بهترین فصل سفر به ژنو

ژنو یکی از شهرهای کوهستانی و سردسیر سوئیس است که در غربی ترین نقطه این کشور واقع شده است. سالانه گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند تا از طبیعت سبز و بناهای مدرن شهر خاطره خوشی را برای خود به ثبت رسانند. خیلی از گردشگران قصد دارند بدانند با توجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی، بهترین فصل سفر به ژنو چه فصلی می باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی شرایط آب و هوایی و بهترین فصل سفر به ژنو بپردازیم.

بطور کلی کشورهای اروپایی سردسیر هستند و ژنو بخصوص در فصل زمستان، هوای بسیار سرد به همراه بارش برف سنگینی دارد که این موضوع باعث شده گردشگران کمتری به نسبت سایر فصل ها به ژنو سفر کنند. اگر از عاشقان کوهنوردی، اسکی و تفریحات زمستانی هستید، با توجه به کوه ها و طبیعت اطراف، زمستان بهترین فصل سفر به ژنو برای این دسته از گردشگران خواهد بود.

فصل پاییز همانند فصل زمستان هوای بسیار سردی ژنو را فرا گرفته است و میانگین دما در اکثر روزهای فصل، زیر صفر درجه سانتی گراد می باشد هرچند میزان بارش برف و باران کمتر از فصل زمستان خواهد بود. یکی از مهم ترین دلایلی که گردشگران تور ژنو در فصل پاییز به این شهر سفر می کنند، فستیوال های ژنو است که می توان به فستیوال بین المللی فیلم، ورنیر آن راک و غیره اشاره نمود.

فصل تابستان طبق نظر اکثر گردشگران تور ژنو، بهترین فصل سفر به این شهر است زیرا دمای هوا متعادل بوده و گردشگران می توانند به راحتی در سطح شهر تردد کرده و از مکان های دیدنی شهر بازدید کنند هرچند لازم به ذکر است فصل تابستان به دلیل حجم بالای گردشگران، رزرو کردن هتل تا حدودی دشوار بوده و هزینه سفر به ژنو نیز افزایش می یابد.

ژنو در فصل بهار همانند فصل تابستان از هوای متعادلی برخوردار می باشد هرچند میزان بارش باران بیشتر از تابستان خواهد بود. اما فستیوال جشن مویسقی، هزینه سفر کمتر نسبت به تابستان و شرایط زندگی بهتر باعث دشه اکثر گردشگران در این فصل به ژنو سفر کنند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین فصل سفر به ژنو
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری