بهترین فصل سفر به کرمانشاه

کرمانشاه یکی از شهرهای توریستی ایران است که به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی، خوب است اطلاعاتی راجع به بهترین فصل سفر به کرمانشاه بدانید تا در شرایط آب و هوایی متعادل، به راحتی در این شهر به گشت و گذار بپردازید. در این مطلب با همراه باشید تا به بررسی بهترین فصل سفر به کرمانشاه بپردازیم.

کرمانشاه در فاصله 500 کیلوکتری تهران و در قسمت غربی ایران قرار دارد که نزدیک به بیش از 1350 متر ارتفاع از سطح دریا داشته و به موجب آن، شهری کوهستانی هم می باشد. کوهستانی بودن این شهر باعث شده گردشگران تور کرمانشاه در فصل زمستان شاهد هوایی سرد و شرایط زندگی طاقت فرسایی در این شهر باشند بطوریکه در اکثر روزهای زمستان، میانگین دمای کرمانشاه به چند درجه زیر صفر هم می رسد و همچنین به دلیل بزرگ و شلوغ بودن کرمانشاه، آلودگی هوا در فصل زمستان و حتی پاییز یکی از مشکلات سفر خواهد بود هرچند در این بازه، هزینه سفر به کرمانشاه کمتر از سایر فصل ها می باشد.

اما با بررسی شرایط در سایر فصل ها، بهترین فصل سفر به کرمانشاه، بهار و تابستان بخصوص اواسط بهار تا اواسط تابستان است زیرا گردشگران تور کرمانشاه در این مدت می توانند از طبیعت سرسبز و زیبای شهر بازدید کرده و به راحتی در شرایط آب و هوایی مساعد در سطح شهر تردد کنند. اگر جزء کوه نوردان و غار پیمایان با تجربه هستید، فصل تابستان بهترین زمان بازدید از غار پراو، مرگبارترین غار ایران است. گردشگرانی که قصد دارند در فصل بهار و تابستان به کرمانشاه سفر کنند خوب است بدانند به دلیل اینکه این فصول، توریستی ترین زمان کرمانشاه است، علاوه بر اینکه هزینه سفر افزایش محسوسی نسبت به فصل تابستان و پاییز می یابد، رزرو کردن هتل و اقامتگاه نیز ممکن است با دشواری صورت گیرد. 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین فصل سفر به کرمانشاه
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه



پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری