هزینه اقامت در کوش آداسی


شهر کوش آداسی یکی از مکان های تفریحی در ترکیه می باشد که سفر به آن مشمول هزینه های متفاوتی می شود. یکی از بخش هایی که در هزینه های سفر به این شهر بسیار مهم می باشد، هزینه اقامت در کوش آداسی است. پیش از هر چیزی باید بگوییم که واحد پول ترکیه لیر است و به دو صورت سکه و اسکناس می باشد.
در این شهر هتل های متنوعی وجود دارد که بنا بر امکانات و خدماتی که در اختیار گردشگران تور کوش آداسی قرار می دهند، قیمت های گوناگونی دارند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:
-هتل های 1 ستاره: این هتل ها تنها امکاناتی ابتدایی را ارائه می دهند و هزینه آن ها بین 100 تا 115 لیر می باشد. با انتخاب این هتل ها هزینه اقامت در کوش آداسی بسیار ارزان می شود. 
-هتل های 2 ستاره: هتل های 2 ستاره کمی مجهزتر از هتل های 1 ستاره می باشند و هزینه آن ها بین 115 تا 270 لیر است.
-هتل های 3 ستاره: هتل های رده متوسط و 3 ستاره نسبت به خدماتی که ارائه می دهند، برای گردشگران تور کوش آداسی بسیار مقرون به صرفه هستند و قیمت آن ها بین 150 الی 300 لیر می باشد.
-هتل های 4 ستاره: هتل های 4 ستاره انتخاب مناسبی می باشد که امکانات خوبی دارد و قیمت آن ها تا 500 لیر است.
-هتل های 5 ستاره: هتل های 5 ستاره هتل های لوکسی هستند که اسکان در آن ها برای گردشگران تور ترکیه بسیار لذتبخش است و نسبت به سایر هتل ها قیمت های گرانی دارند. هزینه این هتل ها بین 400 الی 850 لیر می باشد.
علاوه بر هتل های گوناگون، هاستل هایی در این شهر وجود دارد که قیمت آن ها در مقایسه با هتل ها ارزان تر و کم هزینه تر است. قیمت این اقامتگاه ها بین 40 الی 60 لیر می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه اقامت در کوش آداسی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.