هزینه سفر به فلورانس

رنسانس یکی از شهرهای دوست داشتنی ایتالیا می باشد که بسیاری از توریست ها برای سفر به آن تمایل نشان می دهند. اگر شما هم قصد دارید به این شهر زیبا سفر کنید، در این بخش از سایت لحظه آخر همراه ما باشید تا مباحث مهم هزینه سفر به فلورانس را برای شما شرح دهیم.
*هزینه اقامت
یکی از اصلی ترین بخش های هزینه سفر به فلورانس مربوط به هتل انتخابی شما می باشد. در این شهر هتل های گوناگونی وجود دارد که هر نسبت به امکاناتی که ارائه می دهند، هزینه های مختلفی دارند:
-هتل های ارزان قیمت: 50 الی 70 یورو
-هتل های رده متوسط: 70 الی 140 یورو
-هتل های لوکس و باشکوه: از 150 یورو به بالا
علاوه بر هتل های موجود، هاستل هایی در این شهر وجود دارد که قیمتی مناسب تر از هتل های دارند، به طوری که گردشگران تور فلورانس می توانند با مبلغ 20 الی 27 یورو در اتاقی مشترک اقامت پیدا کنند. همچنین آپارتمان هایی برای توریست هایی که به صورت دسته جمعی سفر می کنند وجود دارد که هزینه آن ها بین 80 الی 120 یورو است.

*هزینه حمل و نقل
حمل و نقل عمومی در این شهر به وسیله تراموا و اتوبوس انجام می شود و گردشگران تور فلورانس برای استفاده از تراموا می توانند از بلیط های تک سفره با قیمت 2 یورو و بلیط های 4 سفره با قیمت حدود 5 یورو بهره ببرند. همچنین استفاده از اتوبوس 6 یورو و تاکسی 20 یورو هزینه در پی دارد.
*هزینه خورد و خوراک
گردشگران تور ایتالیا برای صرف غذا در رستوران های مختلف شهر که بخشی از هزینه سفر به فلورانس را شامل می شود، باید مبالغ متغیری پرداخت کنند که عبارت است از:
-رستوران های ارزان قیمت: 3 الی 9 یورو
-رستوران های گران قیمت: 10 الی 30 یورو 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به فلورانس
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری