امتیاز 5 از 5 | از بین 1527 امتیاز دهنده به ارزان ترین فصل سفر به ارمنستان

ارزان ترین فصل سفر به ارمنستان

در صفحه ارزان ترین فصل سفر به ارمنستان، لیستی از بروزترین تورهای آفری، ارزان و لحظه آخری ارمنستان را مشاهده می کنید که نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان لحظه آخر بررسی شده و در صورت پیدا نکردن تور مورد نظر می توانید با آژانس های معتبر لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

ارمنستان یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در میان ایرانیان است. این کشور دارای جاذبه های گردشگری، بناهای تاریخی، کلیساها و تفریحات مختلف بوده و در کنار فرهنگ، آداب و رسوم، فستیوال ها، غذاهای محلی، شرایط و هزینه زندگی مساعد یکی از بهترین مقاصد به شمار می رود.

هزینه سفر همواره مهم ترین یا یکی از مهم فاکتورهای سفر برای گردشگران است. عواملی مانند فستیوال ها، آب و هوا، جمعیت گردشگران، هتل، جاهای دیدنی و غیره، مهم ترین عوامل موثر در هزینه سفر هستند. برای کاهش هزینه سفر راه های مختلفی مانند نوع هتل انتخابی، وسیله تردد در سطح شهر، نوع غذا و رستوران انتخابی و غیره وجود دارد اما فصل سفر و آب و هوای شهر می توان گفت مهم ترین عامل در هزینه سفر به شمار می رود.

با توجه با آمار و بررسی هایی که وجود دارد، فصل های پاییز و بهار به لطف فستیوال ها و آب و هوای مساعد، فصل های پرگردشگر ارمنستان به شمار می روند لذا در این فصول علاوه بر افزایش هزینه سفر، شاید گردش در سطح شهر و بازدید از جاهای مختلف چندان راحت نباشد.

فصل تابستان به دلیل آب و هوای بارانی که باعث کاهش جمعیت گردشگران می شود، هزینه کمتری نسبت به فصل های بهار و پاییز دارد اما فصل زمستان، ارزان ترین فصل سفر به ارمنستان به شمار می رود. در فصل زمستان ارمنستان دارای میانگین دمای زیر صفر درجه داشته و در اکثر روزهای فصل، ارمنستان شاهد بارش برف و بارانی متعددی خواهد بود. اگر به دنبال سفر ارزان به ارمنستان هستید، فصل زمستان ارزان ترین فصل بوده و می توان با عوامل دیگر مانند نوع هتل انتخابی، غذا، رستوران و غیره، این هزینه نیز باز هم کاهش داد.

لازم به ذکر است در فصل زمستان تنها یک فستیوال با نام "جشن لنس مقدس" که در شهر آرماویر واقع در 20 کیلومتری ایروان قرار دارد، یکم دسامبر هر سال برگزار می شود.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر