امتیاز 5 از 5 | از بین 1489امتیاز دهنده به ارزان ترین فصل سفر به ارمنستان

ارزان ترین فصل سفر به ارمنستان

در ادامه صفحه ارزان ترین فصل سفر به ارمنستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ارزان ترین فصل سفر به ارمنستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

ارمنستان یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در میان ایرانیان است. این کشور دارای جاذبه های گردشگری، بناهای تاریخی، کلیساها و تفریحات مختلف بوده و در کنار فرهنگ، آداب و رسوم، فستیوال ها، غذاهای محلی، شرایط و هزینه زندگی مساعد یکی از بهترین مقاصد به شمار می رود.

هزینه سفر همواره مهم ترین یا یکی از مهم فاکتورهای سفر برای گردشگران است. عواملی مانند فستیوال ها، آب و هوا، جمعیت گردشگران، هتل، جاهای دیدنی و غیره، مهم ترین عوامل موثر در هزینه سفر هستند. برای کاهش هزینه سفر راه های مختلفی مانند نوع هتل انتخابی، وسیله تردد در سطح شهر، نوع غذا و رستوران انتخابی و غیره وجود دارد اما فصل سفر و آب و هوای شهر می توان گفت مهم ترین عامل در هزینه سفر به شمار می رود.

با توجه با آمار و بررسی هایی که وجود دارد، فصل های پاییز و بهار به لطف فستیوال ها و آب و هوای مساعد، فصل های پرگردشگر ارمنستان به شمار می روند لذا در این فصول علاوه بر افزایش هزینه سفر، شاید گردش در سطح شهر و بازدید از جاهای مختلف چندان راحت نباشد.

فصل تابستان به دلیل آب و هوای بارانی که باعث کاهش جمعیت گردشگران می شود، هزینه کمتری نسبت به فصل های بهار و پاییز دارد اما فصل زمستان، ارزان ترین فصل سفر به ارمنستان به شمار می رود. در فصل زمستان ارمنستان دارای میانگین دمای زیر صفر درجه داشته و در اکثر روزهای فصل، ارمنستان شاهد بارش برف و بارانی متعددی خواهد بود. اگر به دنبال سفر ارزان به ارمنستان هستید، فصل زمستان ارزان ترین فصل بوده و می توان با عوامل دیگر مانند نوع هتل انتخابی، غذا، رستوران و غیره، این هزینه نیز باز هم کاهش داد.

لازم به ذکر است در فصل زمستان تنها یک فستیوال با نام "جشن لنس مقدس" که در شهر آرماویر واقع در 20 کیلومتری ایروان قرار دارد، یکم دسامبر هر سال برگزار می شود.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری