آمفی تئاتر

شهر زیبای بدروم دارای آثار باستانی متفاوتی می باشد. آمفی تئاتر باستانی بدروم یکی از جاذبه های گردشگری کشور ترکیه است. این شهر دارای یک تئاتر باستانی است که مربوط به قرن چهارم میلادی می باشد و همچنین به عنوان یک آمفی تئاتر با شکوه که در سه کیلومتری شهر بدروم، که تقریبا از سمت گومبت در حدود ده دقیقه فاصله دارد، قرار دارد. این  آمفی تئاتر تاریخی یک مکان زیبا با چشم انداز وسیع و بسیار زیبا می باشد. گنجایش این آمفی تئاتر حدود سیزده هزار نفر میباشد و جزء یکی از ساختمان هایی است که دولت ترکیه از آن به خوبی حفاظت کرده است. 
آمفی تئاتر بدروم از سال 1973 تبدیل به یک موزه، در هوای آزاد شده است که در حال حاظر در آن کنسرت زنده برگزار می شود. در این تئاتر، همچنین ردپایی از مبارزه های گلادیاتوری همراه با اجرای موسیقی زنده به چشم میخورد. این نمایش برای گردشگران تور بدروم بسیار جذاب و هیجان انگیز می باشد. این آمفی تئاتر یک نمونه واقعی از یک تئاتر یونانی کلاسیک است. به طور کلی می توان گفت اگر به این کشور زیبا سفر میکنید، حتما شما گردشگران تور بدروم یکی از مخاطبان این کنسرت ها هستید. همچنین در این آمفی تئاتر می توانید از نمایش های خیره کننده، کنار خط ساحلی دریای اژه لذت ببرید.
اسامی افرادی که برای ساخت و ساز این سالن آمفی تئاتر کمک کرده بودند، از نام این افراد به صورت یادبود، بر روی صندلی های این آمفی تئاتر به نیکی یاد کرده اند. برای دیدن کردن از چشم انداز زیبای شهر، باید به بالای این سکوها رفت. از روی این سکوها، مناظری که میتوانید ببینید عبارت است از: قلعه سنت پیتر، ایلاند و همچنین جزیره کارادا.
گردشگران تور بدروم اگر میخواهید از کنسرت هایی که در این آمفی تئاتر برگزار می شود لذت کافی را ببرید، پیشنهاد می کنیم که در فصل تابستان، به این منطقه بروید، چون در این فصل خوانندگان معروف و مشهور ترکی و همچنین پاپ، اغلب در این آمفی تئاتر کنسرت برگزار میکنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آمفی تئاتر

آزیتا 17 مهر 97
4
آمفی تئاتر چه ویژه گی هایی داره؟یعنی جاذبه گردشگری بدروم است؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما