امتیاز 5 از 5 | از بین 3204 امتیاز دهنده به ارزان ترین فصل سفر به گرجستان

ارزان ترین فصل سفر به گرجستان

در ادامه صفحه ارزان ترین فصل سفر به گرجستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای گرجستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

گرجستان کشوری پرطرفدار در میان گردشگران است و سالانه میلیون ها گردشگر از نقاط مختلف دنیا به این کشور سفر می کنند. گرجستان در میان گردشگران ایرانی بسیار محبوب است چرا که این کشور در همسایگی ایران قرار داشته و علاوه بر اینکه گردشگران می توانند به صورت زمینی به گرجستان سفر کنند، نیازی به اخذ ویزا جهت سفر به این کشور نیز نخواهد بود.

به توجه به آب و هوای گرجستان در فصول مختلف، هر فصل گردشگران خاص خود را داشته و با توجه به حجم ورود گردشگران، هزینه های سفر متغیر خواهد بود. اگر به دنبال ارزان ترین فصل سفر به گرجستان هستید در ادامه با ما همراه باشید.

ماه تابستان که مصادف است با ماه های ژوئن تا آگوست گرم ترین فصل گرجستان بوده و شاهد میانگین دمای 20 تا 30 درجه سانتی گراد هستیم لذا فصل تابستان پرگردشگرترین دوران گرجستان بوده و هزینه سفر به این کشور نیز افزایش می یابد.

فصل های پاییز و بهار گرجستان هوای نسبتاً متعادلی داشته و شاهد بارش پراکنده باران در گرجستان هستیم. در این فصل ها از حجم گردشگران کاسته شده و هزینه سفر هم به مراتب کاهش می یابد لذا در صورتیکه گردشگران نمی توانند در میانگین 2 تا 6 درجه سانتی گراد و بارش سنگین برف به گرجستان سفر کنند، فصل های پاییز و بهار می توانند بهترین گزینه ها برای سفری ارزان به گرجستان به حساب آیند.

اما فصل زمستان که مصادف است با ماه های دسامبر و فوریه، سردترین دوران گرجستان بوده و نه تنها میانگین دما بین 2 تا 6 درجه خواهد بود، در برخی از روزها دمای هوا بخصوص در شب به زیر سفر درجه نیز می رسد. فصل زمستان مناسب گردشگرانی است که علاقه به تفریحات زمستانی مانند اسکی داشته و یا می خواهند در ارزان ترین دوران گردشگری به گرجستان سفر کنند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر