امتیاز 5 از 5 | از بین 3943 امتیاز دهنده به ارزان ترین فصل سفر به تایلند

ارزان ترین فصل سفر به تایلند

تورهای تایلند به شهرهای توریستی آن مانند بانکوک، پاتایا، پوکت و... توسط برترین آژانس های مسافرتی معتبر با بهترین امکانات و خدماتی نظیر اخذ ویزای تایلند، رزرو هتل تایلند و... در این بخش از وب سایت لحظه آخر ارائه می گردد که می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت و اقامت هتل، نسبت به رزرو تور موردنظر خود اقدام نمایید.

هر مقصد گردشگری در دنیا، با توجه به موقعیت و شرایط آب و هوایی که دارد، دارای زمان های "های سیزن" و "لو سیزن" است. تایلند هم که جزء محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا به حساب می آید با توجه به شرایط آب و هوایی، دارای بهترین زمان و ارزان ترین زمان سفر می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی زمان های مختلف سفر به تایلند بپردازیم.

ماه های نوامبر تا فوریه بهترین زمان سفر به تایلند هستند چراکه در این ماه ها، تایلند در بهترین شرایط آب و هوایی قرار داشته و علاوه بر کمترین میزان بارش، میزان تابش آفتاب و دمای هوا در بهترین حالت قرار دارند. این ماه ها که بهترین ماه های سفر به تایلند هستند، شلوغ ترین دوران تایلند نیز به حساب می آیند لذا هزینه سفر اعم از هزینه بلیط، هتل، تاکسی و غیره به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

ماه های مارس تا می تایلند در گرم ترین دوران خود به سر می برد. علاوه بر تابش شدید آفتاب و دمای بالای شهر، شرجی بودن هوا هم می بایست به شرایط آب و هوایی اضافه نمود. ماه های مارس تا می نیز تایلند در دوران نسبتاً شلوغ گردشگری خود به سر می برد و لازم به ذکر است گردشگران می توانند در این زمان در فستیوال آب تایلند هم شرکت کنند که یکی از بهترین و محبوب ترین فستیوال های تایلند به شمار می رود.

اما ماه های ژوئن تا اکتبر دوران بارانی تایلند بوده و خلوت ترین دوران تایلند به شمار می روند چراکه در این ماه ها، تایلند شاهد بارش شدید باران بوده و علاوه بر اینکه گردشگران کمی به تایلند سفر می کنند، هزینه سفر هم به مراتب کاهش می یابد. اما لازم به ذکر است در این ماه ها، تمام روزها بارانی نبوده و روزهای آفتابی با هوای مطلوب نیز دارد لذا توصیه می شود در صورتیکه به دنبال ارزان ترین فصل سفر به تایلند بوده و می خواهید در دوران خلوتی تایلند به این کشور سفر کنید، ماه های ژوئن تا اکتبر توصیه می شود و حتماً در این دوران، چتر و لباس مناسب برای هوای بارانی و آفتابی به همراه داشته باشید.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر