هزینه حمل و نقل در رم

سفر به رم هزینه های زیادی را به دنبال دارد که شامل بخش های گوناگون می شود. هزینه حمل و نقل در رم بخشی از مخارجی است که در طول سفر خود باید انجام دهید.
سیستم حمل و نقل عمومی در شهر رم پیشرفته می باشد و گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند می توانند بدون هیچ گونه دغدغه ای از طریق وسایل حمل و نقل عمومی در سطح شهر جابجا شوند. حمل و نقل عمومی در شهر رم از طریق وسایلی مانند: تراموا، مترو، اتوبوس و تاکسی انجام می شود.
*تراموا
ترامواها به اندازه اتوبوس رواج ندارند و تنها در نقاط تعیین شده ای قرار دارند. در اغلب موارد ایستگاه پایانی ترامواها به ایستگاه اتوبوس یا مترو می رسد تا افراد بتوانند دسترسی مناسب تری داشته باشند. ساعت کار ترامواها از 5:30 صبح بوده که در 6 خط مشخص شده فعالیت می کنند.
*مترو
مترو همواره یکی از سریع ترین راه هایی است که برای جابجایی می توان از آن بهره برد. متروی شهر رم 3 خط دارد که نقاط مختلف شهر را پوشش می دهد. متروی رم از ساعت 5:30 صبح تا 11 شب آماده خدمت رسانی به گردشگران تور رم می باشد.

*اتوبوس
اتوبوس ها در سطح شهر زیاد هستند و راهی مناسب برای جابجا شدن به حساب می آید. این اتوبوس ها همه روزه از ساعت 5:30 صبح فعال هستند.
*تاکسی
استفاده از تاکسی گران ترین راهی است که برای جابجا شدن در شهر رم می توانید از آن استفاده کنید. هزینه ثابت تاکسی های عمومی که به رنگ سفید هستند، بین 3 تا 4/5 یورو متغیر است و به ازای هر 1 کیلومتر که می پیمایید حدود 7 یورو باید اضافه تر پرداخت کنید.
راه های دیگری همانند استفاده از اتوبوس های 2 طبقه، سگوی و موتور نیز برای گردش توریست های تور ایتالیا وجود دارد.
شما گردشگران تور رم می توانید با خرید بلیت های حمل و نقل عمومی که به شرح زیر هستند، هزینه حمل و نقل در رم را مدیریت کنید:
-بلیت تک سفره: 1.5 یورو
-بلیت 1 ساله: 250 یورو
-بلیت 1 ماهه: 35 یورو
-بلیت روما 72: 18 یورو
-بلیت روما 48: 12.5 یورو
-بلیت روما 24: 7 یورو 

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز هزینه حمل و نقل در رم
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری