امتیاز 5 از 5 | از بین 2773 امتیاز دهنده به تورهای اروپا

تورهای اروپا

تورهای اروپا به کشورهای توریست پذیر اروپا نظیر فرانسه، ایتالیا، آلمان و... را در این قسمت بیابید، ارائه تورها توسط آژانس های معتبر در مسیر اروپا می باشد و روزانه توسط آژانس های مسافرتی به روز می شوند، با کلیک بر روی پکیج های موجود و بررسی اطلاعات مربوط به قیمت، اقامت و اطلاعات پرواز نسبت به رزرو تور دلخواه خود اقدام نمایید.

قاره اروپا زیباترین و جذاب ترین قاره می باشد که گردشگران بسیاری برای تماشای پیشرفت مدرنیته اروپا همراه با فرهنگ اصیل بشریت به این قاره و کشورهای بی نظیرش سفر می کنند. کشورهای اروپایی که در حوزه گردشگری مقام های نخستی کسب کرده و توانسته اند با ایجاد زیرساخت های پیشرفته و مدرن در صنعت گردشگری، قطب گردشگری در اروپا باشند. تورهای اروپا به شکل های متنوع و با زمان های متفاوتی توسط مجریان آژانس های مسافرتی با هزینه های گوناگونی برگزار می شود که علاقمندان به کشورهای اروپایی می توانند با آسودگی خاطر به جستجو و در نهایت انتخاب تور اروپایی موردنظر خود اقدام نمایند و نسبت به آن اطلاعات لازم را کسب کنند.
تنوع فرهنگ و آب و هوایی کشورهای اروپایی یکی دیگر از گزینه های بسیار مطلوب گردشگران و توریست هاست که شما را در انتخاب زمان سفر به اروپا و همچنین انتخاب کشور مقصد برای سفر دچار شک و تردید می کند، اما بهتر است پیش از سفر اطلاعات لازم درباره کشورهای مقصد تورهای اروپایی به دست آورید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن بهترین انتخاب را داشته باشید. مقصد تورهای اروپایی اغلب کشورهای ایتالیا، اسپانیا، سوئیس، دانمارک، هلند، آلمان، سوئد، دانمارک، فرانسه، چک، رومانی، مجارستان، بلغارستان، انگلیس، یونان، پرتغال، ارمنستان، آذربایجان و ... است که دسته ای از کشورها در غرب اروپا و جزو گرانترین کشورهای اروپایی و همچنین تا حدی شلوغ ترین و دسته ای دیگر جزو کشورهای شرق اروپا هستند که تا حد بسیار زیادی به صرفه تر و همچنین خلوت تر هستند و برای آن دسته از گردشگران که از شلوغی لذت نمی برند می تواند بهترین انتخاب باشد. 
برای سفر به اروپا لازم است بلیتی چندسفره تهیه کنید و از غرب تا شرق آن را در واگن یک قطار به انتظار بنشینید، مناظر پیش روی شما از کوه های آلپ در آلمان، سواحل بکر و دوست داشتنی جزایر کوچک و بزرگ در بارسلون، قدم زدن در خیابان های باشکوه و باستانی فلورانس و رم ایتالیا، تماشای شهر شعله در آذربایجان، لذت شب نشینی در اسپانیا و شنیدن موسیقی بومی و گوش نواز در کوچه پس کوچه های پاریس زیبا، همگی دلایل بی شمار سفر به اروپا محسوب می شود که تنها یکی از آنها می تواند لذت یک بازدید کوتاه از اروپا را برایتان رقم بزند. لحظاتی که غرق در آن می شوید و روحتان را در رم و پاریس به جا می گذارید و سال ها با خاطراتش زندگی می کنید، می تواند بهترین باشد.
 

سوالات متداول تورهای اروپا

1- قیمت ارزانترین تورهای اروپایی چقدر است؟

پاسخ : تمامی قیمت های تورهای اروپایی بسته به زمان پرواز، نوع پرواز، هتل اقامتی، روزهای اقامت در آن کشور متفاوت است که می توان به طور میانگین برای اقامت 4 شب در یکی از کشورهای اروپایی مبالغی بالای 4 میلیون تومان، به همراه مقداری یورو به همراه داشت.


2- برای سفر به تمام کشورهای اروپایی ویزای شینگن لازم است؟

پاسخ : خیر، برای کشورهایی که جزو اتحادیه اروپا و عضو شینگن هستند مانند آلمان، اتریش، بلژیک، یونان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، هلند، لهستان، سوئد و سوئیس و ...، نیازمند اخذ ویزای شینگن هستید، اما برای سفر به برخی کشورها مانند ارمنستان، ترکیه، مالزی و گرجستان و... به ویزای شینگن نیازی نیست.


3- ارزانترین کشورهای اروپایی برای سفر کدام کشورها هستند؟

پاسخ : بسیاری از کشورهای اروپای شرقی نسبت به اروپای غربی ارزانتر هستند مانند بوداپست مجارستان، پراگ چک، ویلنیوس لیتوانی، کراکوف لهستان، ریگا لتونی، دوبروونیک کرواسی، صوفیه بلغارستان، ورشو لهستان و لیسبون پرتغال


4- تورهای اروپایی به چند دسته تقسیم می شوند؟

پاسخ : تورهای اروپا اغلب یا تک مسیره مثلا تور فرانسه، ایتالیا، سوئیس، هلند، اسپانیا و... هستند یا ترکیبی از کشورهای اروپایی که مدت زمان بیشتری دارند و علاوه بر اینها تورهای لوکس با کشتی های کروز نیز از محبوب ترین تورهای اروپایی محسوب می شوند.


درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر