عربی و آمازیغی تکلم می کنند و بسیاری از آن ها نیز به زبان انگلیسی مسلط نیستند ‏بنابراین وجود راهنما و تور لیدر در سفر به آگادیر الزامی می باشد.
این شهر جاذبه های گردشگری فراوانی را در خود جای داده است که برخی از آن ها ‏عبارتند از ارگ آگادیر، سواحل آگادیر، حمام های سنتی، بازار سوق الاحد، موزه یادبود ‏اگادیر، مدینه آگادیر، پارک ملی سوس ماسا، پارک کروکدیل ها، باغ پرندگان، شهر ‏تارودانت و غیره که گردشگران تور آگادیر می توانند از تمامی آن ها بازدید به عمل آورده ‏و خاطرات خوشی را در این شهر رقم بزنند.
لازم به ذکر است که آگادیر شهر نسبتاً ارزانی می باشد. گردشگران تور آگادیر باید توجه داشته باشند که بهترین زمان سفر به شهر آگادیر فصل ‏بهار و یا اوایل فصل پاییز می باشد چرا که در زمان های ذکر شده این شهر مطلوب ترین ‏آب و هوای خود را دارد.

گردشگران تور آگادیر لازم است بدانند که این شهر در جنوب کشور مراکش واقع شده است. همچنین شهر آگادیر مرکز استان سوس ماسه می باشد. امروزه این شهر به یکی از مناطق توریستی و محبوب در بین افراد مختلف تبدیل شده است. سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان برای بازدید و تفریح در این شهر، تور آگادیر را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر به بررسی موقعیت شهری تور آگادیر می پردازیم. جمعیت شهر آگادیر در حدود 2 میلیون نفر می باشد. اکثر مردم این شهر از قوم آمازیغ هستند، همچنین گردشگران تور آگادیر لازم است بدانند که بیشتر مردم این شهر سنی مذهب می باشند. تشکیل این شهر به سال 1500 میلادی باز می گردد، در آن سال ها پرتغالی ها این شهر را بنا نهادند. این شهر پس از زلزله ای که در سال 1960 میلادی رخ داد به طور کامل نابود شد و پس از آن دوباره بازسازی شد و به شکل مدرن امروزی در آمده است. ارتفاع شهر آگادیر از سطح آب دریا در حدود 74 متر می باشد. شهر آگادیر یکی از بنار مهم کشور مراکش می باشد، همین امر سبب رشد اقصادی این شهر شده است. به تور کلی در شمال مراکش دریای مدیترانه، در جنوب آن صحرای غربی، در غرب اقیانوس اطلس و در شرق این کشور الجزایر قرار گرفته است. گردشگران تور آگادیر باید بدانند که آب و هوای مراکش معتدل بوده و در تمام فصل ها بارش باران وجود دارد. به طور کلی مناطق شمالی مراکش دارای آب و هوای مدیترانه ای بوده و بخش های غربی این کشور تحت تاثیر آب و هوای اقیانوس اطلس می باشند. همچنین بخش های جنوبی این کشور که شامل شهر آگادیر نیز می شود، دارای آب و هوای گرم و بیابانی می باشد. این شهر ساحلی مکان مناسبی برای علاقمندان به قایق سواری است.

تور آگادیر هنوز به مقدار لازم توریستی نشده و شاید یکی از دلایل آن عدم شناخت گردشگران از این شهر زیبا می باشد. در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم در رابطه با آب و هوای این شهر توضیح دهیم تا گردشگران تور آگادیر بتوانند انتخاب درستی از فصل مناسب سفر به این شهر داشته باشند.

این شهر در حالت کلی دارای آب و هوایی گرم و معتدل می باشد. آب و هوای این شهر، به دلیل نزدیکی به اقیانوس اطلس در برخی اوقات تحت تاثیر آن قرار می گیرد.

آب و هوای شهر آگادیر در اغلب اوقات سال خشک بوده و تابستان های آن بسیار گرم می باشد. امکان بارش در فصل تابستان بسیار پایین بوده و اغلب بارندگی ها در فصل زمستان رخ می دهد. گرم ترین زمان سال در این شهر "ماه جولای" می باشد. زمستان های این شهر، سرد است و آن دسته از گردشگران تور آگادیر که از گرمای هوا گریزان هستند، می توانند در فصل زمستان راهی این شهر شوند. سرمای زیاد هوا در این فصل ممکن است کمی گردشگران تور آگادیر را آزرده خاطر کند. سردترین زمان سال در این شهر "ماه دسامبر" می باشد. بیشترین میزان بارندگی در این شهر در ماه نوامبر رخ می دهد و آن دسته از افرادی که به باران علاقه مند هستند می توانند در این ماه با تور آگادیر به این شهر زیبا سفر کنند.

فصل پاییز و بهار آب و هوای این شهر بسیار خوب و مطلوب است و بهترین زمانی است که گردشگران تور آگادیر می توانند برای سفر خود انتخاب کنند. نسیمی ملایم و دلنواز در این دو فصل در سطح شهر می وزد که بسیار دلپذیر است. هوای مناسب شرایط خوبی را برای گشت و گذار در سطح شهر و بازدید از مکان های دیدنی آن را برای مسافران تور آگادیر ایجاد می کند.

نظرات کاربران

همایون 8 مرداد 97
0
تور آگادیر واسه اواسط شهریور میذارید رو سایت؟
شاداب 1 مرداد 97
0
آگادیر هواش زیاد خوب نیس اگه میخواین با تور آگادیر سفر کنید حتما همون بهار یا پاییز برید که اذیت نشید
درج نظر